Treść opublikowana przez mech15
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
stare, ale może was zainteresuje http://www.sadistic.pl/fiat-seicento-wiejski-tunning-opt-vt32608.htm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
hehehehehe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Coś mi się wydaje że Ty ich tu podpuszczasz na mnie eeeeeeeee, nieeeeeeeeeeee, co tyyyyyyy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
siema sky
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
ja jestem
-
[B5 1Z] Pompka działa, centralny nie zamyka
silniczek sprawny? jeśli tak, to twoim problemem prawdopodobnie są 3 przekaźniki na płytce w pompie, częsta przypadłość w starych modelach. poszukaj na audi80.pl, tam jest sporo na ten temat
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i wszyscy uciekli ;(
-
[ALL] Numer Vin jakie informacje zawiera
tyle możesz dostać z forum: http://www.eupload.pl/files/TEWYMHTW/avf.pdf reszta w serwisie, ale tak jak pisał PREZES może być różnie
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witaj Meszku meszku?? sio z takimi zdrobnieniami guru panuj nad sobą bo już posłałem PW do skoczka :decayed:
-
Lockerz.com
ni mam nic PTZ
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
witam prezes przyszedł pooglądać owieczki, guregoru jest, brakuje sky bo by sprowokował jakieś zamieszki :decayed:
-
[ALL B5] Antena z B6 (rekinek) do B5 Avant
rekin obsługuje gsm/gps/radio, czy można kupić odpowiedni, np tylko radio??? z tego co widziałem na allegro to mocowanie jest identyczne
-
[ALL] Jakie oponki na lato ?
a po co drugi taki sam wątek?? http://www.a4-klub.pl/smf/opony_letnie_jakie_polecacie-t6630.0.html
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Sky, twój problem polega na tym że za dobrze się tego nauczyłeś, przerosłeś swojego mistrza-tego co cię odblokował no i masz webasto :decayed: miron, ten twój kumpel co szukał B6, to zakupił to srebrne 2,5TDI???
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Pracy szukam
gdzie się załapałeś??- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ty to się chyba planujesz przeprowadzić do Gliwic co :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2010, 09:31_________________________________________________A no i oczywiście tym co doszli no, będziemy razem chodzić do mirona na siłkę :decayed: słońce od rana, bardzo ładnie-oby do wiosny idę coś porobić- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no ja bym czekał, bo jak pójdziesz to 3000 pęknie tej nocy bez ciebie :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zależy mi na tym jak na zeszło rocznym śniegu nie bądź wulgarny :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieci Mikołajem straszysz Mikołajem nie, ale starym, łysym i "szpetnym" dziadem Dimanem :polew: :polew: diman się wkur.... :polew: :polew:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzieci Mikołajem straszysz :polew:miron zostań jeszcze bo się zagryzą do jutra- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
dwa hardkory: http://www.sadistic.pl/wypadek-na-spadochronie-vt23039.htm?highlight=skok http://www.sadistic.pl/skok-rowerem-ponad-schodami-vt26246.htm?highlight=skok[br]Dopisany: 22 Luty 2010, 23:33_________________________________________________fioletowy poszedł, różowe harcują- Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no lepiej żeby jeszcze została bo wszystkich dziur jeszcze nie widać ;(- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
może niedaleko lądował :decayed: - Pracy szukam