Treść opublikowana przez Thomas
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
Cuber ...wyglada super dla mnie git , tez myslalem zeby listwy pomalowac u siebie bo ta szarosc mnie denerwuje , teraz widze ze nie ma no co czekac :exclaim: gratulacje furak pierwsza klasa pozdrawiam
-
[ '02 B6 3.0 V6 Quattro] - zdjęcia
Cuber ....masz to jak w banku juz.... soon pozdrawiam
-
[ '02 B6 3.0 V6 Quattro] - zdjęcia
no poweim Ci ze prezentuje sie zajebiascie , furka super, moze jakis spocik , bedziesz w chicago daj znac pozdrawiam
-
Historia naszych nicków
mialem gdzies moze z 10 lat kiedys kumpel nazwal mnie federico od nazwiska troche przekrecil i tak zostalo , az do teraz wszyscy do mnie zaczeli mowic thomas w pracy ,nawet kumple tak mowia tutaj , wiec na tym forum jako pierwszy raz ujawnilem sie jako thomas, pewnie jak wroce do polski znowu bede federico , ale na forum zostane juz jako thomas albo zmienie nick na thomas -federico hehe to bedzie znak ze jestem juz w kraju
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
wiatmy nastepnego posiadacza Wladcy Pierscieni :biggrin: , kolorek super pozdrawiam
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
osobiscie nie gustuje w Avantach ale .....S4...i ten silnik , piekna furka , gratuluje !! pozdrowienia
-
[B6 2.0] Co powiecie o moim nowym nabytku - A4
welll..autko super , kolorek tez bardzo fajny , moglbys jeszcze pokazac zdjecia z srodka pozdrawiam
-
[ALL B5] Domykanie szyb sterowane alarmem
ja to zorbilem zupelnie innym sposobem , seryjnie musialem przytrzymac kluczyk zeby szyby sie otworzyly i zamknely, teraz to robie z pilota , pojechalem do kumpla ktory ma kabel ,jedna koncowka idzie do komputera w samochodzie a druga do laptopa , program do diagnostyki aud sciagnal z instrukcja z inernetu, podlaczylismy sie do komputera i zmienilismy tylko kod odpowiedzialny za sterowanie pilotem (seryjnie ta funkcja byla juz tylko nie byla uaktywniona dlatego wystarczylo zmienic kod i dziala) to samo zrobilismy z radiem glosnosc i basy podkrecilismy do 6 , seryinie jest 5 , mozna takze przeskanowac caly samochod jezeli cos jest nie tak odrazu wyswietlaja sie kody ktore mozna odszukac w instrukcji i juz wiadomo co sie dzieje , program jest spoko taki sam jak maja mechanicy , tylko zrobic cos wiecej to trzeba sie naprawde znac a jak nie to lepiej nie dotykac hehe
-
[B6 1.8T] S-LINE Audi A4 z mega duzymi felgami 18'' + nowe zdjęcia p.s Sprzedam
bardzo ladna i tak z ciekawosci co jest w tym pakiecie S-Line a czego nie ma w normalnej A4 B6 ?
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
zgadzam sie ,masz racje jesli mowimy o slinikach nie doladowanych.......ale jezeli mowa o silnikach z turbina to smialo moge powiedziec ze po tym wydechu (Borla) spodziewam sie ok 10 KM wiecej + brzmienie i wyglad ktore sa poprostu zarabiaste pozdrawaim
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
dzieki wszytkim za dobre slowa i dzieki Brynia za trzymanie kciukow w sobote juz male przygotowanie przed chipem , zmiana zaworu upustowego bo jednak seryjny nie jest tak wytrzymaly
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
dzieki , felgi w planah ale najpierw idzie programik w pierwszej kolejnosci i wydech
-
[B5 1,9 TDI AVG] Pierwsza odsłona charakteru gnojówki...
niezle podobaja mi sie , moze pomysle o tych 18" do swojego
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
bys sie zdziwil sa naprawde kiepskie czasami
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
To fakt hehe
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
pewnie ze lepiej wygladaja ale jak patrze na te chicagowskie dziury to mi sie juz odechciewa 18" hehe ta samo co w polsce
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
dzieki , a co do felg sa w planie 17"
-
[A4 B6 1,8T Q] No to chyba teraz moja kolej
zapuscilem sidla i upolowalem opcja byla tylko jedna : kolor czarny . skora czarna i manual oczywiscie z tym ostatnim bylo ciezko ale trafilem na razie golutka ale juz nie dlugo male modyfikacje wewnetrzne i zewnetrzne bede informowal na biezaco mam nadzieje ze juz na gwiazdke bedzie z powrotem w europie bo tam jej miejsce bidulka sie tutaj zameczy...no nie daja pojezdzic hehe a mowia ze wolny kraj Pozdrawiam serdecnie Thomas