Treść opublikowana przez T-żółw
-
[B5 1.6] W końcu wystawiam swoją furmankę
Ladny sedanik IMO kolor za***iście dobrze wyglada z tymi kolorem i rozmiarem felg :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
miales zadzwonic acha napisz ile wyszlo spalanie bo tu jest wielu speców co nie za bardzo wierzy w twoje wyniki z 2.8 q tip....z niektórmi gadales na spocie ostatnio spadam na rower bo sie jakos wybrac nie moge :biggrin:
-
[A6 C5 2.8 30V Avant] Moja Asiunia+zdjecie wnętrza
tak tez mysle..do kompletu tylko brakuje :frown: acha i to raczej C5 a nie B5
-
[B6 Avant 2,5 TDI AYM] Czarna Niunia
B6 avancik zawsze malinka, ladny kolorek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to fajnie, ze impra wypalila..oniak jeszcze chyba spi bo nic nie napisal dzisiaj zrobilem z K inicjacje na 2007 imprez z cyklu"Lodu u Zólwia" + lans na rowerku po okolicznych wsiach :biggrin: oniak moze wpadniesz na bajku na lody jutro jakby co to wpadniemy jutro z K do ciebie reszte ekipy zapraszamy na lody jak co roku
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szufla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe niezle fotki i jak szybko :exclaim: oniak jak ty cieplo ubrany byles, zdjecie z kielbaska masz za***iste nie bylo norbiego, adamooo i Lookiera
-
[B5 AFN+] Sreberko z klekocikiem :) "schwarz pakiet", avuski 17'' :)
fajne fotele, felgi, kolorek no i avant Ladna seria, nieskazona tjuningiem :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no i chlopaki baluja a ja niedawno dopiero do domu wrocilem ciekawe, ktory pierwszy na forum zajrzy oniak mam nadzieje, ze do niedzieli wytrzezwiejesz bo planujemy nawiedzic was z Karolajna na rowerkach :twisted:
-
[B5 1.8] 1998r.
Ladny egzemplarz Audi zadziwia..a moze raczej pierwszy kupujacy bo ...szyber, fajne fotele s-linefotele, kiera, podlokietnik, FIS i dodatkowe zegary, ladne fele i kolor....a climatronic'a niet :eek: milej jazdy zycze
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mnie i hhacka tez niestety nie bedzie..sily wyzsze milej zabawy :exclaim:
-
[B5] dziwne szumy, odglosy z lewgo przodu - juz wyjasnione!
hmm..obawiam sie, ze to moze skrzynia brrr :twisted: lozysko nie, opony zmienialem ale to nie odglos opon - chyba , przeguby..moze bez ogledzin u speca nie obedzie sie spec plati obejrzal i co...... brak dwóch srub w tm zlodziejki w przednim lewym kole....wydaje mi sie, ze wczoraj byly ale dzisiaj halas byl wyrazniej wiekszy i moze dopierodzisiaj wypadly :exclaim: kola juz dokrecone i jest OK....sruby kupie jutro...w zakladzie, poszli na uklad, ze za cene srub zrobia uslugi tzn mycie, odkurzanie itp. zamykam i mozecie sie smiac z moda co sruby pogubil ale niemusi sprzegla robic :biggrin:
-
[B5] dziwne szumy, odglosy z lewgo przodu - juz wyjasnione!
wracajac z pracy uslyszalem cos dziwnego z lewego przodu auta..po przekroczeniu np 50 km/h zaczyna cos szumiec, slychac lekkie turkotanie..nie trzesie kierowanica..jak sie pusci gaz to przestaje i po dodaniu znowu halasy powracaja ktos sie zetknal z takimi objawami? co to moze byc? jeszcze u zadnego speca nie bylem kolo jest przykrecone, oslona sie nie urwala..z zewnatrz nic nie widac co sie moglo w srodku wysypac?
-
[B5 S4] Moja Blue torpet....
S4 malinka...nawet sedan
-
[B5 1.8] Moje A4 AVANT
avant rulezzzz fajne fele, furka malinka :exclaim:
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
fajny avancik, sluszne fele osobiscie relingi zoastawilbym czarne..jak nie ma chromowany ramek
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
malinowo a ty gdzie i chemik gdzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
buuuu..podrzucic Ci jakies aspirinki hmm..dzisiaj mam wolne, wpadniemy z hhackiem tylko dajcie znac gdzie bedzie spot, bo nie wiem czz bede jeszcze w domu pozniejna necie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja nic nie jadlem..odchudzam sie na letni lans :biggrin:
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Szufla
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobre pytanie...sam nie wiem jutro maja gokarty byc grane..ale moze pierwsze spotkanie na torwarze i potem ognia dalej
-
[B5 2.5TDi Avant] Wymieniłem Passata na taką NIUNIE !!!
Ladny avancik, ze slusznym napedem fotele malinka
-
[ '02 B6 3.0 V6 Quattro] - zdjęcia
fajny silnik i naped
-
[B5 1.9 TDI AFN - Avant] Wiosenna szybka sesyjka
Ladnie wypucowany i fajny avancik, fele OK, zawias tez - nie wyglada jak allroad przynajmniej
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jaki deszcz i gdzie pada u nas sucho jak w... :biggrin: dzisiaj hhacek zamontowal swoje nówki P6000 na avusy "17 jak beda fotki to zapodam