Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mech15

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mech15

  1. Brysio na co te przegazówki przy redukcjach biegów pod koniec filmu?
  2. alf, teraz doczytałem, tą słuchawkę masz bezpośredio wpiętą pod ext. speaker z tyłu radia??
  3. masz na myśli dziurę po antenie fm? dlaczego tutaj stroi 3 różne anteny magnesowe? ---------- Post dopisany at 16:36 ---------- Poprzedni post napisany at 16:35 ---------- jakie masz radio i jak masz podpiętą tą słuchawkę?
  4. i cały czas jeździsz ze słuchawką przy uchu? Jak najbardziej. Kwestia nastawienia i przyzwyczajenia. Nie kumam w czym ma być problem. to jest bardzo wygodne rozwiązanie, można to rozbudować o przycisk od mikrofonu przy gałce zmiany biegów, a mikrofon w podsufitce
  5. mojej znajomej wysrało się na tym winklu zaraz przed szczytem, o której wjeżdżałeś?
  6. na bank SK, numerów już nie pamiętam. Wczoraj o 17:00 Rudna Wielka k. Rzeszowa, komplet pasażerów w aucie:wink:
  7. lux, niech się sprawuje
  8. na spotach go nie widziałema kto się zapuszcza od was w nasze strony czarny avant b6 RP 33.... z Przemyśla to nie kojarzę nikogo Miszka, jak tam auto?
  9. witam kto to się zapuszcza czarnym avantem B6 na tablicach SK XXXXX, klubowych ramkach w północne rubieże Rzeszowa?
  10. Brysio, czuję że to już niedługo "Suszarki" nielegalne na polskich drogach? To może być rewolucja - TVN24
  11. SportAudi RS/S/Forum :: Zobacz temat - AUDI S4 SID AUDI S4 2,7 biturbo AUDI S4 SID - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum
  12. szafa, dać ci link do doczytania?
  13. czy to sedany jakieś były?
  14. mech15 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    a to nie jest czsem rozwiązanie? http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/b5-avg-odwrotne-wskazanie-paliwa-zmianie-licznika-rozwi-zanie-15357/
  15. Niestety cała deska musi wylecieć. Ważna śrubka jest schowana za zaślepą w centralnej kratce nawiewu na szybę. Resztę śrub szukaj z wyczuciem. Przygotuj się na akrobacje z całym korpusem nwiewów. Powodzenia
  16. jest dzisiaj jakiś spot z R8?
  17. mech15 odpowiedział(a) na Traviz temat w Audi A4 B5
    A4 AJM 2000 Jeśli nie mogę wejść w 17 - instruments, tzn, że sterownik w pompce może być uwalony?
  18. Oringi do klimatyzacji to najlepiej w ASO kupować, cena niewielka, jakość najlepsza no i pasuje idealnie ---------- Post dopisany at 20:37 ---------- Poprzedni post napisany at 20:36 ---------- Oringi do klimatyzacji to najlepiej w ASO kupować, cena niewielka, jakość najlepsza
  19. jak już zaliczysz Plitvice, to Krkę możesz sobie śmiało darować.... ja bym sobie darował Plitvickie
  20. I "Zieloną Kartą" Warte odnotowania, w Inter Risku za zieloną kartę na 10 dni płaciłem chyba 80 zł

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.