Treść opublikowana przez T-żółw
-
Wtryski do 90-tki
w A3 110 KM w latach 1997-2001 oraz Leon, Toledo II, Octavia, Bora, Golf IV :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
murzynku dzięki za koszulki i trud włożony w organizację tego interesu :!: to malinka, dzieki kezor Łukaszkowi też masa ostatnio poszła :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:?: gdzie bo nie widzę :neutral:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj mnie prawdopodobnie nie będzie wiec tapicerów nie uświadczę u mnie na wsi i w okolicach nie ma żadnego tapicera samochodowego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszku po prostu przeczytaj ogłoszenia :razz: Panowie potrzebuję na dzisiaj tapicera w Wawie lub pobliskich wsiach :smile: - dotyczy naprawy fotela kierowcy, jakies namiary :?: dzięki :!:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tombój ty znowu pijesz na forum :mrgreen:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a malinowy cyc to wrócił już z Paryża :?: Lukas23 ty mi lepiej powiedź chłopie jaka kasa i komu za transport murzyńskiach :mrgreen: koszulek :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a mnie dla odmiany może jutro nie być na spociku się zobaczy jeszcze :roll:- Strefa Śmiechu
http://www.sztronka.inds.pl/misc/kacz.html :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopki, jak koszulki :?: dobre :?: , bo moje są OK zobaczymy ile prań wytrzymają :?:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
znaczy sie masz bonusik 1,8 kunia :mrgreen:- Foto A4 Kulczasa
z lenistwa zacytuje kolegę bratpit sorry stary , tylko dlatego, że nie chce mi się powtarzać tego samego co już zostało ładnie ujęte :razz:- [B6 1.9 TDI AWX] Avant Multitronic nowe felgi 17"
B6 avant to jest to :!: :smile: fajny kolorek, skrzynia na jazdę w zatłoczonym mieście i dla leni jak znalazł- Jaki silnik do A4 B5 Avant quattro??
jak robisz krókie dystanse tzn ok 5 km to tdi czy 1.8T też ekonomiczne, szczególnie zimą nie będą..raczej nie zdążą sią nagrzać do 90C zapytaj kolegów rob, skulcz, hhacek jak mówił hhacek średnio 12l/100 km to moim zdaniem nieżle, biorac pod uwagę moc, pojemnosć, quattro i tiptronic acha i miejsce zamieszkanie: duża metropolia a nie miasteczko z jednym skrzyżowaniem, gdzie nigdy nie było korka :razz:- Jaki silnik do A4 B5 Avant quattro??
oddałem głos na 1.8T , skoro kolega napisał o niewielkich przebiegach tj rzędu 12-15 tys rocznie ja na Twoim miejscu pomyśłałbym jeszcze o A4 2.8 q, mam okazje obcować w warunkach warszawskich-korki itp, prawie dwa tygodnie z tą bryką hhacka :razz: , dodatkowo tiptronic i mam bardzo pozytwne odczucia :!: mam na myśli przyśpieszenia, elastyczność , praca silnika...hmm.. sam myślę powaznie o takiej konfiguracji lub o o 1.8T- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
brawo Jasiu...musisz jeszcze troszkę schuść i bedzie OK :!: :mrgreen: :razz: kto był jeszcze od nas z klubu? ono, platiunium i kunio tylko?- dziki dzik ;D hehe
fajny zawias i ładnie wypucowany- Strefa Śmiechu
Dwaj mali chlopcy stoja przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowozency. Jeden z chlopców mówi: - Patrz jaki teraz bedzie czad! Po czym biegnie do pana mlodego i wola: -Tato, tato!!!- Skąd dowiedziałeś się o istnieniu Audi A4 Klub Polska ??
ja znalazłem na inny forum o Audi :razz: w podpisie, nie pamietam czyim :?: info o naszym klubie jako, że bardzo czekałem na takie forum..szybciutko sie zarejestrowałem- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już zapisałem w kominie- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro jakieś wyjście sie odbywa :?: ja będę tylko na godzinkę, może półtorej z niespodzianką :razz:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
szczerze nie podoba mi się ale to Twój pażdzioch przecież :mrgreen: mnie chyba na bemowie nie bedzie, mam chrzciny i inne tego typu rzeczy :razz: muszę na 16 być u siebie na wsi :!: tombój a weekendów nie masz czasem tylko rodzinnych :?: :roll: :razz:- Czy będzie ładnie ?? :)
zrobisz według własnego uznania..Tobie ma sie podobać przecież :razz: generalnie koncepcję masz dobrą- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
w kieszeni :?: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.