Treść opublikowana przez Bart_poznan
-
B6 DIVISION
Wiem ,że było już ze 100 razy ale jakie felgi poza biedronkami wchodzą na zacisk 320 mm ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
odezwij się na pw
-
Press clutch to start engine - jak wyłączyć
trzeba wejśc w zegary adres 17 zakładka 07 Coding i zmnienić to co pogrubione w zależności od wersji 00??xx1: Options +00 = 1. K-Number (Europe/USA/Rest of World) +01 = Smaller Fuel Tank Volume (All-Wheel-Drive) +02 = Seatbelt Warning (NAR old - up to 45/2004) +04 = 3. K-Number (Rental Cars) +08 = 2. K-Number (Australia) 00xx?x1: Country 0 = Germany (D) 1 = Rest of World (RoW) - nie aktywny 2 = USA (US) 3 = Canada (CAN) - napis press clutch aktwny 4 = Great Britain (GB) 5 = Japan (JP) 6 = Saudi Arabia 7 = Australia (AUS) 00xxx?1: Seatbelt Warning 0 = No Seatbelt Warning (or NAR old) 3 = Seatbelt Warning USA and Canada (NAR new)
-
Po postoju nie pracuje pompowtrysk-do weryfikacji parametry PD i logi do weryfikacji, błąd 16688
ja bym zaczął od wiązki PD
-
B6 DIVISION
zanim kupisz nowy czujnik sprawdź instalacje lubi zgnić nie opodal czujnika i efekt podobny panowie znajomy ma problem w 1.8 turbo , ospale schodzi z obrotów co może być przyczyną zawór DV ?
-
B6 DIVISION
Nic nie trzeba. Do tego kup silniki z Passata b6 ze zwykłych lamp pasuje p&p i regulacja tez będzie działaćnaciepane z GT-I9195 ale jaka przciez nie poziomowanie. same silniki tego nie zalatwiaJeśli nie chcesz montować samopoziomu to wyciągasz ori silniki z xenona wkładasz z Passata i wszystko działa mam tak zrobionenaciepane z GT-I9195 To samo tyczy sie lamp bixenonowych? jest tak samo
-
B6 DIVISION
o B6 Ci chodzi ? jesli tak to tak jak piszesz , wszystko chodzi oprócz poziomowania
-
wymiana sprzęgła i dwumasy
to ,że każdy zrobi jak uważa to pewne , ale nie uważam ,że dwumasa po 200 - 250 tys km jest 100% sprawna , sam mam 233 tys km i czasem zdarza się ,że czuje jakieś drgania od dwumasy i wiem ,że jak padnie sprzęgło czy dwumas to je wymienię i będzie spokój
-
wymiana sprzęgła i dwumasy
tak oczywiście jak coś się psuje to zmieniamy samochód na inny tak profilaktycznie bo po co w parcha pakować .......... nikt nie mówił ,że będzie tanio ale to eksploatacja to jest tak samo jakbyś przy rozrządzie nie wymieniał pompy wody no bo przecież na tą chwile jest dobra i na pewno jeszcze posłuży
-
B6 DIVISION
zrób diagnostykę i spójrz na parametry Ciśnienia doładowania w momencie występowania usterki z własnego doświadczenia wiem ,że te czujniki padają a nowy nie kosztuje majątku http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3019191934191-0_281_002_401-Czujnik-ci%9Cnienia-w-kolekt.-ss%B9cym.htmlbez rabatów
-
wymiana sprzęgła i dwumasy
moim zdaniem warto wymienić pewne elementy przy jednej robocie , po pierwsze mimo ,że jego dwu masa jest sprawna ale ma nalatane ileś tys km i nie wiadomo jak długo jeszcze posłuży owszem można ją zostawić , ale jak padnie niebawem poniesie drugi raz koszty demontażu skrzyni i robocizn także warto skalkulować czy nie opłaca się tego zrobić za jednym zamachem jeśli autem chce się dłużej pojeździć
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
Jak coś możemy to jedną paczką wziaść też jestem z Poznania
-
Stabilizatory z RS4 B7 do zwykłej A4 B6 B7
jak coś też się pisze na tył
-
kto mi powie co to ?
późniejsze roczniki miały chłodnice spalin montowaną
-
B6 DIVISION
na początek VAG , prawdopodobnie pada Ci czujnik temp płynu G62
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzięku i do nastepnego
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Będzie jeszcze jedno B6 1. Fazii 2. Qbazulu 3. niestandardowy 4. nieoficjalnie jagus 5. maciej 6001 6. LiveCam 7. Bart_poznan 8. j3drula 9. czechcu 10. Łukasz
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
1. Fazii 2. Qbazulu 3. niestandardowy 4. nieoficjalnie jagus 5. maciej 6001 6. LiveCam 7. Bart_poznan
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
kompresor to może podpasi , ale gdzie rurki i wymiennik
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
jakbyście się zbierali postaram się wlecieć
-
B6 DIVISION
Dual smin, czyli na lewą i prawą stronę, czy coś innego? Taki by spokojnie starczył, do 200 to będzie daleko.....Występują w sprzedaży gotowe zestawy? A ty masz sprężarkę Klimy na jednym pasku? Bo jeśli jest na osobnym to montaż dual smic jest imho niemożliwy że względu na położenie osuszacza.Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka jak nie idzie jak idze mam avf i sprężarke na osobnym pasku mam założony prawy smic z BRD i spokojnie się wszystko mieści oczywiście nie jest p&p trzeba zdemontować ten plastikowy rezonator , zawork EGR i klapy gaszącej i z mocowaniamiem w to miejsce przychodzi mocowanie coolera i spokojnie się mieści przed osuszaczem mocowanie zaworków wraz z zaworkami trzeba przerobić i przedłużyć wężyki i wszystko się mieści za IC koło osuszacza mi najwiecej czasu zajeło dopasowanie połączenia turbo IC i IC rura pod belką musiałem uciąć gumówką kruciec do którego jest podłaczany rezonator sprawę poprawiła by belka z rurą od IC dokładnie ta 8E0199521 ED wtedy robi się wiecej luzu i trochę mniej przeróbek planuje się udać na hamownie bo do tej pory było 166 km i 380 nm O fajnie dzięki za info, w sumie od dłuższego czasu szukałem osoby która ma dualSMIC na takim setupie. Przy prawym ICKU z BRD (tym dodatkowym) trzeba brać z wężem czy nie ma sensu bo i tak tzreba przerabiać? A może rozwiązaniem będzie ta belka tak jak piszesz i wtedy wszystko podchodzi? ja dostałem w zestawie oba węże ale w całości wykorzystałem ten 8E0 145 708 K i wtedy jakby założyć ta belkę to wchodzi on na nią bezpośrednio bez przeróbek i dodatkowo robi się większy luz przy wejściu do icka drugi wąż 8E0 145 790 G rozciąłem i wykorzystując plastikową rurę dolotową z jakiegoś 1.4 tdi wykorzystałem by spasować rurę od turbo do icka bo niestety IC ma większą średnice i nie naciągnie się oryginalnej jakbyś chciał zostawić oryginalną belkę to robi się ciasno i trochę trzeba pokombinować z węzami by to połączyć jakbyś miał więcej pytań pisz na pw nr icka 8E0 145 806 M lub Q numer mocowana IC 059 145 814 B
-
B6 DIVISION
ja dałem w sumie 250 zł za częsci a robote robiłem sam
-
B6 DIVISION
Dual smin, czyli na lewą i prawą stronę, czy coś innego? Taki by spokojnie starczył, do 200 to będzie daleko.....Występują w sprzedaży gotowe zestawy? A ty masz sprężarkę Klimy na jednym pasku? Bo jeśli jest na osobnym to montaż dual smic jest imho niemożliwy że względu na położenie osuszacza.Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka jak nie idzie jak idze mam avf i sprężarke na osobnym pasku mam założony prawy smic z BRD i spokojnie się wszystko mieści oczywiście nie jest p&p trzeba zdemontować ten plastikowy rezonator , zawork EGR i klapy gaszącej i z mocowaniamiem w to miejsce przychodzi mocowanie coolera i spokojnie się mieści przed osuszaczem mocowanie zaworków wraz z zaworkami trzeba przerobić i przedłużyć wężyki i wszystko się mieści za IC koło osuszacza mi najwiecej czasu zajeło dopasowanie połączenia turbo IC i IC rura pod belką musiałem uciąć gumówką kruciec do którego jest podłaczany rezonator sprawę poprawiła by belka z rurą od IC dokładnie ta 8E0199521 ED wtedy robi się wiecej luzu i trochę mniej przeróbek planuje się udać na hamownie bo do tej pory było 166 km i 380 nm
-
Działanie, montaż i wymiana Vaccum pompy (tandemowa) w Audi A4 B6 1.9TDI
słabo szukałeś to jest wąż odpowietrzający warto go wymienić przy wymianie vacum koszt jakies 70 zł 038 121 473
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tu ostatnio ciągle taka cisza