Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. wlaśnie miałem pisać, żeyś podesłał fotki na email ale...chyba CD-R przyniosę :smile: he he chciałeś powiedzieć jak sie wszyscy przebudzą :mrgreen: i kupią nowe fury :razz:
  2. myślę, że w pierwszej kolejności dla par damsko-męskich powinny być dwójki :!:
  3. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  4. jak Łukaszek jedzie bez kobitki to moze już jakies podchody zaczyna robić :?: :roll: a wygląda tak niewinne :roll:
  5. bardzo fajna fura - 2.8q + avant = malinka coraz wiecej konkretnych silników i napędów w klubie i tak trzymać chłopaki :!:
  6. he he ja mam na szczęście bezpośrednio po drodze do domu :razz: torwar też sam widziem dzisiaj oblechów po miesiącu przerwy albo i lepiej no i...dalej zakazane mordy to są :razz: ono z lukaszkiem przypakowali na zimę, ze aż strach :roll: żałuj niezłe bryki dzisiaj były :!:
  7. nie mazagaj sie Łukaszku bo duza dziewczyna jesteś i nie wypada :mrgreen: :mrgreen: hehhe no i byłem niespodziewanie....i powiem, ze byłem w lekkim szoku ponad 10 A4 było :shock: :shock: ze stałych brakowało chyba tylko norbiego i kichola :roll: jak kogoś ppominołęm to przepraszam
  8. i jeszcze musiałoby być to kąbi :mrgreen: takk poźniej coś brzdąkał ten koleś :roll: przy tescie Forestera w tle stało nowe czarne TT :razz:
  9. he he dokładnie...z utęsknieniem czekam na wiosnę..jeżeli chodzi o spoty :razz: :mrgreen: wcześniej to zlocik zimowy
  10. wczoraj oglądałem też mi się wydawało, ze A4 miało xenon ale w starciu z 330ix touring poleglo musiałoby być 3.0q avant do porównania, było by lepiej
  11. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    B5 w zestawie avant + 2.8 + q jest dla mnie psze jeszcze jakby był tip to już na korki malinka zdjęcie zimowe fajne :!: i tym zestawie tzn ze starymi światłami i grilem zdecydowanie mi się bardziej podoba :razz: felgi oczywiscie słuszny wzór :smile: mam nadzieję, że na zimowym oblookam lepiej
  12. fajne jest w USA wersja DTM tzn 220KM A4 2.0Tq :?: czarna na takie upały :roll: dobrze, że ma jasny środek bo inaczej to jajecznicę można byc zmajstrować :smile:
  13. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Układ Jezdny
    ja ostatnio wymieniałem przednie górne na FEBI - niestety cena 340 zł za 2 sztuki :roll:
  14. T-żółw odpowiedział(a) na Hauzer temat w Audi A4 B5
    lepiej włoż pieniażki na lokatę lub do świnki i przeznacz na zakup nowszej fury..dla mnie takie przróbki to ewidentna strata kasy :!:
  15. nawet niezłe ciekawe jak na B5 wyglądają :?:
  16. 3.0q bardzo fajne, przód też ale tył tego samochodu...dla mnie nie do zaakceptowania :shock: szyby też :roll: bleeee i bleee gdzie są emotki z pawiem :?: :razz: zresztą ja sie niz znam na tjuningu :mrgreen: :mrgreen: acha zapomniałem wpaść w zachwyt :mrgreen: ...to jest zasilane LPG
  17. wpłacę później wieczorem lub w nocy przynajmniej quattro pojedziemy na zlocik zimowy :razz:
  18. fiu fiu psze fura chętnie bym przytulił takiego avanta :razz:
  19. jak ktoś się chce polansować na mieście z tarczami i zaciskami to.... idealne :razz:
  20. mam podobną sytuację tylko...madaty z 2003 i 2004 i list z US chyba z wakacji, pierwzy był rok temu ale monety z konta nie ppbrali..na razie :neutral: orientujecie sie czy to co przysłali z US można w ratach zapłacić :?: czy juz za poźno :?:
  21. :mrgreen: na razie to nie mam takiego opisu jak A4 WARSAW TEAM u siebie :mrgreen: widzę, że ładnie sie bawicie..prawie wszyscy bo niektórzy nie dojeżdzają...tomboy, Norbi, Kichol, adamooo a w MM byłem ok 18 zmianiałem na podziemnym żarówkę tak ni z gruszki ni z pietruszki...dzisiaj z hhackiem i znajomymi zamaist spota lansowaliśmy się w Championie :razz:
  22. :mrgreen:
  23. przy takiej pogodzie to dopiero na wiosne sie pojawię jak bedzie ładnie i ciepło :razz:
  24. he he ja też zapomniałem jak chopaki wyglądają a jutro mnnie raczej nie będzie forum juz chodzi normalnie :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.