Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. tak jak już pisałem...czekamy na CUD żeby to był np; problem tylko z kasą, urlopem albo innymi takimi pierdołami to bym życie za to oddał :exclaim: :exclaim: :exclaim:
  2. nie mam również dobrych wiadomości..prawdopodobnie moje 3 miejsca będą rónież wolne ...czekamy na CUD :exclaim:
  3. duzo bym dał, żebym nie musiał pisać, ze nie będę na zlocie w Wiśle ..nie mówie już o spocie z lenistwa czy bo daleko na to ja nigdy spota nie opuszczałem :twisted:
  4. niestety mnie też nie będzie i co gorsza prawdopodobnie nie będzie nas - hhacek, karolina i T-żółw - na zlocie Wiśle jeszcze potwierdzę to w tygodniu lub w weekend...chyba, że się zdarzy CUD :exclaim:
  5. fajnie, że kolorek tez chyba rzadko spotykany reszta to....dla maniaków traktórów i sedanów nie wiem co oni chcą od kiery :biggrin:
  6. avant kolor fajny, nawet bardzo
  7. juz wstałem o w mordę juz 300 stron naszych głupotek pierdzielneliśmy
  8. fura daje radę fajny naped
  9. pszedzik jesteś a gdzie "18 BBS ja się dostosuję, zawsze miałem po drodze :smile: , na torwar, do MM i na lody do żółwia ...teraz mogę zboczyc z trasy Panowie nie ściemniac, że daleko i bleeee...szczególnie ci od traktorów
  10. po wyjeżdzie z MM skręcasz zaraz w prawo jak do promenady, do końca uliczki i w prawo i w lewo, do końca uliczki i w lewo wzdłuż promenady, w lewo skręt, cały czas prosto przez kilka "zwalniczy" i przy głównej w lewo i na światłach w lewo, mijasz dwa światła i w prawo na wał, kawałek prosto, skręt w prawo i w dół kawałek i... są światła na których się zatrzymałeś
  11. spokojnie Łukaszku..jakaś adrenalinka musi ...inaczej mógłbym załapać 5 minutówkę :biggrin: co za kierą nie jest dobrym pomysłem
  12. he he he ja sie rozpędzałem jechałeś od Fildorfa jak tak to widzę, że tyłem za promenada jest dużo szybcie..wyjechałęm z MM kawałek po tobie
  13. no to pewnie masa wam skoczyła chłopaki AlCapone nie leciałeś wałem...za srebrnym B7 avantem i TT coś mi sie przedstawiło, ze to ty
  14. na wyjeżdzie skasowali nas po 2 zł :biggrin: był tylko kark w szarym szetlandzie a tak to spokój
  15. hehe odczujesz róźnicę ale nie tak bardzo jak wtedy kiedy 2.8 byłby w manualu :smile: mam 1.8 ADR FWD manual a brat 2.8 q tip i jest róźnica ale manual i tip maja rózne style jazdy - do wariowania lepszy manual...jak chcesz zamulać po mieście i czasami wcisnąć to tip jest elegancki niestety nie jechałem 2.8 30V q manualem i nie wiem jaka jest różnica w jeżdzietakim samym modelem z tip generalnie V6 nadrabia piekną pracą silnika w porówaniu do 4 cylindrowej kosiareczki :biggrin: co do spalania to nie wypowiadam sie bo każdy jeżdzi inaczej i ma inny egzemplarz auta :smile:
  16. he he myśłałem, że to oniak sobie naklepke pierdzielną :biggrin:
  17. he he he u adamooo w knajpie do kotleta takie dają
  18. dobrze gada...bez 5-minutówki nie ma zlotu :exclaim: :twisted: :smile:
  19. dziewczynki gdzie jutro spocik
  20. było, było.... str 54 :biggrin: na PW nie wysyłałem jakby co to wcześniej jedzie: hhacek, T-żółw + Karolina acha jeszce dzisiaj puszczę przelew za nocleg czwartkowy
  21. również jestem zainteresowany. Czy ktoś użyytkuje, użytkował - avusy '17 duuży plus bo nowe
  22. nie stresuj chłopaka bo..przyjedzie dzien później :biggrin:
  23. dla mnie malinka a bez bojlera to juz wogóle super heh he widzę, że na wiosnę to bez "18 nie ma co na spota podjeżdżać :biggrin:
  24. gratuluję Łukaszku :exclaim: ...szukaj, szukaj i powodzenia acha hhacek na ok tydzięn odcięty od netu..więc wyjaśnienia w sprawie polarków wysyłąj do mnie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.