Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. Ladny sedanik IMO kolor za***iście dobrze wyglada z tymi kolorem i rozmiarem felg :exclaim:
  2. miales zadzwonic acha napisz ile wyszlo spalanie bo tu jest wielu speców co nie za bardzo wierzy w twoje wyniki z 2.8 q tip....z niektórmi gadales na spocie ostatnio spadam na rower bo sie jakos wybrac nie moge :biggrin:
  3. tak tez mysle..do kompletu tylko brakuje :frown: acha i to raczej C5 a nie B5
  4. B6 avancik zawsze malinka, ladny kolorek
  5. to fajnie, ze impra wypalila..oniak jeszcze chyba spi bo nic nie napisal dzisiaj zrobilem z K inicjacje na 2007 imprez z cyklu"Lodu u Zólwia" + lans na rowerku po okolicznych wsiach :biggrin: oniak moze wpadniesz na bajku na lody jutro jakby co to wpadniemy jutro z K do ciebie reszte ekipy zapraszamy na lody jak co roku
  6. hehehe niezle fotki i jak szybko :exclaim: oniak jak ty cieplo ubrany byles, zdjecie z kielbaska masz za***iste nie bylo norbiego, adamooo i Lookiera
  7. fajne fotele, felgi, kolorek no i avant Ladna seria, nieskazona tjuningiem :exclaim:
  8. no i chlopaki baluja a ja niedawno dopiero do domu wrocilem ciekawe, ktory pierwszy na forum zajrzy oniak mam nadzieje, ze do niedzieli wytrzezwiejesz bo planujemy nawiedzic was z Karolajna na rowerkach :twisted:
  9. Ladny egzemplarz Audi zadziwia..a moze raczej pierwszy kupujacy bo ...szyber, fajne fotele s-linefotele, kiera, podlokietnik, FIS i dodatkowe zegary, ladne fele i kolor....a climatronic'a niet :eek: milej jazdy zycze
  10. mnie i hhacka tez niestety nie bedzie..sily wyzsze milej zabawy :exclaim:
  11. hmm..obawiam sie, ze to moze skrzynia brrr :twisted: lozysko nie, opony zmienialem ale to nie odglos opon - chyba , przeguby..moze bez ogledzin u speca nie obedzie sie spec plati obejrzal i co...... brak dwóch srub w tm zlodziejki w przednim lewym kole....wydaje mi sie, ze wczoraj byly ale dzisiaj halas byl wyrazniej wiekszy i moze dopierodzisiaj wypadly :exclaim: kola juz dokrecone i jest OK....sruby kupie jutro...w zakladzie, poszli na uklad, ze za cene srub zrobia uslugi tzn mycie, odkurzanie itp. zamykam i mozecie sie smiac z moda co sruby pogubil ale niemusi sprzegla robic :biggrin:
  12. wracajac z pracy uslyszalem cos dziwnego z lewego przodu auta..po przekroczeniu np 50 km/h zaczyna cos szumiec, slychac lekkie turkotanie..nie trzesie kierowanica..jak sie pusci gaz to przestaje i po dodaniu znowu halasy powracaja ktos sie zetknal z takimi objawami? co to moze byc? jeszcze u zadnego speca nie bylem kolo jest przykrecone, oslona sie nie urwala..z zewnatrz nic nie widac co sie moglo w srodku wysypac?
  13. S4 malinka...nawet sedan
  14. avant rulezzzz fajne fele, furka malinka :exclaim:
  15. fajny avancik, sluszne fele osobiscie relingi zoastawilbym czarne..jak nie ma chromowany ramek
  16. malinowo a ty gdzie i chemik gdzie
  17. buuuu..podrzucic Ci jakies aspirinki hmm..dzisiaj mam wolne, wpadniemy z hhackiem tylko dajcie znac gdzie bedzie spot, bo nie wiem czz bede jeszcze w domu pozniejna necie
  18. ja nic nie jadlem..odchudzam sie na letni lans :biggrin:
  19. dobre pytanie...sam nie wiem jutro maja gokarty byc grane..ale moze pierwsze spotkanie na torwarze i potem ognia dalej
  20. Ladny avancik, ze slusznym napedem fotele malinka
  21. fajny silnik i naped
  22. Ladnie wypucowany i fajny avancik, fele OK, zawias tez - nie wyglada jak allroad przynajmniej
  23. jaki deszcz i gdzie pada u nas sucho jak w... :biggrin: dzisiaj hhacek zamontowal swoje nówki P6000 na avusy "17 jak beda fotki to zapodam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.