Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. w A3 110 KM w latach 1997-2001 oraz Leon, Toledo II, Octavia, Bora, Golf IV :razz:
  2. murzynku dzięki za koszulki i trud włożony w organizację tego interesu :!: to malinka, dzieki kezor Łukaszkowi też masa ostatnio poszła :razz:
  3. :?: gdzie bo nie widzę :neutral:
  4. dzisiaj mnie prawdopodobnie nie będzie wiec tapicerów nie uświadczę u mnie na wsi i w okolicach nie ma żadnego tapicera samochodowego
  5. Łukaszku po prostu przeczytaj ogłoszenia :razz: Panowie potrzebuję na dzisiaj tapicera w Wawie lub pobliskich wsiach :smile: - dotyczy naprawy fotela kierowcy, jakies namiary :?: dzięki :!:
  6. tombój ty znowu pijesz na forum :mrgreen:
  7. a malinowy cyc to wrócił już z Paryża :?: Lukas23 ty mi lepiej powiedź chłopie jaka kasa i komu za transport murzyńskiach :mrgreen: koszulek :?:
  8. a mnie dla odmiany może jutro nie być na spociku się zobaczy jeszcze :roll:
  9. http://www.sztronka.inds.pl/misc/kacz.html :razz:
  10. chłopki, jak koszulki :?: dobre :?: , bo moje są OK zobaczymy ile prań wytrzymają :?:
  11. znaczy sie masz bonusik 1,8 kunia :mrgreen:
  12. z lenistwa zacytuje kolegę bratpit sorry stary , tylko dlatego, że nie chce mi się powtarzać tego samego co już zostało ładnie ujęte :razz:
  13. B6 avant to jest to :!: :smile: fajny kolorek, skrzynia na jazdę w zatłoczonym mieście i dla leni jak znalazł
  14. jak robisz krókie dystanse tzn ok 5 km to tdi czy 1.8T też ekonomiczne, szczególnie zimą nie będą..raczej nie zdążą sią nagrzać do 90C zapytaj kolegów rob, skulcz, hhacek jak mówił hhacek średnio 12l/100 km to moim zdaniem nieżle, biorac pod uwagę moc, pojemnosć, quattro i tiptronic acha i miejsce zamieszkanie: duża metropolia a nie miasteczko z jednym skrzyżowaniem, gdzie nigdy nie było korka :razz:
  15. oddałem głos na 1.8T , skoro kolega napisał o niewielkich przebiegach tj rzędu 12-15 tys rocznie ja na Twoim miejscu pomyśłałbym jeszcze o A4 2.8 q, mam okazje obcować w warunkach warszawskich-korki itp, prawie dwa tygodnie z tą bryką hhacka :razz: , dodatkowo tiptronic i mam bardzo pozytwne odczucia :!: mam na myśli przyśpieszenia, elastyczność , praca silnika...hmm.. sam myślę powaznie o takiej konfiguracji lub o o 1.8T
  16. brawo Jasiu...musisz jeszcze troszkę schuść i bedzie OK :!: :mrgreen: :razz: kto był jeszcze od nas z klubu? ono, platiunium i kunio tylko?
  17. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    fajny zawias i ładnie wypucowany
  18. Dwaj mali chlopcy stoja przed kosciolem, z którego wychodza wlasnie nowozency. Jeden z chlopców mówi: - Patrz jaki teraz bedzie czad! Po czym biegnie do pana mlodego i wola: -Tato, tato!!!
  19. ja znalazłem na inny forum o Audi :razz: w podpisie, nie pamietam czyim :?: info o naszym klubie jako, że bardzo czekałem na takie forum..szybciutko sie zarejestrowałem
  20. już zapisałem w kominie
  21. jutro jakieś wyjście sie odbywa :?: ja będę tylko na godzinkę, może półtorej z niespodzianką :razz:
  22. szczerze nie podoba mi się ale to Twój pażdzioch przecież :mrgreen: mnie chyba na bemowie nie bedzie, mam chrzciny i inne tego typu rzeczy :razz: muszę na 16 być u siebie na wsi :!: tombój a weekendów nie masz czasem tylko rodzinnych :?: :roll: :razz:
  23. zrobisz według własnego uznania..Tobie ma sie podobać przecież :razz: generalnie koncepcję masz dobrą
  24. w kieszeni :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.