Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakbyś się pojawił furką z podpisu to pewnie z Norbim i ono mogłbyś stanąc w szeregu i coś zamieszać :diabel2:
-
czy to jest tiptronic czy zwykły automat?
po piewsze w ogłoszeniu napisano - tiptronic ale: - nie ma zmiany biegów w kierownicy, nie wiem czy to było w standardzie :?: - widziałem masę fotek z tiptronic ale nigdy jeszcze nie widziałem czarnej wajchy :galy: co prawda jest z boku przełożenie na "+" i "-" ale mam jakieś wątpliwosci :/ zwykły automat tylko czarny widzłałem i bez zmiany biegów w kierownicy...a ten jest i czarny i bez zmiany biegów ale zalatuje tiptronickiem
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a można zrobić, żeby moje tez tam Keżor zapakował :?:
-
Kupiłem Mercedesa
mi sie bardzo podoba :!: na fotce wygląda na zadbany egzemplarz + nie jest sfestyniony jakimś tjuningiem :diabel2: Hugo jak możesz to walnij na PW ile takie cus stoi
-
URODZIŁA MI SIę CÓRECZKA - Jestem tatuśkiem ;)
:one: pycha..gratuluję :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no tak kotlety górą :053: ...można w takim razie siostrę odwiedzić :diabel: Łukaszku czy ramki dla nas przychodzą w jednej paczce :?: bo kilka osób od nas zamawiało z kim się rozliczać za przesyłkę :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o w mordę ale cisza...chyba na jutrzejszego spota się wszyscy stroją :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
i tym miłym akcentem kończymy dyskusję o klubowym kolorku :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
chyba musimy poważnie porozmawiać nt RÓŻU
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
prawie jak zdeniu napisał tylko propnuję, ponieważ RÓŻ należy do Wawy i nie powinien być nadużywany :diabel2: , klubowicze na fioletowo
-
Na jakim oleju jeżdzisz?
chłopaki moim zdaniem powtarzamy się http://www.a4-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=39&highlight=oleju
-
Strefa Śmiechu
niesamowity wytrzeszcz oczu :!: :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ufff troszkę sie dzieje poziek łykaj jakieś S4 Łukaszku bierz pożkowe 1.8TQ :diabel2: a mieliśta same śmierdzące traktory kupować :one: ono fajnie, że masz już lokum...daleko nie mam..zrobimy jakiś spocik na wsi słuszna koncepcja kolego....ciekawe czy Łukaszek ma już wyprasowany płaszczyk :?: :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
identyfikatory dobry pomysł :!: pycha :one: 40 dni to jak post :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skończyła mu się umowa terminowa i nie podpisał aneksu :053: rozumiem, że kolega będzie na naszym forum :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przemalujesz furę :galy: :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:diabel: :053: zauważyłem, że u naszego murzynka zniknęła furka z podpisu, sprzedał pistację, zamieniał na S4, przydzwonił :?: ktoś sie orientuje :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
taaaa pewnie Łukaszek znowu płaszcz z wypożyczalni weźmie a wit.s kościołowe wdzianko zapoda :one: :053:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na fotkch fajnie wygląda, podobać mi się taki pojazd :diabel2: szefie a co jej brakuje do ideału, mechanicznie czy blacharsko masz na myśłi :?: S4 coraz więcej na forum i tak trzymać chłopaki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wiem dlaczego ale strasznie mi sie chce śmiać :053: :one: poziu też sie robisz mistrzem ciętej riposty brachu :diabel: po maxaxh dajecie chłopaki...mordy moje :564:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek to dlatego chcesz z nim na basen jechać :galy: :053:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
w czwartek w nocy/rano będziecie się nawzajem błotem okładać :?: :galy:
-
[B6 3.0 Cabriolet] ocencie sami ;)
zjawiskowe auto na lansik jak znalazł :one:
-
[B5 S4 2.7 BITURBO Q] wreszcie jest....
S4 super, po lifcie i avant dla mnie avusy zdecydowanie lepiej wyglądają :!: ....ewentualnie takie "18 BBS jak ma norbi w swoim S4 radyjko słabo sie komponuje z całością...chciałbym miec taki dylemat
-
[B5 1.9 TDI] Skromny Avancik .....
fajny avancik, fele i zawias też