Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. jakbyś się pojawił furką z podpisu to pewnie z Norbim i ono mogłbyś stanąc w szeregu i coś zamieszać :diabel2:
  2. po piewsze w ogłoszeniu napisano - tiptronic ale: - nie ma zmiany biegów w kierownicy, nie wiem czy to było w standardzie :?: - widziałem masę fotek z tiptronic ale nigdy jeszcze nie widziałem czarnej wajchy :galy: co prawda jest z boku przełożenie na "+" i "-" ale mam jakieś wątpliwosci :/ zwykły automat tylko czarny widzłałem i bez zmiany biegów w kierownicy...a ten jest i czarny i bez zmiany biegów ale zalatuje tiptronickiem
  3. a można zrobić, żeby moje tez tam Keżor zapakował :?:
  4. mi sie bardzo podoba :!: na fotce wygląda na zadbany egzemplarz + nie jest sfestyniony jakimś tjuningiem :diabel2: Hugo jak możesz to walnij na PW ile takie cus stoi
  5. no tak kotlety górą :053: ...można w takim razie siostrę odwiedzić :diabel: Łukaszku czy ramki dla nas przychodzą w jednej paczce :?: bo kilka osób od nas zamawiało z kim się rozliczać za przesyłkę :?:
  6. o w mordę ale cisza...chyba na jutrzejszego spota się wszyscy stroją :diabel:
  7. i tym miłym akcentem kończymy dyskusję o klubowym kolorku :053:
  8. chyba musimy poważnie porozmawiać nt RÓŻU
  9. prawie jak zdeniu napisał tylko propnuję, ponieważ RÓŻ należy do Wawy i nie powinien być nadużywany :diabel2: , klubowicze na fioletowo
  10. chłopaki moim zdaniem powtarzamy się http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=39&highlight=oleju
  11. niesamowity wytrzeszcz oczu :!: :one:
  12. ufff troszkę sie dzieje poziek łykaj jakieś S4 Łukaszku bierz pożkowe 1.8TQ :diabel2: a mieliśta same śmierdzące traktory kupować :one: ono fajnie, że masz już lokum...daleko nie mam..zrobimy jakiś spocik na wsi słuszna koncepcja kolego....ciekawe czy Łukaszek ma już wyprasowany płaszczyk :?: :053:
  13. identyfikatory dobry pomysł :!: pycha :one: 40 dni to jak post :diabel2:
  14. skończyła mu się umowa terminowa i nie podpisał aneksu :053: rozumiem, że kolega będzie na naszym forum :?:
  15. przemalujesz furę :galy: :diabel:
  16. :diabel: :053: zauważyłem, że u naszego murzynka zniknęła furka z podpisu, sprzedał pistację, zamieniał na S4, przydzwonił :?: ktoś sie orientuje :?:
  17. taaaa pewnie Łukaszek znowu płaszcz z wypożyczalni weźmie a wit.s kościołowe wdzianko zapoda :one: :053:
  18. na fotkch fajnie wygląda, podobać mi się taki pojazd :diabel2: szefie a co jej brakuje do ideału, mechanicznie czy blacharsko masz na myśłi :?: S4 coraz więcej na forum i tak trzymać chłopaki
  19. nie wiem dlaczego ale strasznie mi sie chce śmiać :053: :one: poziu też sie robisz mistrzem ciętej riposty brachu :diabel: po maxaxh dajecie chłopaki...mordy moje :564:
  20. poziek to dlatego chcesz z nim na basen jechać :galy: :053:
  21. w czwartek w nocy/rano będziecie się nawzajem błotem okładać :?: :galy:
  22. zjawiskowe auto na lansik jak znalazł :one:
  23. S4 super, po lifcie i avant dla mnie avusy zdecydowanie lepiej wyglądają :!: ....ewentualnie takie "18 BBS jak ma norbi w swoim S4 radyjko słabo sie komponuje z całością...chciałbym miec taki dylemat
  24. fajny avancik, fele i zawias też

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.