Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Thomas

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Thomas

  1. Cuber ...wyglada super dla mnie git , tez myslalem zeby listwy pomalowac u siebie bo ta szarosc mnie denerwuje , teraz widze ze nie ma no co czekac :exclaim: gratulacje furak pierwsza klasa pozdrawiam
  2. Cuber ....masz to jak w banku juz.... soon pozdrawiam
  3. no poweim Ci ze prezentuje sie zajebiascie , furka super, moze jakis spocik , bedziesz w chicago daj znac pozdrawiam
  4. mialem gdzies moze z 10 lat kiedys kumpel nazwal mnie federico od nazwiska troche przekrecil i tak zostalo , az do teraz wszyscy do mnie zaczeli mowic thomas w pracy ,nawet kumple tak mowia tutaj , wiec na tym forum jako pierwszy raz ujawnilem sie jako thomas, pewnie jak wroce do polski znowu bede federico , ale na forum zostane juz jako thomas albo zmienie nick na thomas -federico hehe to bedzie znak ze jestem juz w kraju
  5. wiatmy nastepnego posiadacza Wladcy Pierscieni :biggrin: , kolorek super pozdrawiam
  6. osobiscie nie gustuje w Avantach ale .....S4...i ten silnik , piekna furka , gratuluje !! pozdrowienia
  7. welll..autko super , kolorek tez bardzo fajny , moglbys jeszcze pokazac zdjecia z srodka pozdrawiam
  8. ja to zorbilem zupelnie innym sposobem , seryjnie musialem przytrzymac kluczyk zeby szyby sie otworzyly i zamknely, teraz to robie z pilota , pojechalem do kumpla ktory ma kabel ,jedna koncowka idzie do komputera w samochodzie a druga do laptopa , program do diagnostyki aud sciagnal z instrukcja z inernetu, podlaczylismy sie do komputera i zmienilismy tylko kod odpowiedzialny za sterowanie pilotem (seryjnie ta funkcja byla juz tylko nie byla uaktywniona dlatego wystarczylo zmienic kod i dziala) to samo zrobilismy z radiem glosnosc i basy podkrecilismy do 6 , seryinie jest 5 , mozna takze przeskanowac caly samochod jezeli cos jest nie tak odrazu wyswietlaja sie kody ktore mozna odszukac w instrukcji i juz wiadomo co sie dzieje , program jest spoko taki sam jak maja mechanicy , tylko zrobic cos wiecej to trzeba sie naprawde znac a jak nie to lepiej nie dotykac hehe
  9. bardzo ladna i tak z ciekawosci co jest w tym pakiecie S-Line a czego nie ma w normalnej A4 B6 ?
  10. zgadzam sie ,masz racje jesli mowimy o slinikach nie doladowanych.......ale jezeli mowa o silnikach z turbina to smialo moge powiedziec ze po tym wydechu (Borla) spodziewam sie ok 10 KM wiecej + brzmienie i wyglad ktore sa poprostu zarabiaste pozdrawaim
  11. dzieki wszytkim za dobre slowa i dzieki Brynia za trzymanie kciukow w sobote juz male przygotowanie przed chipem , zmiana zaworu upustowego bo jednak seryjny nie jest tak wytrzymaly
  12. dzieki , felgi w planah ale najpierw idzie programik w pierwszej kolejnosci i wydech
  13. niezle podobaja mi sie , moze pomysle o tych 18" do swojego
  14. bys sie zdziwil sa naprawde kiepskie czasami
  15. pewnie ze lepiej wygladaja ale jak patrze na te chicagowskie dziury to mi sie juz odechciewa 18" hehe ta samo co w polsce
  16. dzieki , a co do felg sa w planie 17"
  17. zapuscilem sidla i upolowalem opcja byla tylko jedna : kolor czarny . skora czarna i manual oczywiscie z tym ostatnim bylo ciezko ale trafilem na razie golutka ale juz nie dlugo male modyfikacje wewnetrzne i zewnetrzne bede informowal na biezaco mam nadzieje ze juz na gwiazdke bedzie z powrotem w europie bo tam jej miejsce bidulka sie tutaj zameczy...no nie daja pojezdzic hehe a mowia ze wolny kraj Pozdrawiam serdecnie Thomas

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.