Treść opublikowana przez bono
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło po chip tuningu 1,9 TDI obecnie 171 KM??
umie umie ;-) to jaki moment może przenieść sprzęgło od AVF ? BTW nigdzie nie napisałem, że chodzi mi o moc
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło po chip tuningu 1,9 TDI obecnie 171 KM??
Brak możliwości zamontowania wynika z tego, że silnik jest wzdłużnie ?? Czy problem jest gdzie indziej ? To co za sprzęgło w takim razie wrzucić ?
-
[B6 AWX] Jakie sprzęgło i dwumas??
1.9 TDI ARL 150 Km tylko LEON 1M i GOLF 4. Najmocniejszy seryjny 1.9 TDI byl IBIZA kod silnika BPX - 163 KM
-
[B6 AVF] Jakie sprzęgło po chip tuningu 1,9 TDI obecnie 171 KM??
sorry za odgrzanie kotleta, ale nie chce dublowac tematu ;-) Chcialbym podpytac jak to jest w kwesti sprzegla do silnika 1.9 TDI AVF. Czy podejdzie tu sprzeglo od Sharana tak jak w przypadku ASZ, czy ARL w Leonie ? Chce wymienic komplet lacznie z dwumasem. dzieki i pozdro
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Czy KAYABA 341814 sa odpowiednikiem dla amortyzatorów o nr 8E0 513 033 N (8E0 513 036 AL) Na tyle mam 0YH kategoria wagowa 8 : 520-544 kg; 1BV ?? Ewentualnie bilstein b4 gas bne-b180. Chce aby po wymianie auto mialo taka sama charakterystyke jak w oryginale.
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
a to niby dlaczego ?? Jeżdziełem Leonem na B6 i powiem, że auto na Bilsteinach prowadziło sie bardzo dobrze. Dodatkowo nie spotakełm się jeszcze ze zła opinią na temat Bilsteinów
-
[B6 AWX] Jakie amorki?
Ja tez planuje wymianę amortyzatorów tylnych. Audi a4 avant 1.9 TDI AVF wersja Sline 2004. Oryginalnie w aucie sa zamonowane amortyzatory o nr 8E0 513 033 N (8E0 513 036 AL) Na tyle mam 0YH kategoria wagowa 8 : 520-544 kg; 1BV Uploaded with ImageShack.us Czym to najlepiej zastąpić ? Bilstein ? Kayaba ? Weitec ? Koni ? Może ktoś mi nr katalogowe poszczególnych producentów ? Np z Bilsteina to w Sline siedzi odpowiednik B4 czy B6 ? BTW Co jest wsadzane na pierwszy montaz ? pozdro i dzieki
-
[ALL B6] Zamarzające drzwi
przesmaruj uszczelki silikonem choćby takim http://www.autoland.pl/produkty/kosmetyki_samochodowe/srodki_zimowe/uszczelka ja tego używam i nie wiem co to znaczy przymarznięta uszczelka
-
[ALL] Jakie wycieraczki polecacie BOSCH/VALEO/MOT-GUM
Ja śmigam na Boschu Aerotwin żywotność jest max 1 rok. Później identyczne objawy jak u Ciebie, nadają się tylko do kosza ;-)
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
A wszystko jest p&p ? czy mocno trzeba rzeźbić ? jak z ustawieniem świateł ?
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
Nie będę się kłócił, ale pierwszy raz się z tym spotykam aby kontrolka ABS/ESP wskazywała na czujnki Stopu Ta kontrolka może wskazywać również niezakodowaną pompę ABS, uszkodzony sterownik ABS... ARTI1988 a co VAG pokazał ??
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
czyjnik Stop = kontrolka świec żarowych Kolega pyta o kontrolke ABS/ESP
-
[ALL B6] AWX , bloki silnika
jaca31 zrób jeszcze raz logi, jednak każdą grupę osobno i wrzuć na http://vaglog.rtnet.pl/ tego co wrzuciłeś czytać się nie da
-
[ALL B6] Czemu zapalaja sie ESP i ABS ?
sprawdź czy któryś z czujników ABS nie szwankuje... jednak VAG prawdę Ci powie EGR, czujnik STOP ..... jesus o czym wy piszecie
-
Mrugająca kontrolka świec żarowych i spadek mocy w Audi A4 B7 2.0TDI
nie pisz głupot, migająca kontrolka świec może również oznaczać walnięty wtrysk sterujący, przetratu przewód itd..... najlepiej podłacz VAG i napisz jakie Ci błedy wyskakują
-
[ALL] Kolizja, nie przyjęcie mandatu i sprawa w sądzie.
Dziadek złożył apelację. Ty tutaj nie jesteś stroną w tej sprawie. Dziadek był obwiniony, teraz już ukarany ale przysługuje mu prawo do odwołania się od wyroku. Ty nie musisz być wzywany na sprawę, bo sprawa Ciebie osobiście nie dotyczy. Po prostu policja wystąpiła do sądu grodzkiego o rozstrzygnięcie sporu.Widocznie dla Policji sprawa była tak oczywista, że nie wzywała Cię na zeznania i tak też przekazała sprawę do sądu. Jednak już Ci mówię na 10000000000 % sprawy dziadek nie wygra. Zwłaszcza w tym wypadku. Nawet jak weźmie biegłego to i tak nic nie da, dla sądu to nie będzie żaden dowód, no chyba że ten biegły był by powołany przez sąd. Ty aby coś wskórać będziesz musiał mu chyba założyć sprawę cywilną. Bo dziadek obecnie miał sprawę w wydziale karnym ;-)
-
Czyszczenie odbłyśnika/soczewki w reflektorze BIXENON (xenon-plus)
Mam pytanko, czy odbłyśnik z ksenonu podejdzie do biksenonu ? Duża jest różnica w soczewce, czy to to samo ? Dzięki
-
[ALL B6/B7] Jak wymienić blendę głośnika niskotonowego w drzwiach
cholera tak mi się wydawało, jak trzeba to trzeba dzięki Panowie
-
[ALL B6/B7] Jak wymienić blendę głośnika niskotonowego w drzwiach
Czesc, Mam pytanie czy aby wymienic blende (oslone/kratke) glosniaka w drzwiach z tylu to trzeba sciagac boczek ? oslona ma nr vag 8E0 035 436 dzieki i pozdrawiam
-
[B6 AVF] Audi by Dynosoft Wrocław - light
wałek cofa sie od napinacza rozrządu stad taka dziura No ale to jest dość często spotykane, rozrząd się zużywa.
-
[B6 AVF] Audi by Dynosoft Wrocław - light
W piękną mroźną sobotę styczniową zawitałem do Wrocławia w celu pozbycia się notlaufa z mojego emeryckiego auta Na ratunek pospieszyli guluwroc i Mirass. Poleciało parę panienek i upłynęło trochę wody w Odrze i turbo AVF zostało zastąpione turbo BRD. Hamownia wypluła takie cudo: Na więcej nie pozwoliły wtryski, seryjne IC, oraz rozrząd co jest widoczne na wykresie momentu w zakresie 2600 - 3600 obr Program jest bardzo lightowy ponieważ ma być bezpiecznie. Na przyszłość planuje wymianę wtrysków na AL, oraz FMIC. I wtedy będziemy walczyć o ilość koni. Zresztą jak jechałem do DS, to przede wszystkim zależało mi na wymianie turbo, program to dodatek. Auto zostało od razy przeze mnie sprawdzone na trasie Wrocław - Łódź. Jestem bardzo zadowolony, ponieważ ładnie wkręca się na obroty, turbo nie ma laga i w ogóle banan na mordzie jest Daniel i Mirek wielkie dzięki za gościnę i profi robotę. :piwko:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam wszystkich bardzo serdecznie :> Nie mam Audi, ale za to poruszam się autkiem z grupy VAG, czyli Seatem Leonem. Niektórzy znają mnie może z www.leonclub.pl P.S. Widzę taką tendencje u nas w LCT, że co poniektórzy przesiadają się właśnie z Leonów na Audi A4. Kto wie może i ja kiedyś podążę tą drogą, bo autko bardzo mi się podoba, a do tego jest funkcjonalne. Jestem fanem TDI Pozdrawiam bono (Błażej)