Treść opublikowana przez kadopl
-
Muzyka w naszych autkach
Massive Töne - Cruisen
-
[ALL] Gra komputerowa z samochodem Audi A4/S4/RS4 B5??? Jes taka?
i jeszcze taka stara giera - autobahn raser... tylko ona jest z 2004 i juz nieco szczypie w oczy
-
[ALL] Gra komputerowa z samochodem Audi A4/S4/RS4 B5??? Jes taka?
tak sorry. chodzi o NFS. rano jest i jeszcze sie nie obudzilem
-
[ALL] Gra komputerowa z samochodem Audi A4/S4/RS4 B5??? Jes taka?
W GTA Undercover na PC jest Audi TT oraz A6 o ile dobrze pamietam. Wiem ze to nie A4 B5 ale tez jest sympatycznie.
-
[B7 BLB] Wymiana wycieraczek
Ja nie chcialem kombinowac z wymiana samych gum majac tylko jeden komplet. Oryginalne zachowalem wiec nastepna wymiana to pewnie same gumy. A kupilem takie : http://allegro.pl/wycieraczki-audi-a4-b6-b7-a6-bosch-aerotwin-a-933s-i1302610317.html tyle ze w sklepie za 130. Pasuja bez zadnych problemow i co najwazniejsze niezle wycieraja.
-
[B7 BLB] Wymiana wycieraczek
Ja kupilem wycieraczki Bosh - cena 130 zeta za komplet i sa ok. A sama wymiana jest bardzo prosta, trzeba odsunac plastikowa oslone a potem tylko zdjac.
-
Może być u nas bunt społeczny jak w Grecji - Ważne!
No i jeszcze pytanie od kogo ta mlodziez sie ma nauczyc Bo w wiekszosci polska mysl szkoleniowa opiera sie na poprzedniej epoce.
-
Może być u nas bunt społeczny jak w Grecji - Ważne!
Ktos madry kiedys powiedzial ze Polakom brakuje spolecznej bezinteresownosci. A dodatkowo strach przed utrata stolka paralizuje jakakolwiek inicjatywe i postep. Dlatego u nas bylo i jest dziadostwo , bylejakosc i brak szerszej wizji. Bo problem tkwi w samorzadach i wladzach na poziomie gminy itp. Co z tego kto jest w rzadzie jak realizacje pozostawia sie przypadkowym ludziom wybieranym bez sesu ... A zgodze sie z przedmowca ze starym prykom dziekujemy.
-
Może być u nas bunt społeczny jak w Grecji - Ważne!
Mamy! Słuchaczka nawołuje do obalenia rządu!
-
Muzyka w naszych autkach
Marek Biliński - Fontanna radości Kottonmouth Kings Face Facts (Feat. Dog Boy) HD! LYRICS! ech rozpisalem sie sorry
-
Płacenie mandatu
Kolego nie zrozumiales chyba ironii . Ja jestem zwolennikiem przestrzegania przepisów jednak mam watpliwosci czy przepisy sa sluszne. Np ograniczenie do 50 na prostej drodze a zaraz po nim zaczajony patrol strazy miejskiej. Itp. Temat rzeka ale ja takich mandatow nie bede placil do poki nie bede mial wyjscia. Amen.
-
[ALL B5] Czy można odciagnąć olej przez bagnet?
Ale po co wlasciwie odciagac przez bagnet ? Podobno lepiej jest jak splynie sobie z miski.
-
Muzyka w naszych autkach
Ja slucham tylko muzyki bawarskiej. Zauwazylem ze lepiej wtedy jezdzi (chyba czuje sie swojsko) i nawet stara sie troche jodlowac turbina. Aha i w samochodzie na innych kierowcoc przeklinam tylko po niemiecku. sauerkraut tiroler polka
-
Płacenie mandatu
Ja tez mam niezaplacone mandaty i jako dobry obywatel postanowilem dac ukochanemu krajowi zarobic jeszcze dodatkowo na karnych odsetkach. Kiedys mialem 400 i po roku doplacilem 8.50. A co . Niech maja - bogactwo i dobrobyt same sie nie zrobia, trzeba dopomoc. Pomozecie ?
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
Achtung B7 - na wzor http://www.achtungpanzer.com/ :>
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
Jak cos sie ma zepsuc to sie zepsuje. Nawet statystycznie niepsujace sie rzeczy.
-
B7 Regiment, army, corps, mafia?? ;]
Moze Gruppen albo Abteilung ? :polew: w koncu germanski samochod
-
[B6 ALT] Ogrzewanie działa tylko gdy dodam gazu
Mialem podobna przypadlosc i niestety okazala sie uszczelka pod glowica. Po prostu tworzylo sie cisnienie w ukladzie a poniewaz nagrzewnica jest wysoko bylo w niej powietrze. Przegazowanie powodowalo przyplyw wody itp. Czy poziom plynu masz ok ? I czy jest on w zakresie na cieplym i zimnym silniku ? No i pomacaj waz idacy do chlodnicy. Normalnie powinienes go moc przy nagrzanym silniku scisnac tak zeby zetknely sie jego scianki. Nie sugeruj sie brakiem kawy z mlekiem pod korkiem czy tez czystym plynem i niedymieniem na bialo. Zeby miec pewnosc ze to nie uszczelka zrob sobie test na CO2 w ukladzie. Mam nadzieje ze to nie uszczelka bo koszt wiekszy niz termostat czy czujnik
-
[ALL B7] Jakie macie opinie na temat silnika 1,9 TDI 116KM w B7
Ja tez mam ten silnik w samochodzie no i hmm jak na razie wymienialem EGR , regenerowalem turbo i robilem uszczelke pod glowica - gdyz miala lekki przedmuch Przebieg 206 tys. Tak ze z ta kompletna bezawaryjnoscia to bym nie przesadzal. Wiele ludzi nie robiloby tych napraw ale ja lubie profilaktyke - wole cos naprawic zanim sie zepsuje kompletnie.
-
[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.
hehe nie pekam ale nie lubie dolewek wole juz przebolec naprawe. zwlaszcza ze jak sie uklad zapowietrza to z ogrzewaniem bywa roznie i to mi chyba aktualnie najbardziej przeszkadza.
-
[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.
Niestety testowalem uklad na obecnosc CO2 i wyszlo ze jest przedmuch.
-
[ALL] [Kraków] Balicka 100
Witam, Doloze i ja swoja opinie na temat tego serwisu. Bylem raz wymieniac czujnik temperatury i musze powiedziec ze bylo ok - udalo sie to zrobic (1.5h) za 50 zeta. Pan wprawdzie zlal plyn do brudnego wiaderka ale mialem lejek z sitkiem i jakos udalo sie nie wlac paprochow. Po jakims czasie mialem taka przygode - pekla mi felga (nie wiedzialem o tym) przez co mialem zle wywazone kolo - kierownica drgala. Pojelachem na balicka 100 i mialem nieszczescie trafic na takiego starszego jegomoscia ktory stwierdzil ze mam cale przednie zawieszenie do wymiany . Przy okazji pokazalem mu inny problem otoz wywalalo mi plyn ze zbiorniczka - powiedzial ze to nic i zeby sie nie przejmowac tylko jezdzic. Pojechalem wiec do innego mechanika - na Mokra 2a ktory powiedzial ze zawieszenie bez zarzutu a wywalanie ze zbiorniczka to na pewno uszczelka. (niestety test na C02 to potwierdzil). Tak ze Balicka 100... jak dla mnie - moze do wymiany zarowki. pzdr.
-
[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.
A jeszcze mam w tej sprawie pytenie. Czy to normalny objaw ze jak dodam gazu to slysze przelewanie wody ? W zbiorniczku wyrownawczym niczego zlego nie stwierdzilem. Nawet przy przygazowce do 3000 zadnych bombelkow. Przelewanie chyba w nagrzewnicy. Wiec mam pytnie - czy wywalanie (choc nie duze) plynu oraz to przelewanie moze wiazac sie z zapowietrzeniem ukladu ? POnoc to sie samo powinno sie odpowietrzyc. Tak przynajmniej glosi teoria. pzdr
-
[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.
Uszczelka czy glowica to chyba i tak podobna robota bo trzeba rozebrac a glowice sie oddaje do sprawdzenia na szczelnosc tak czy inaczej... a btw. Kolego orientujesz sie czy test na obecnosc spalin w przypadku glowicy moze cos powiedziec ? to znaczy jesli uszczelka bedzie ok a glowica nie to w ukladzie chlodzenia sa spaliny ? I czy to moze miec jakis zwiazek z regeneracja turbiny ? Bo wlasciwie zaobserwowalem takie zjawisko po regeneracji turbo i przy okazji wymianie termostatu..
-
[B7 BKE] Wymiana uszczelki pod głowicą - Kraków.
Witam, Niestety chyba czeka mnie taka wlasnie operacja jak w temacie (wyrzuca troche plyn spod korka). Jeszcze w poniedzialek jade sprawdzic CO2 w ukladzie zeby sie upewnie. Kawy na korku oraz oleju w plynie czy tez dymienia nie zaobserwowalem ale widze ze pod zbiornikiem wyrownawczym robi sie mokro jak tylko zaleje plyn do poziomu. A wiec mam pytanie do Kolegow z Krakowa : gdzie to mozna zrobic fachowo ? Slyszalem o warsztacie przy ul . Mokrej ze sa ok oraz czytalem o warsztacie przy ul Mlodziezy - zwie sie on Timer - zna ktos ktorys z 'lokali' ? A moze inny ? help pozdrawiam Wojtek.