Treść opublikowana przez GM
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
jak dla mnie ori zawsze będzie ori nie mówię że inne są złe ale ..........oryginalne to jest to :th: :th: w końcu chyba sztab ludzi myślał kilka lat temu nad tym jaki wzór będzie najodpowiedniejszy dla tego auta
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
też mi się ten wzór podoba :th:troche mniej cena :> :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Sławek sprzedaj swoje i kup z 94 roku (z najuboższym wyposażeniem) w tedy to dopiero będziesz miał pole do popisu :polew:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 01:06 _________________________________________________A tak serio to myślę że jeśli potrzebujesz coś zmienić w swoim autku to faktycznie możesz pokombinować coś ewentualnie z felami
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Co do zmian Wszyscy się starzejemy a moje audi powoli młodnieje :polew:, co prawda nie wielkie zmiany ale zawsze coś
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Ty bystrzaku :tongue4: :>
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ok :> czytasz w moich myślach
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
I oby tak było bo oczywiste jest, że im więcej ludków (i oczywiście na spocie ) to tym lepiej[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:16 _________________________________________________ Najpierw musze zaplanować podwyżkę w pracy, a potem mogę zaplanować zmianę lamp, a tak poważnie to pewnie teraz w kolejności pierwsze co to właśnie lampy będą do zmiany
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Też mam taką nadzieję ze ekipa dopisze :th:[br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:10 _________________________________________________W końcu wid ujemy się tak rzadko bo tylko raz w miesiącu [br]Dopisany: 29 Czerwiec 2008, 00:11 _________________________________________________Podejrzewam ze co niektóre osoby może mobilizować przyjazd po odbiór gadgetów klubowych
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Zgadzało by się to co piszesz jestem dziś już w domu ( o dość nietypowej porze jak dla mnie ) postanowiłem wrócić dziś wcześniej aby ożywić wątek Rzeszowski :polew:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Hello „ klubowicze ” co tu taka cisza :gwizdanie: ? już tylko tydzień do pierwszego grilla na ziemi Rzeszowskiej , w takim razie ponawiam zapytanie Slawqa : Jeśli nikt się nie zdeklaruje ze przywiezie grilla, to ja sam zorganizuje "autobuso-bar "z giełdy ZAŁĘŻE w którym to można kupić kiełbaskę z piaskiem który to zajefajnie trzeszczy między zębami także chyba tego nie chcecie ? jeśli ktoś z was miał okazje taką kiełbasę jeść to chyba wie o czym mówię :polew:
-
[B5 ABC] Zapytanie odnośnie kostki lamp tylnych
szogun0 ok w takim razie przyjadę i wstrzymam sie z cięciem przewodów jak narazie przy skręcie mrugam wstecznym a cofając mam dwa kerunki :polew: (tylko gdzie mam przyjechać ? rozumię że miałeś na myśli przyjazd na spot 6.07.08 )
-
Strefa Śmiechu
:polew: czaj Baske
-
[B5 ABC] Zapytanie odnośnie kostki lamp tylnych
to już wiem kto mi te żarówki z nich powykręcał [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 01:03 _________________________________________________Powiedz szczerze że pomagałeś je rezać w nocy na parkingu
-
[B5 ABC] Zapytanie odnośnie kostki lamp tylnych
Pytałem i powiedział ze nie bawił się w „ wypinkę” tylko cięcie, podmianka i lut[br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 00:56 _________________________________________________Pewnie też tak zrobię, ale nie daje mi to spokoju wydawało mi się że to najmniejszy problem a okazało się zupełnie odwrotnie [br]Dopisany: 26 Czerwiec 2008, 00:57 _________________________________________________"Jerzu" ok tylko proszę nie idź teraz do autka tego sprawdzać poczekam do jutra :> :>
-
[B5 ABC] Zapytanie odnośnie kostki lamp tylnych
ykk ok. to wiem które przewody podmienić, ten wątek znalazłem, tylko mam problem jak te przewody wypiąć czy w ogóle jest taka opcja ? to tutaj jest nie opisane jak to uczynić (może to nie jest jakiś wielki problem, ale ja mam z tym jakąś dziwną walkę )
-
[B5 ABC] Zapytanie odnośnie kostki lamp tylnych
Witam , może i już ten temat był, ale nie udało mi się tego nigdzie odnaleźć ,moje zapytanie jest odnośnie kostki tylnych lamp, czy ktoś może z was przekładał przewody w kostce ? (przekładka w celu podmiany kabla światła wstecznego z kierunkiem – wymiana lamp-tył na II lift ) teoretycznie według mnie jest to możliwe ( plastikowa obudowa kostki otwiera się w pół ) i co dalej ? próbowałem na wszystkie możliwe sposoby wypiąć przewód i nic, w ostateczności zastanawiam się nad przecięciem tych dwóch przewodów, podmienienia ich, a następnie polutowania . jeśli komuś z Was udało się poprzekładać te przewody to prosił bym o wskazówki gdzie trzeba podważyć ażeby je wypiąć. Z góry dzięki - pozdrawiam
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
no to kox zapodaj jakiekolwiek foty
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
miro_x a pozostałe już przydymione ?
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
masz racje fajny bo jeden z nielicznych w który to nie musiałem iść do pracy :polew:, dlatego też mogłem uczestniczyć w spocie A4, a póżniej na żużlu
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
tak był ale speedway Unia Tarnów- stal RzeszówMarma - chłopaki mieli zgrupowanie przed meczem który to odbył sie o 19-ej (oczywiście wygraliśmy )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Nie dziwne ze się wk....łeś sam nie wiem jak bym zareagował, widzisz kamień to kamień (widocznie przeznaczony był dla mnie) ale twój klocek drewniany to ewidentna bezmyślność i głupota kolesia który to wiózł i nie zabezpieczył ładunku (bo podejrzewam ze z tamtąd wziął się on na ulicy )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Mnie także tam dziś nie będzie –praca ,ale pogodę coś nie pewną mamy, także kto wie czy przy wielkich opadach deszczu zawody nie zostaną przeniesione na inny termin ( ze względu na bezpieczeństwo oczywiście )
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
ale tu cisza :gwizdanie:
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
prawdopodobnie ja, dziś wieczorem bede juz wiedział na 100 %
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Iverson sorka ,ale plany w ostatniej chwili mi sie pozmieniały