Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba było w domu z żona mecz oglądać bo był za***isty jak na naszą kadrę koniecznie wpłacaj :!: :razz:
-
Słyszalne paliwo
chyba właściciele sedanów :razz: u mnie w benzynowym avancie nie zanotowałem przez 2 lata takich odgłosów :shock:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
skąd :?: :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie zakładaj temat Łukaszku...zaczynamy zbierać kasę, kto nie wpłaci w terminie 100% kaski nie jedzie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
łukaszku przeciez hhacek napisał "pokubicować" a nie kibicować wiem wiem wcześnie rano było :mrgreen: już po spocie, niezła ekipa była dzisiaj
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek masz już swoje 1.8Tq gotowe :?: :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ok rozumiem adasiu masz z liscia jutro na bank :mrgreen: a gdzie nasz Łukaszek :?: może załadował Niewiadów i pojechał po B6 :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kunio nie bluzgaj bo z liscia dostaniesz :twisted: :mrgreen: właśnie Panowie gdzie jutro :?: no oprócz MM tommboy ogladałes to 1.8Tq czy na thesis czekasz :?:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
rozumiem, ze to jest to 1.8 Tq :?: nic nie pisałeś o wrażeniach z ogladania :razz: acha i na wtorek będzie już na spocie rozumiem :mrgreen: myślałem, że chemik go już lizinguje- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hehehe to malinowy cyc ma prz...e :mrgreen: grat Adasiu ....przejrzałem forum i nie ma nowego fotostory w moje A4 :?: :roll:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
filarów jest i to sporo :mrgreen: trzeba było platiniumm zobaczyć jak odwijał :razz: dzik na maxa... jeszcze lepiej czadu dał na Ostrobramskiej- Propozycja letniego zlotu nad morzem
koncepcja bardzo fajna ale wolę się na chwilę obecną nad zimowym wyjazdem skoncentrować :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
acha rozumiem Matschke zielony tombój nie siej popeliny na forum bo ban będzie :razz: :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
od Matschke :?: brawo cycu malinowy :!:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shock: ledwo wystawione i już sprzedane :shock: pewnie dobra sztuka była ok czekam na relację nt 1.8Tq- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zielony aktywista jak pragnę zakwitnąć :mrgreen: tombój ogladałeś te B6 q :?: łono niezłe te składaki na fotkach- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
lub z wyborczej :roll:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
acha no i było 3 nowych :razz: 2 X B6 i B5...oj jazdy opróbne sie odbywałey w róznych konfiguracjach nowych nie zamknięto w garażu :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: jazda na maxa :mrgreen: ale z taką ekipą to za***iście być zamknietym...moja kobieta też już prawie śpi ale nie jest obrażona :razz: [ Dodano: 2006-10-04, 00:43 ] ten kolo ma u mnie wpierdól :twisted:- [B5 2.8 Q Avant]Kocurek ze Szczecina
no tak 2.8 q 30V avant to jest to :!: nie mam pytań gratuluje :!: wysypało ciekawych furek na forum ostatnio- Kolejna A4..
fajny sprzęcik i motorek motor słuszny Murzynku- [RS6] Audi RS6
powiem tak fiu fiu za***isty sprzęt...pomimo, że nie A4 :mrgreen: gratuluje, niech sie dobrze sprawuje, nie psuje i dobrze lansuje :razz: czekam na dzwięki motoru- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja powiem tak, powodem może być np LOVE- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widać łono chłopaku, że dużo z naszym malinowym cycem przebywasz umpa umpa :mrgreen: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.