Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na perłowo :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok dobranoc bo juz nic nie rozumiem o czym piszecie :roll: acha Norbi Lełon 1.8T daj radę nie mówię juz o Kupra...tez chciałem kiedyś takiego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a to ci niespodzianka :roll: to dopiero będzie narzekał jak słabo jeżdzi 330 to nie jest ale.... Norbi wpadnij jutro to coś poopowiadasz brachu
-
[B6 BDG] A4 Avant
fiu, fiu fajna bryka :!: avant, fele, chromy, relingi, alu w środku=malinka
-
Strefa Śmiechu
przedsiębiorcza panna Ratzinger w czasie wolnym
-
Nowy fan audi
gratuluje chłopie
-
[B5 2.5TDI] Moja S4 w wersji zimowej...:)
robi oko, ladnie na zimówkach wygląda jednak co avant to avant
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jakaś nowa wersja A4 :roll: były Imprezy GT Nardi ale oA4 Norbi to nie słyszałem :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: sebmiś gratulacje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już za mała moc :?: :roll: dopiero kupione :neutral: podziwiam oj tam, brzmi jak okazaja :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na razie nie wpadnie bo się z nim niedawno mijałem :razz: jechał do A
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przy następnej publikacji prasowej A4 klubu TO zdjecie powinno trafić na szpalty :mrgreen: :razz:
-
[A4 B6 2.5TDI] AYM KOMBI ("prawie" S-line, nowe zdjęcia 31,05,2007)
fajne, B6 avant musi być ładny fotka z 5 ramiennymi felami najfajniejsza :razz: navi i zenonów :roll: Panowie dajcie spokój z tym spalaniem wiadomo, że kazdemu inaczej pali, każdy z nas ma inny styl jazy i auta są rożne i w różnym stanie
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
hmm...pachnie skandalem :roll: żółwi się troszkę forum
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Strona wygenerowana w 0,12 sekundy. Zapytań do SQL: 11 cokolwiek to znaczy :roll:
-
[B5 1.8 20V SE] Moja mala bestyjka 2000 roczek
bardzo ładny egzemplarz
-
Które felgi do A4 b6 byście wybrali ?
ja bym wybrał opcję nr 1 drugie takie troszkę dziwne :mrgreen: jak chcesz coś w stylu nr 2 to szukałbym takich jak ma ono na B6 tez fajnie wyglądają :!: cholera te, które mam na myśłi są niestety droższe http://moto.allegro.pl/item142154027_17_do_audi_a6_nowy_model.html lub http://moto.allegro.pl/item142254949_audi_oryginal_17c_5x100_a3_tt_golf4.html ale sa i tańsze :!: http://moto.allegro.pl/item142604142__komplet_felg_audi_a3_golf_5_17_.html
-
[B5 1.9 TDI AFN] No to koniec końców kupiłem :) - update
gratuluje zakupu :!: miłej jazdy do zobaczenia na spotach i zlotach :!: szkoda, że fotek nie da rady powiększyć na boki też :shock: :mrgreen: sorry za dżołk :razz:
-
za co kochamy AUDI
za to, że jest moje :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
przykro mi Adasiu a taki piękny był...amerykański jak coś będę wiedział to dm cynk :!:
-
Strefa Śmiechu
:mrgreen: - Nataszko, zjedz kawałeczek tortu! - Dziękuję, Jureczku, nie chcę. - No spróbuj, bardzo smaczny! - Nie, dziękuję. Ja po osiemnastej już nie jem nic słodkiego . - Nataszko, proszę. - Jureczku, ja deserów w ogóle nie jadam... - Żryj ten tort, kurrwa! Pierścionek w nim jest, żenić się z Tobą chcę! :mrgreen: Przychodzi mama Jasia do Urzędu Pracy i pyta o jakąś robotę dla Jasia. Na to urzędnik: - a co Jasiu umie? mama: - Jasiu umie murować. urzędnik: - to mamy tu pracę dla murarza 4000 zł na rękę. mama: - o Jezu, tyle pieniędzy Jasiu ciągle pijany będzie, a coś innego? urzędnik: - no to pomocnik murarza 3000 zł na rękę. mama: - o Jezu, Jasiu ciągle pijany będzie. urzędnik: - no to czego Pani szuka? mama: - coś za 600 zł na rękę. urzędnik: - nie, nie, Jasiu musiałby mieć wyższe studia, najlepiej z tytułem doktora. :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja za to polecam Infiltracja - Departed - za***isty film - chyba najlepszy w tym roku jaki oglądałem i Przyjaciele - The Last Kiss- szczególnie 30 latkom zamierzajacym poślubić swoje połówki
-
Nawiew
sorry za OT ale kolega jest pszee :mrgreen: wybierasz sie na zimowy zlocik :?: moze jakiś koncercik odstawisz :roll: :mrgreen: lukas23 : i tym optymistycznym postem zakonczmy wywody bo uwazam ze wsio sie wyjasnilo
-
Wloty na masce
te konkretne nie podobają mi się widziałem fajniejsze nie na nowym RS4 ale ładniejsze
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
niedawno przestało mi wyświetlać fotki w na luzie i moje A4 ktoś potwierdzi czy tylko u mnie :?: :roll:
-
[B5 1,9 TDI Q]
fajnie, że na zimę quattro spobie sprawiłeś autko fajne