Treść opublikowana przez PERSHINGUS
-
Spoty wrocławskie
OK hornet czekam na info
-
Spoty wrocławskie
Tak, kumpel z klubu NIE Z BRANŻY MOTO jechał, mówił że inaczej jeździć nie będzie.
-
Spoty wrocławskie
PoZiu !!! jakie Psioczenie już zaczynasz pisać jak człowiek i na koniec obrażasz, widocznie taki masz styl. A o Wałbrzychu to najpierw poczytaj
-
Spoty wrocławskie
Poziek piszę małymi literami :> Jeżeli uważasz za bezsensowne wypowiedzi że się dużo dzieje jeżeli ostatnie posty są z 13 grudnia (i do tego na temat hamowni) a kolejne 19 grudnia to twoja sprawa a MI CHODZI O TO ŻEBY NA SPOT PRZYJEŻDZAŁY A4 (duże litery)
-
Spoty wrocławskie
DLACZEGO MNIE TO NIE DZIWI ŻE TAK ZAREAGOWAŁ POZ
-
Spoty wrocławskie
ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ
-
[ALL B5] Mała srebrna S4
NO FAKTYCZNIE PIĘKNA SKÓRY RZECZ GUSTU( JA MAM ) A MOTOR MARZENIE
-
Wałbrzych
elo all kto z wrocka leci ?
-
Spoty wrocławskie
Koledzy szanowni bardzo , zamiast pisać że chętnie bym się pojawił ale nie wiem czy ktoś będzie a kto będzie a co tam się robi i tak dalej TO ODPALCIE FURY I PRZYJEDŹCIE a póki co to ostatnio z A4 KLUB pojawiam się ja i Christ-off
-
Spoty wrocławskie
Ja będę jak zwykle .
-
[B5 ADR] A4 19" XENON, SKÓRA NOWE ZDJĘCIA STR. 1
bardzo ładnie super fele takie chce do mojego ale poczekam do wiosny
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ładnie, skóra robi wrażenie ja sie ciesze za każdym otwarciem drzwi
-
[B5 AJL] A4 1999' 1.8T 180KM :)- zimowe zdjęcie str 7
ładniutko gratuluje uwielbiam ten motor
-
Przedstawiam mój nowy nabytek:)
Elo super motor pozdr -Ja preferuje ori grill- rzecz gustu
-
Spoty wrocławskie
Jak w niedziele 2 pażdziernika będzie ktoś pod Milenijnym?
-
[B6 ASN] Co lepsze - skóra czy welur ?
TYLKO skóra, no i ciemne szyby żeby nie było efektu dużego fiata w lecie, ja mam czarna skórę.
-
[ALL B5] Zagadka - co to za część (Avant)?
Ja ją wyciągnąłem z auta.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam od 20 września jestem szczęśliwym posiadaczem A4 180 kucy. Uczucie z jazdy jest mocne. pozdr