Treść opublikowana przez mech15
-
[B5 AJM] Problem z temp silnika
ktoś cię wprowadził w błąd, albo nie wiesz co piszesz
-
[ALL B6] Pomóżcie mi sie Zdecydować- które lampy na tył?
jeszcze tylko silnik i nagłówek tematu i będzie git...
-
[ALL B6] Osłona tłoczka i jego wymiar
faktycznie - brutto :gwizdanie:
-
[ALL B6] Osłona tłoczka i jego wymiar
komplet uszczelek 50zł-salon audi, 40-skoda
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja też uciekam, narka patrikos, nie siedź za długo
-
[B5 1Z] Pompka działa, centralny nie zamyka
kiedyś zajechałem na orlen z padniętą pompką i zonk, klapka nie chce sie otworzyć , w domu dmuchałem zasysałem i poszła tłoczek w drzwiach od kierowcy rozbierałem i coś musiałem sknocić, bo przy zamykaniu pogwizduje z lekka, ale zamyka ale to już nie byłaby pneumatyka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
można, ale ja bym odpuścił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
poważnie??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
o weź mi nie przypominaj w gliwicach dziś wszyscy na balach, bo nikogo tu nie ma, a ty Patrikos??
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja dzisiaj dętka jestem, a techniczny trza poczytać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam na łikendzie
-
Zatrzymany kierowca Srebrnego Audi A4 wymachiwal mieczem SAMURAJSKIM
Mam Polsat, Polsat Sport ale 2 już nie Ma ktoś może namiary na ten filmik w sieci? to na pewno nie to, ale też srebro
-
Lockerz.com
no to lecę zakładać fikcyjne konta na gmailu-hahahahahah :decayed: jakiś error na lockerz, pewnie przeładowana strona...
-
Drogi jak ser szwajcarski...
nie ma co porównywać 4 gospodarki na świecie do Polski, ale jednak mogłoby być u nas deczko lepiej ;(
-
Lockerz.com
ja chyba dostaje 2 ptz :mysli:, chyba dlatego że nie mam 20 znajomych jeszcze??
-
Drogi jak ser szwajcarski...
szkoda, że EURO nie jest zaraz po zimie :decayed:
-
[B5 AHU] Dziwnie szarpie przy dohamowywaniu
tzn co uwaliłeś dokładnie??
-
Lockerz.com
ni mam nic PTZ to pooglądaj filmy to "nic" to nie dosłownie nawet spoko te filmiki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na tapete polecam to o wy zboczeńcy :slina: :slina: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:54_________________________________________________ na tapete polecam to tez sympatyczna - chociaż tamta bardziej mnie kręci... a to nie ta sama??? :mysli: jeśli tak to tamo ujęcie jest lepsze większe!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
na tapete polecam to o wy zboczeńcy :slina: :slina: [br]Dopisany: 25 Luty 2010, 21:54_________________________________________________ na tapete polecam to tez sympatyczna - chociaż tamta bardziej mnie kręci... a to nie ta sama??? :mysli:
-
Drogi jak ser szwajcarski...
terenowke i po łąkach,polach,lasssach pie...le, płacę za ON ponad 4 PLN i zawsze jak wyjeżdżam gdzieś dalej, czuje się jakby mnie ktoś ruchał w d*pę ;( Nowa droga, świeżutki asfalt, jeszcze nie w pełni otwarta (Łańcut-Rzeszów), w pewnym momencie myślałem że coś mi się w zawieszeniu urwało, na "szczęście" okazało się że drogowcy bardzo się śpieszyli i kładli asfalt przy temp. poniżej zera i zrobiła się nawierzchnia karbowana. Nie liczę już ile lat robią tą drogę, ale przez ten czas zwiedziłem kawał świata. I chyba dobrze, że mnie nie było w domu
-
[B5 1Z] Pompka działa, centralny nie zamyka
No ten silniczek można łatwo wykończyć. W 80ce nie kombinowałem za dużo tylko wylutowałem 1 przekaźnik, podjechałem do ogarniętego elektronika i mi dobrał odpowiedni przekaźnik. Reszta w linku co wyżej wysłałem. Jeśli twoja płytka w pompce wygląda tak jak ta z forum 80, objawy podobne, to się nie zastanawiaj. Pozdr
-
Drogi jak ser szwajcarski...
panowie, ja chyba nie będę wyjeżdżał zbyt daleko autem, bo mogę nie wrócić o własnych siłach. Leżajsk-Nowa Sarzyna, no kórwa 40 km/h mam jechać i przyhamowywać?? Nie ominiesz bo z przeciwka jadą i musisz się zatrzymać. Zaznaczam-droga krajowa!!!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
oglądali sztafetę??
-
[B5 1Z] Pompka działa, centralny nie zamyka
ja mówiłem o takiej sytuacji: http://www.audi80.pl/b3-b4-naprawa-centralnego-zamka-vt13704.htm?highlight=centralny+zamek