Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. ktoś cię wprowadził w błąd, albo nie wiesz co piszesz
  2. jeszcze tylko silnik i nagłówek tematu i będzie git...
  3. faktycznie - brutto :gwizdanie:
  4. komplet uszczelek 50zł-salon audi, 40-skoda
  5. ja też uciekam, narka patrikos, nie siedź za długo
  6. kiedyś zajechałem na orlen z padniętą pompką i zonk, klapka nie chce sie otworzyć , w domu dmuchałem zasysałem i poszła tłoczek w drzwiach od kierowcy rozbierałem i coś musiałem sknocić, bo przy zamykaniu pogwizduje z lekka, ale zamyka ale to już nie byłaby pneumatyka
  7. można, ale ja bym odpuścił
  8. o weź mi nie przypominaj w gliwicach dziś wszyscy na balach, bo nikogo tu nie ma, a ty Patrikos??
  9. ja dzisiaj dętka jestem, a techniczny trza poczytać
  10. Mam Polsat, Polsat Sport ale 2 już nie Ma ktoś może namiary na ten filmik w sieci? to na pewno nie to, ale też srebro
  11. mech15 odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    no to lecę zakładać fikcyjne konta na gmailu-hahahahahah :decayed: jakiś error na lockerz, pewnie przeładowana strona...
  12. mech15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    nie ma co porównywać 4 gospodarki na świecie do Polski, ale jednak mogłoby być u nas deczko lepiej ;(
  13. mech15 odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    ja chyba dostaje 2 ptz :mysli:, chyba dlatego że nie mam 20 znajomych jeszcze??
  14. mech15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    szkoda, że EURO nie jest zaraz po zimie :decayed:
  15. tzn co uwaliłeś dokładnie??
  16. mech15 odpowiedział(a) na JohnZi temat w Lifestyle i Hydepark
    ni mam nic PTZ to pooglądaj filmy to "nic" to nie dosłownie nawet spoko te filmiki
  17. na tapete polecam to o wy zboczeńcy :slina: :slina: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:54_________________________________________________ na tapete polecam to tez sympatyczna - chociaż tamta bardziej mnie kręci... a to nie ta sama??? :mysli: jeśli tak to tamo ujęcie jest lepsze większe!!
  18. na tapete polecam to o wy zboczeńcy :slina: :slina: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:54_________________________________________________ na tapete polecam to tez sympatyczna - chociaż tamta bardziej mnie kręci... a to nie ta sama??? :mysli:
  19. mech15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    terenowke i po łąkach,polach,lasssach pie...le, płacę za ON ponad 4 PLN i zawsze jak wyjeżdżam gdzieś dalej, czuje się jakby mnie ktoś ruchał w d*pę ;( Nowa droga, świeżutki asfalt, jeszcze nie w pełni otwarta (Łańcut-Rzeszów), w pewnym momencie myślałem że coś mi się w zawieszeniu urwało, na "szczęście" okazało się że drogowcy bardzo się śpieszyli i kładli asfalt przy temp. poniżej zera i zrobiła się nawierzchnia karbowana. Nie liczę już ile lat robią tą drogę, ale przez ten czas zwiedziłem kawał świata. I chyba dobrze, że mnie nie było w domu
  20. No ten silniczek można łatwo wykończyć. W 80ce nie kombinowałem za dużo tylko wylutowałem 1 przekaźnik, podjechałem do ogarniętego elektronika i mi dobrał odpowiedni przekaźnik. Reszta w linku co wyżej wysłałem. Jeśli twoja płytka w pompce wygląda tak jak ta z forum 80, objawy podobne, to się nie zastanawiaj. Pozdr
  21. mech15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    panowie, ja chyba nie będę wyjeżdżał zbyt daleko autem, bo mogę nie wrócić o własnych siłach. Leżajsk-Nowa Sarzyna, no kórwa 40 km/h mam jechać i przyhamowywać?? Nie ominiesz bo z przeciwka jadą i musisz się zatrzymać. Zaznaczam-droga krajowa!!!!
  22. oglądali sztafetę??
  23. ja mówiłem o takiej sytuacji: http://www.audi80.pl/b3-b4-naprawa-centralnego-zamka-vt13704.htm?highlight=centralny+zamek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.