Treść opublikowana przez T-żółw
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szufla
-
[B5 1Z]+17''-stki
mistrzu a co ja napisalem ...Panie zielony gdzie sa rameczki klubowe
-
NOWE subaru brzydkie jak nigdy
MY08 a fuj :eek: zalatuje tandeta i plastikiem..jedynie co motorem mozna na drodze nadrobic ale Lans Factor ujemny jest i + tzn wlasciciele Lacetti(szczególnie tych niebieskich) beda mogli wkrecac, ze Impreze maja :biggrin: MY07 ostatni mohikanin do zakupu
-
[B5 1.6] Moja Audyszyn
fajna czarnula, fajnie szybki zrobione ale gril bym zmienil beda fotki srodka
-
[B5 1Z]+17''-stki
fele fajne, swiatelka tez zawias allroad do poprawy i Panie zielony gdzie sa rameczki klubowe :twisted:
-
[B5 110KM TDI limo] nowy grill
fajny :biggrin: walne fotke twojego tylu - klapy - na spocie i zapodamy na forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o w morde...pszech Lukaszku to teraz na spocikach mozemy Madge M z wyborczej ogladac :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wczorajszy manicure kolegi wit.s :biggrin:
-
[B5 1.9TDI Avant] "Mara" + fotki środka
wzór felg fajny :exclaim: ....kolorowanka bleeee
-
[B5 2.8 Q] 18" a la RS
odnosze dokladnie takie samo wrazenie..zrobisz rob zawias bedzie malinka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he he nie ma jak sie zdrowo usmiac Lukaszku :biggrin: znam takiego co ma "15 i...dvd..kto sie z nim zamieni :biggrin:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
uff ale nabazgraliscie po spocie 12 fur bez umawiania sie i 2 nowych spotowiczów spot w klimatach, navi, dvd (lanserka wujka pozka :biggrin: ), nowe fele i takie tam pierdoly
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
co jest szefie sezon letni sie zaczyna przeciez
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
nie tylko ty juz jedno B6 S4 bylo na spocie ..przy przygazówce cala fura chodzi
-
Serwisy.Te dobre i te złe
na temat Szewczyka to sugeruje kontak z kolga Lookier
-
[1,9TDI B6 100KM póki co:)] Moja niuńka
auto fajne fele...nie moja bajka
-
[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'
w "17 fele wyglądają bardzo ładnie :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
sąsiad ale żeś pierdolną prima aprilisa :biggrin: juz wsiadałem w niebieskiego żeby podjechac i zobaczyć co jest grane
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szufla
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szufla
-
Nowicjusz - wątek powitalny
szufla
-
[B6 S4 4.2 Q Avant] Moja S4
avant, alcantara, navi...malinka milej jazdy zycze :exclaim:
-
[B5 1.8TQ]moja a4 1.8 T Q
wrzuć wiecej fotek
-
[B5 1.9TDI Avant] "Mara" + fotki środka
avant rulezzz fajne B5 :exclaim: , wrzuć fotkę środka
-
[B6 1,8T BFB multitronic] A4 moja srebrna
niezła ...jak się jeżdzi turbo z multi