Treść opublikowana przez T-żółw
-
Kochamy polskie ubezpieczalnie
ja mam też wszystko w PZU i na razie, odpukać, nie narzkam :!: co prawdo nie jest tanie ale...jak widac na rożnych przykładach nie jest najgorzej IMO- za 100,200 zł taniej to nie warto ryzkować zmiany na jakieś wynalazki..Polak madry po szkodzie :razz: za 500-1000 zł mozna sie fatygować
-
[A4 B6 1.9TDI] Wlasnie stalem sie posiadaczem takiego autka
Ładne B6 :!: fotkę z jedynym słysznym bojlerem, już masz ...inne trącą zgnilizną szkoda, że nie avant i quattro :razz: wielka szkoda, że to tdi przecież teraz malinowy cyc vel adamooo sie nią lansuje :mrgreen:
-
Co Cię denerwuje w audi A4
:shock: :shock: tym wyposażeniem mnie zszokowałeś....muszę sie dokłądniej temu "na żywo" przyjrzeć
-
Co Cię denerwuje w audi A4
zgadzam się :!: miejsc jest kilka....zależy jeszcze jakich gabarytów telefon, wchodzi w grę :smile: ja kładę pod klimatronikiem nie masz :?: :shock: myślałem, że jak są xenony, motór 2.5 tdi to i taka pierdoła też jest u mnie w zwykłym 1.8 są :razz:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
tez ma tak i inne powyższe problemy a wszedłem na forum dzięki uprzejmości HUGO:) podesłał mi link http://frakir.man.lublin.pl/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dajcie znać gdzie sie spotykacie z adamooo to wpadnę popatrzyć i rozruszać się...moja furka brudna siekierkowski blisko mam :razz:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
miejsca szybko sie rozchodzą dla mnie 2 proszę zarezerwować
-
Audi S4
jedno z moich marzeń taki S4 avancik nie skalany żadnym tjuningiem :!:
-
A4 B6 1,9 TDI Body-Kit S4 nowe fotki
he he B6 avant to jest to :razz: ładny wozik przyjemnej jazdy życzę :!:
-
[A4 1.8T Q] moje "nowe" audi-wiecej fotek
fiu fiu fajna bryka avant + q + 1.8T 180 KM na pewno ładnie jeżdzi :!: he he miałbym niezły dylemat jakbym miał 2.8q i taki zestaw do wyboru :razz: :shock: o w mordę za***iste ramki masz :mrgreen:
-
[B5 2.8 QT] Mój Wilczek
no dla mnie zestaw marzenie ..prawie bo do szczęścia brakuje żeby był po '99 i avant piękna bryka :!: nawet z drzewem - przy 2.8q + q + tip - wybaczam :razz: :smile: kiedy będziesz sprzedawał, na wiosnę :?:
-
Co Cię denerwuje w audi A4
czasami kiepsko/niewygodnie operuje sie dzwignią do kierunków :roll: u mnie są takie szybki pstryk i zjeżdżają do dołu, pstryk i podnoszą się :roll: z podłokietnikiem zgadzam sie :!: [ Dodano: 05-11-2006, 01:38 ] to chyba nie w każdym A4 - u mnie nie ma nic takiego :razz: [ Dodano: 05-11-2006, 01:40 ] fakt ale dla kierowcy nie jest to problemem :razz:
-
[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4
2.8 30V to mój obecny faworyt w B5 :!: no jeszcze z q :razz: fajne fele i kolorek gdyby nie lampy to imo super furka :!:
-
[Audi A4 B5 110 KM 96r.] Moje 4 Kółczeka :D
święte słowa :razz: fajna furka...piurko ma takikolorek i motór
-
[B5 2,5 TDI], 1999r Helmut w avancie
fajny avant, fajne fotele :!: masz xenon :?: ogólnie b.podobny do auta kolegi sebmis :razz:
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
jak zima będzie tak długa jak ostatnia to nie powinno być problemu ze śniegiem na początku marca :!: a juz sie nastawiałem na połowę lutego :neutral:
-
Nowe fele na zime 7 cali... Co myslicie??
zgadzam sie podobne do moich letnich felg :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he spoko na razie u nas quattro to maja tylko ono, poziek i hhacek
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
właśnie o takie deklaracje mi chodziło - dziex Panowie :!: nie będzie Karolinki :?: buuu
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
proponuje ustalić czy jedziemy z kobietami czy nie :?: wazne bedzie przy wpłatach, ilosci rezerwacji itd najlpiej niech ludzie piszą - TYLKO SZCZERZE czy na wyjazd jadą z kobietami mam na myśli tak jak zdeniu napisał od razu, że jedzie z kobieta i jest git ja swojej powiedziałem, ze jeszcze nie wiem czy jadą kobiety wiec czeka spokojnie na ustalenia forumowe
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
oj tam dupka go troszkę bolała to wszystko :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przecież to fotomontaż :mrgreen: [ Dodano: 01-11-2006, 22:09 ] sandałki trzeba do szafy schować :razz: i quattro kupować :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślę, ze z tym to raczje nie będzie problemu :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
i potem moze wybijesz sobie z głowy zakup tych różnych dziwolągów :razz: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja z chęcią popatrze jak inni skaczą