Treść opublikowana przez T-żółw
-
[B5 1.8 ADR] nowe felgi na lato :) może ktoś z Was oceni ?
grill OK, lampy fajne :one: ale z pługiem to dałeś po maxach :704: ...szkoda, że śniegu nie ma :diabel:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to żes pobalował chłopie :/ nie musisz pytać przeciez nasz Łukaszek z chęcią pojedzie ...jak nie odleci w Sylwestra z petardą oczywiście :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
oniak gadałem z hhackiem - jak wróci do UK to sprawdzi tą mapę i da cynk dokładnie, czytaj waątek i wpadaj po nowym roku :!: acha chłopie na wiosnę to u nas każdy "18 i "19 zapodaje :diabel2:
-
[B5 1.9 TDI 90KM 1Z] Mój nabytek :) sprowadzona :)
ładna seria :| jakkieś fotki wnętrza :?: miłej jazdy i bezawaryjnego użytkowania :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pozazdrościć ja jutro na jeden dzień do pracy i weekend
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i tym miłym akcentem do 27.12.2006 :locked: :cool2:
-
[B5 1.8] Moje a4
bardzo ładny opis i fotki :thup: a teraz zapraszam do zapoznania sie z naszym regulamninem i przedstawienia się w odpowiednim miejscu
-
[B5 2.5 TDi Avant Quattro] Moja A4
fajny avant quattro malinka
-
Monster A4 Avant
podoba mi sie kolor, lusterka, błotniki grill i listewki aluminiowe w zderzaku to porażka :shock: ile to ma kuni :?: jakoś nie doczytałem :smile:
-
[B5 1.8T Avant] moja aczworka '-)
z tego profilu fura wyglada za***iście takiej szukałem i nie znalazłem ja mam nisko zwias z przodu i jak sie zagapię przy wjeżdzie np do blue city do niezły huk z dołu idzie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to dzikus jeden :mrgreen: Plastek2 nie martw się brachu ..liść będzie na następnym spocie i po sprawie :razz: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszku wczoraj znowu :mrgreen: trzaskałeś fotki...da radę coś z tego obejrzeć :?: :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no było fajnie a nawet za***iście :mrgreen: był i bilard i ipiłkarzyki z czilliderkami (pozdrowienia dla siostry ) i pizza i trochę się dotleniliśmy na powietrzu :razz: w druzynie z chemikiem wymiatałem w piłkarzyki :mrgreen: ono fura ci za***rdala niemiłosiernie :!: wit.s twój bolid też bardzo ładnie pracuje - podobała isę jazda :!: poziek ty chyba liscia masz...świątecznego od każdego :twisted:
-
Grill RS4 - czarne ringi czy srebrne?
srebrne a Ty już coś kombinujesz, nie :razz:
-
Strefa Śmiechu
http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C1977278 nie wiedziałem gdzie umieścić ...ale co to za model nie mówię o S4 :mrgreen: ale światał z przodu i światła z tyłu :roll: :?: B6/B7 przejściówka :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ono daj mi znać jutro brachu co jest grane, bo nie mam netu w pracy i nie sprawdzę co naskrobaliście w międzyczasie dzięx
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba cuś przespałem :razz: mam nadzieję, że ktoś da mi jutro na fona jakies info bo jakby co to z pracy prosto do domu walę :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
najlepiej jakby jeszcze Norbi był...on lubie duze przyśpieszenia :smile: kolega kiepsko z czasem stoi ale będę namawiał, ze dajzel do złojenia jest :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he chętnie bym go widział w pojedynku z jakimś Subaru GT albo WRX bo z STI to raczej cieżko by miał :razz: na forum Subaru piszą, że lubią łoić dajzelki :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
brawo kolego ale ja i tak bym sobie 350Z chciał zafundować :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kurczę chyba sie popłaczę adamoooo pech cię prześladuje na maxa albo....kotlety w knajpie komuś nie posmakowały :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mody w autach kunia, poźka i ono go lekko zmotywowały :razz: :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
- felgi od rs
IMO Felgi od najnowszych modeli niezbyt ciekawie prezentują sie w starszych modelach, projektowane są do innych kształtów, linii nadwozia :neutral: Avusy wygladały super :!:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he jaka miła świąteczna atmosfera :mrgreen: we wtorek bedzie podobnie :?: bo moze niektórzy powinni zostać w domu :twisted: - felgi od rs