Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tobi_one

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tobi_one

  1. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to już jest 3 zawodników do... :cwaniak1: grania w halówke co tydzień żeby byli chętni to już miejsce będzie mniejszym problemem, bądź też zerowym problemem
  2. słuchajcie jak myślicie warto będzie kupić Fife 2011 bądź Pro Evolution Soccer-a 2011 :?: i co bardziej polecacie :?: w sensie co lepsze i lepiej kupić lub też zaopatrzyć się na jesienne wieczory dla fana piłki nożnej na PC dzięki za odp
  3. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    taaa dawaj grać, a nie :gwizdanie: ale ja serio z tym meczem mówie... jakaś halóweczka może :?: co Wy na to :?: próbowaliśmy coś zorganizować w lokalnym klubie co tam w nim byłem, ale d.u.p.a
  4. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    może zorganizujecie jakiś meczyk w piłke nożną :?: albo meczyki na weekendzie np pod wieczór albo jakoś tak
  5. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no siema to ile Ty ważysz :?: 1800 kg :> <żarcik
  6. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    akurat mnie nie było [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:04_________________________________________________ Adas może nie w tej Łodzi byłeś :polew:[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2010, 22:24_________________________________________________chriss-u to co pyk to jest program robiony w Compsporcie w Łodzi :?: czy gdzie jeśli można wiedzieć :?: dzięki za odp [br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:05_________________________________________________ dobrze, że nie 40 dni i 40 nocy :gwizdanie: :>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:08_________________________________________________ Co, nie wierzysz mi? No i w sumie słusznie Generalnie osiągam ostatnio poziom mistrzowski w ściemnianiu ja też całkiem nieźle sobie radzę w tej dyscyplinie Ale mam trochę wyrzuty sumienia, bo szefo fajny, płaci w miarę, a ja się opierdalam :> Ale na usprawiedliwienie dodam, że z obowiązków się wywiązuję, jeno nieco "rozciągam" je w czasie :> ja też Cię pod.dole hehe żarcik nie moje klimaty :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:11_________________________________________________ a co tam trenujesz :?: picie <żarcik>[br]Dopisany: 23 Wrzesień 2010, 20:21_________________________________________________Kimi, białe auto i czarny matowy dach to jest to w ogóle białe auto to black&white jak się patrzy :gwizdanie:
  7. 24 września Legia Warszawa - Lech Poznań 0:2 0 Köln - Hoffenheim 1:2 0/0 25 września Manchester City - Chelsea 2:2 0 West Ham - Tottenham 0:2 0 Gijon - Valencia 1:3 2 Ath. Bilbao - Barcelona 0:2 2 Twente - Ajax 0:2 0 PSV - Groningen 2:1 0 Stuttgart - Leverkusen 1:1 0 Bayern - Mainz 1:0 0 Cracovia Kraków - Arka Gdynia 1:1 0 Hearts - Motherwell 1:1 0 AS Roma - Inter 1:1 0 Estudiantes - Boca Juniors 1:1 0 Santos - Cruzeiro 1:1 0 NK Zagreb - Rijeka 2:1 1 Midtjylland - FC Copenhagen 1:1 0 Shimizu - Nagoya 1:0 0 Academica - Guimaraes 2:1 1 Zurich - Basel 1:2 1 MTK Budapest - Kaposvar 2:0 0/7 26 września Lens - PSG 1:2 1 Toulouse - Lille 1:0 0 Mallorca - Real Sociedad 2:2 0 GKS Bełchatów - Wisła Kraków 0:1 0 Aberdeen - Rangers 1:1 0 Fiorentina - Parma 1:0 1 Sampdoria - Udinese 3:1 0 Sturm - Austria Vienna 0:2 3 Lok. Moscow - Terek 2:0 1/6
  8. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    może jakieś grupowe łódzkie chipowanie w Compsporcie :?:
  9. Tobi_one odpowiedział(a) na kusiek temat w Audi A4 B8
    ja osobiście darowałbym sobie tą lotke z tej strony co podałeś :gwizdanie: choć kształt zblizony do oryginalnej w sumie, choć tak do końca nie widze bo zdjęcia kiepskie
  10. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    co ty gadasz chłopie wszyscy są mile widziani :good: ciesze się może ktoś cos napisze swoje doświadczenia z firmą CompSport w Łodzi :?: potrzebne mi są opinie na ich temat
  11. hehe, ano chyba że tak :gwizdanie: wiecie może gdzie można obejrzeć teraz mecz Scunthorpe- ManUTD :?: bo na sopcascie jest niby na kanale FOX Soccer Plus a jak włączam to mi Barcelona ze Sportingiem Gijon leci
  12. o proszę bardzo ale to tylko dzisiaj czy już będą co tydzień pokazywać Premier League Polską :?:
  13. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no nawet fajnie to wygląda, ale dobrze, że ja mam diody ori słuchajcie dobrzy ludzie z Łodzi i okolic korzystał ktoś z Was z usług firmy Compsport w Łodzi ul. Piłsudskiego :?: jest godna polecenia :?: prosze napiszcie coś jeśli mieliście z nimi doczynienia ok :?: dzięki serdeczne za pomoc
  14. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    standard No właśnie od kiedy sprzedałem auto, ten "standard" za bardzo wszedł mi w krew Nawet ojciec mi już powtarza: "Weź kup już to auto wreszcie, bo się rozpiłeś" a na co zmieniasz :?: jakie auto :?:
  15. co możecie powiedzieć na temat firmy Compsport w Łodzi na Piłsudskiego :?? robił ktoś z Was już u nich program :?: warto robić u nich program i w ogóle modyfikacje :?: jak sprawa z cenami podług innych firm itp rzeczy :?: dzięki serdeczne za odpowiedz
  16. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    standard
  17. hehe teraz nie ma pewniaków :gwizdanie: stanley gratki dobrze dajesz ja jestem za tym, żeby te mniej znane ligi ominąć... a dać więcej meczów z ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej itp. fuks grywasz coś w coś w stylu ,,toto-mix" czy tak na luzaka sobie obstawiasz
  18. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    no to czekam na jakieś info o spocie u Was chyba, że ,,nowi" nie są mile widziani :gwizdanie:
  19. Tobi_one odpowiedział(a) na Seba_LDZ temat w Łódzkie
    jakieś rasistowskie dowcipy ten teges kiedy jest jakiś spot tutaj w tym temacie? w ,,niedalekiej przyszłości" tzn. co rozumiecie przez to pojęcie
  20. hehe teraz nie ma pewniaków :gwizdanie: stanley gratki dobrze dajesz ja jestem za tym, żeby te mniej znane ligi ominąć... a dać więcej meczów z ligi angielskiej, hiszpańskiej, włoskiej itp.
  21. Manchester United - Liverpool grają w niedziele tj. 19 września to samo Chelsea - Blackpool :gwizdanie: jeśli się myle to sorki 18 września: Manchester United - Liverpool 2-1 2 Chelsea - Blackpool 4-0 3 Sunderland - Arsenal 1-3 0 Schalke - Borusia Dortmund 1-1 0 VfB Stuttgard - Monchengladbach 2-0 1 1. FC Kaiserslautern - TSG Hoffenheim 0-2 0 Bordeaux - Lyon 1-1 0 Monaco - Toulouse 2-1 0 Lille - Auxerre 1-1 0 Widzew Łódź - Śląsk Wrocław 0-0 0 Zagłebie Lubin - Legia Warszawa 1-2 0 NK Rijeka - Hajduk Split 1-2 2 Iraklis - Larissa 2-0 1/9 19 września Udinese - Juventus 1-0 0 US Palermo - Inter Mediolan 0-2 1 AC Fiorentina - Lazio 2-1 0 Atletico Madryt - FC Barcelona 1-3 1 Hercules - Valencia CF 0-1 2 Deportivo La Coruna - Getafe CF 1-1 2 Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok 0-2 0 NEC Nijmegen - AZ Alkmar 0-1 3 Roda Kerkrade - PSV Eindhoven 1-3 0 Feyenord - Ajax Amsterdam 1-3 1 Terek Grozny - Zenit St Petersburg 2-2 2 Slavia Praga - Sparta Praga 1-1 0 Benfica Lizbona - Sporting Lizbona 2-1 1 Fenerbahce - Besiktas 2-1 0 FC Copenhagen - Brondby 1-1 0/13
  22. no gratki B8 pojawiają się na forum jak grzyby po deszczu
  23. 14 września: Twente - Inter 0:2 Werder - Tottenham 2:1 Ol. Lyon - Schalke 04 1:1 Benfica - Hapoel 2:0 Manchester United - Rangers 2:0 Bursaspor - Valencia 1:1 Barcelona - Panathinaikos 3:1 Kopenhaga - Rubin 2:1 15 września Bayern - Roma 1:0 Cluj - Basel 0:1 Marsylia - Spartak 2:0 Żilina - Chelsea 0:3 Real Madryt - Ajax 2:1 Milan - Auxerre 1:1 Arsenal - Braga 2:0 Szachtar - Partizan 2:0
  24. http://allegro.pl/tempomat-montaz-a4-a5-model-b8-i1222970579.html

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.