Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

PERSHINGUS

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez PERSHINGUS

  1. OK hornet czekam na info
  2. Tak, kumpel z klubu NIE Z BRANŻY MOTO jechał, mówił że inaczej jeździć nie będzie.
  3. PoZiu !!! jakie Psioczenie już zaczynasz pisać jak człowiek i na koniec obrażasz, widocznie taki masz styl. A o Wałbrzychu to najpierw poczytaj
  4. Poziek piszę małymi literami :> Jeżeli uważasz za bezsensowne wypowiedzi że się dużo dzieje jeżeli ostatnie posty są z 13 grudnia (i do tego na temat hamowni) a kolejne 19 grudnia to twoja sprawa a MI CHODZI O TO ŻEBY NA SPOT PRZYJEŻDZAŁY A4 (duże litery)
  5. DLACZEGO MNIE TO NIE DZIWI ŻE TAK ZAREAGOWAŁ POZ
  6. ALEŻ SIĘ TU DZIEJE, AŻ MIŁO POPATRZEĆ
  7. NO FAKTYCZNIE PIĘKNA SKÓRY RZECZ GUSTU( JA MAM ) A MOTOR MARZENIE
  8. PERSHINGUS odpowiedział(a) na freon temat w Dolnośląskie
    elo all kto z wrocka leci ?
  9. Koledzy szanowni bardzo , zamiast pisać że chętnie bym się pojawił ale nie wiem czy ktoś będzie a kto będzie a co tam się robi i tak dalej TO ODPALCIE FURY I PRZYJEDŹCIE a póki co to ostatnio z A4 KLUB pojawiam się ja i Christ-off
  10. Ja będę jak zwykle .
  11. bardzo ładnie super fele takie chce do mojego ale poczekam do wiosny
  12. ładnie, skóra robi wrażenie ja sie ciesze za każdym otwarciem drzwi
  13. ładniutko gratuluje uwielbiam ten motor
  14. Elo super motor pozdr -Ja preferuje ori grill- rzecz gustu
  15. Jak w niedziele 2 pażdziernika będzie ktoś pod Milenijnym?
  16. TYLKO skóra, no i ciemne szyby żeby nie było efektu dużego fiata w lecie, ja mam czarna skórę.
  17. Ja ją wyciągnąłem z auta.
  18. Witam od 20 września jestem szczęśliwym posiadaczem A4 180 kucy. Uczucie z jazdy jest mocne. pozdr

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.