Treść opublikowana przez Tobi_one
-
opony falken proszę o opinie
Polecam falkeny sa w dobrej cenie i wlasciwosci jezdne tez maja na wysokim poziomie
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
nie po to kupilem samochod zeby stal sobie w garazu takze ta wersja odpada wiecie co chyba jednak wybiore ori 18 " od S5, potem moze zawiecha regulowana bilsteina b16 i bedzie
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
a swoja droga to ciekawe te OZ Anniversary mowicie ze takie sa modne z tyloma szprychami?
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
chyba mnie nie zrozumiales... a nie slyszales o takiej opcji jak odbiór osobisty? rozmawialem juz wstepnie bo podobaly mi sie 2 rodzaje felg i przymierzylbym i zobaczyl jak wygladaja na aucie i wtedy dokonal wyboru... klient nasz Pan co nie no to proste ze sie sprawdza czy dana czesc pasuje
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
przymierzy sie to sie zobaczy jak to bedzie wygladalo tak to mozna gdybac... moze jakies propozycje jeszcze fajnych felg koledzy ?
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
A potem się użerać z mundurowymi olac ich
-
[ALL B5] Piecowe przyciemnianie szyb Gdzie i za ile ?
mozna sie przyzwyczaic... tragedii nie ma ja polecam wszystkie przyciemnic
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
no to bedzie kozacko jak bedzie wystawac troszke :>
-
Składamy życzenia świąteczno noworoczne....2008/2009
Niech radość i pokój Świąt Bożego Narodzenia towarzyszy Wam przez cały Nowy Rok. Życzę Wam klubowiczom, aby był to Rok szczęśliwy w osobiste doznania, spełnił zamierzenia i dążenia zawodowe oraz by przyniósł wiele satysfakcji z własnych dokonań. Tobi_one
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
qrcze a mi sie widza obecnie te OZ Canova black diamond... wciaz nie wiem
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
a mi sie tak jakos srednio podobaja
-
[ALL B5] Drzwi bez ramek szyb - czy to mozliwe??
takie drzwi bez ramek wlasnie sa w Audi A5 z tym ze to jest coupe i ma dluzsze te przednie drzwi niz sedan
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
hmm OZ mowicie ze ladnie bedzie na granatowej perelce ?? tylko te OZ Canova black diamond jak cos wchodza w gre a takie? http://allegro.pl/item496498554_najnowszy_model_audi_a4_a6_a8_18_orginal.html
-
[ALL B8] Witam ... a to moja - 2,0 TDI 143 ;)
no to juz masz kolezanko 2 zdjecia pakietu Riegera bylo juz na 2 stronie tego tematu
-
[ALL B8] Jakie felgi 18" lub 19 " do najnowszej Audi A4 B8 ?
http://allegro.pl/item494483517_18_audi_s5_5x112_mega_wypas_germany.html czy te odświeże troche temacik otoz: http://www.allegro.pl/item464838983_oz_canova_18_5x112_et35_vw_audi_mercedes.html czy moze jakies inne? Cena chcialbym sie zmiescic w 5-6 tyś z oponami
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
dzieki wielkie patrykbor to teraz musze dokupic troche kabla ale mi potrzeba maxymalnie z pół metra i wtedy ladnie wszystko sie zrobi i bedzie estetycznie bez widoku zadnych kabli na wierzchu... jak to zrobie to wstawie foty na patent Cb radia do A4 B8 hehee
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
no niestety jakies sumy kontrolne czy cos mi by styknelo z 400 Nm wyciagnac z tego silnika ale jak to bedzie to zobaczymy... ja tez myslalem o 3.0 TDI ale jak cos to od A5 wyjme i bedzie luzik poki co 2.0 wystarcza do sprawnego poruszania sie ;]
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
ok ale czy jak dokupie sobie kabla z przedluzka to bede musial od nowa stroic wszystko?? jutro postaram sie zdjecie wstawic jak to wyglada powiem tak nie jest najgorzej
-
[ALL B8] A4 B8 2.0TDI Avant
wlasnie nie moge sie tego doczekac
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
no ja juz zamontowalem sobie CB tylko przydalby mi sie ciut dluzszy kabel antenowy bo jest na styk :/
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
a skad wiesz ze najlepszy? masz jakies potwierdzenie na to ?
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
no niestety nie zmiesci sie jest za szerokie :/ wlozylem je do schowka... wprawdzie wystaja 3 kabelki tj. od wtyczki do zapalniczki, od anteny rzecz jasna i od gruchy ale ogolnie nie jest najgorzej... tylko glosniczek zewnetrzny by sie przydal... wprawdzie z zamknietym schowkiem slychac nawet nawet ale jak wsadze glosniczek gdzies w panel srodkowy to napewno bedzie lepiej... tylko zastanawiam sie ktory kupic bo sa takie po ok 20 zl a tez i takie co kosztuja z 50 zl np presidenta... ma ktos moze taki glosnik zewnetrzny do Cb u siebie w autku??
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
co jak co ale w Audi nie ma za dobrych miejsc zeby CB gdzies upchnac
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
dobra to kupie te rzepy i zobaczymy jak bedzie sie trzymac to ok a jak nie to sprobuje opcje z chowaniem do schowka i tylko kabelki puszcze tam jakos i dokupie glosniczek zewnetrzny a tego to juz sie gdzies ladnie upchnie ;]
-
[ALL B8] Miejsce montażu radia CB w A4 B8 ?
a z czego ten panel moze byc zrobiony srodkowy w B8 ?? czy to sie przyklei do tego a i jeszcze druga opcje myslalem wlasnie ale nie tak jak mowisz patrykbor ze pod siedzeniem ale w schowku normalnie od strony pasazera tylko ze nie wiem czy jakbym zamknal ten schowek to czy by wyszly mi 3 kabelki tj. od gruchy, od zapalniczki i od glosnika zewnetrznego... wiesz o co mi chodzi??