Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. grill OK, lampy fajne :one: ale z pługiem to dałeś po maxach :704: ...szkoda, że śniegu nie ma :diabel:
  2. to żes pobalował chłopie :/ nie musisz pytać przeciez nasz Łukaszek z chęcią pojedzie ...jak nie odleci w Sylwestra z petardą oczywiście :diabel2:
  3. oniak gadałem z hhackiem - jak wróci do UK to sprawdzi tą mapę i da cynk dokładnie, czytaj waątek i wpadaj po nowym roku :!: acha chłopie na wiosnę to u nas każdy "18 i "19 zapodaje :diabel2:
  4. ładna seria :| jakkieś fotki wnętrza :?: miłej jazdy i bezawaryjnego użytkowania :!:
  5. pozazdrościć ja jutro na jeden dzień do pracy i weekend
  6. i tym miłym akcentem do 27.12.2006 :locked: :cool2:
  7. bardzo ładny opis i fotki :thup: a teraz zapraszam do zapoznania sie z naszym regulamninem i przedstawienia się w odpowiednim miejscu
  8. fajny avant quattro malinka
  9. podoba mi sie kolor, lusterka, błotniki grill i listewki aluminiowe w zderzaku to porażka :shock: ile to ma kuni :?: jakoś nie doczytałem :smile:
  10. z tego profilu fura wyglada za***iście takiej szukałem i nie znalazłem ja mam nisko zwias z przodu i jak sie zagapię przy wjeżdzie np do blue city do niezły huk z dołu idzie
  11. a to dzikus jeden :mrgreen: Plastek2 nie martw się brachu ..liść będzie na następnym spocie i po sprawie :razz: :mrgreen:
  12. Łukaszku wczoraj znowu :mrgreen: trzaskałeś fotki...da radę coś z tego obejrzeć :?: :roll:
  13. no było fajnie a nawet za***iście :mrgreen: był i bilard i ipiłkarzyki z czilliderkami (pozdrowienia dla siostry ) i pizza i trochę się dotleniliśmy na powietrzu :razz: w druzynie z chemikiem wymiatałem w piłkarzyki :mrgreen: ono fura ci za***rdala niemiłosiernie :!: wit.s twój bolid też bardzo ładnie pracuje - podobała isę jazda :!: poziek ty chyba liscia masz...świątecznego od każdego :twisted:
  14. srebrne a Ty już coś kombinujesz, nie :razz:
  15. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1977278 nie wiedziałem gdzie umieścić ...ale co to za model nie mówię o S4 :mrgreen: ale światał z przodu i światła z tyłu :roll: :?: B6/B7 przejściówka :mrgreen: :mrgreen:
  16. ono daj mi znać jutro brachu co jest grane, bo nie mam netu w pracy i nie sprawdzę co naskrobaliście w międzyczasie dzięx
  17. chyba cuś przespałem :razz: mam nadzieję, że ktoś da mi jutro na fona jakies info bo jakby co to z pracy prosto do domu walę :mrgreen:
  18. najlepiej jakby jeszcze Norbi był...on lubie duze przyśpieszenia :smile: kolega kiepsko z czasem stoi ale będę namawiał, ze dajzel do złojenia jest :mrgreen:
  19. he he chętnie bym go widział w pojedynku z jakimś Subaru GT albo WRX bo z STI to raczej cieżko by miał :razz: na forum Subaru piszą, że lubią łoić dajzelki :razz:
  20. brawo kolego ale ja i tak bym sobie 350Z chciał zafundować :razz:
  21. kurczę chyba sie popłaczę adamoooo pech cię prześladuje na maxa albo....kotlety w knajpie komuś nie posmakowały :mrgreen:
  22. mody w autach kunia, poźka i ono go lekko zmotywowały :razz: :mrgreen:
  23. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Koła, felgi, opony i akcesoria
    IMO Felgi od najnowszych modeli niezbyt ciekawie prezentują sie w starszych modelach, projektowane są do innych kształtów, linii nadwozia :neutral: Avusy wygladały super :!:
  24. he he jaka miła świąteczna atmosfera :mrgreen: we wtorek bedzie podobnie :?: bo moze niektórzy powinni zostać w domu :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.