Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak jak już pisałem...czekamy na CUD żeby to był np; problem tylko z kasą, urlopem albo innymi takimi pierdołami to bym życie za to oddał :exclaim: :exclaim: :exclaim:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie mam również dobrych wiadomości..prawdopodobnie moje 3 miejsca będą rónież wolne ...czekamy na CUD :exclaim:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
duzo bym dał, żebym nie musiał pisać, ze nie będę na zlocie w Wiśle ..nie mówie już o spocie z lenistwa czy bo daleko na to ja nigdy spota nie opuszczałem :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
niestety mnie też nie będzie i co gorsza prawdopodobnie nie będzie nas - hhacek, karolina i T-żółw - na zlocie Wiśle jeszcze potwierdzę to w tygodniu lub w weekend...chyba, że się zdarzy CUD :exclaim:
-
[B6 1.9 TDI 130 km ........ QUATTRO] a tu moja pieszczoszka
fajnie, że kolorek tez chyba rzadko spotykany reszta to....dla maniaków traktórów i sedanów nie wiem co oni chcą od kiery :biggrin:
-
Moja A4 Quattro 1.9 TDI
avant kolor fajny, nawet bardzo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
juz wstałem o w mordę juz 300 stron naszych głupotek pierdzielneliśmy
-
[B6 2.5TDI Q] moja A4 :)
fura daje radę fajny naped
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pszedzik jesteś a gdzie "18 BBS ja się dostosuję, zawsze miałem po drodze :smile: , na torwar, do MM i na lody do żółwia ...teraz mogę zboczyc z trasy Panowie nie ściemniac, że daleko i bleeee...szczególnie ci od traktorów- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
po wyjeżdzie z MM skręcasz zaraz w prawo jak do promenady, do końca uliczki i w prawo i w lewo, do końca uliczki i w lewo wzdłuż promenady, w lewo skręt, cały czas prosto przez kilka "zwalniczy" i przy głównej w lewo i na światłach w lewo, mijasz dwa światła i w prawo na wał, kawałek prosto, skręt w prawo i w dół kawałek i... są światła na których się zatrzymałeś- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie Łukaszku..jakaś adrenalinka musi ...inaczej mógłbym załapać 5 minutówkę :biggrin: co za kierą nie jest dobrym pomysłem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he he ja sie rozpędzałem jechałeś od Fildorfa jak tak to widzę, że tyłem za promenada jest dużo szybcie..wyjechałęm z MM kawałek po tobie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no to pewnie masa wam skoczyła chłopaki AlCapone nie leciałeś wałem...za srebrnym B7 avantem i TT coś mi sie przedstawiło, ze to ty- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na wyjeżdzie skasowali nas po 2 zł :biggrin: był tylko kark w szarym szetlandzie a tak to spokój- 2,8 193KM Quattro Tiptronic vs 1,8 125KM Ośka Manual ??
hehe odczujesz róźnicę ale nie tak bardzo jak wtedy kiedy 2.8 byłby w manualu :smile: mam 1.8 ADR FWD manual a brat 2.8 q tip i jest róźnica ale manual i tip maja rózne style jazdy - do wariowania lepszy manual...jak chcesz zamulać po mieście i czasami wcisnąć to tip jest elegancki niestety nie jechałem 2.8 30V q manualem i nie wiem jaka jest różnica w jeżdzietakim samym modelem z tip generalnie V6 nadrabia piekną pracą silnika w porówaniu do 4 cylindrowej kosiareczki :biggrin: co do spalania to nie wypowiadam sie bo każdy jeżdzi inaczej i ma inny egzemplarz auta :smile:- Strefa Śmiechu
he he myśłałem, że to oniak sobie naklepke pierdzielną :biggrin:- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
he he he u adamooo w knajpie do kotleta takie dają- Zlot w Wiśle - wspólnie ustalamy harmonogram.
dobrze gada...bez 5-minutówki nie ma zlotu :exclaim: :twisted: :smile:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziewczynki gdzie jutro spocik- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
było, było.... str 54 :biggrin: na PW nie wysyłałem jakby co to wcześniej jedzie: hhacek, T-żółw + Karolina acha jeszce dzisiaj puszczę przelew za nocleg czwartkowy- Podrabiane felgi fabryczne.
również jestem zainteresowany. Czy ktoś użyytkuje, użytkował - avusy '17 duuży plus bo nowe- I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
nie stresuj chłopaka bo..przyjedzie dzien później :biggrin:- felgi 18" jak wam sie podoba
dla mnie malinka a bez bojlera to juz wogóle super heh he widzę, że na wiosnę to bez "18 nie ma co na spota podjeżdżać :biggrin:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
gratuluję Łukaszku :exclaim: ...szukaj, szukaj i powodzenia acha hhacek na ok tydzięn odcięty od netu..więc wyjaśnienia w sprawie polarków wysyłąj do mnie - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.