Treść opublikowana przez T-żółw
-
jaki mam slinik
fajnie, że się wyjaśniło a tym samym kłodeczka
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do której to nie wiadomo bo różnie bywa, czasami do 23 jestesmy ale reguły nie ma, możemy np wcześniej skończyć i pojechać do adamooo :razz:
-
jaki mam slinik
kolego Sebcio wrzuć fotkę silnika i bedzie po problemie inaczej kolego dostaniesz "liścia" i temat zamykamy :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzięki bro :!: "krówkę" zrobimy jak przyjedziesz :razz: zaloguj sie do msn :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Krzysztofa jest tylko raz w roku 25.07 :!: inne daty się nie liczą :twisted:
-
Zlot Mazury Lipiec
ono nie pomyliłeś sie jeszcze nie zrobiełęm tego :razz: :mrgreen: ale fotę zapodałes na koniec, fiu, fiu :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Chciałbym, nieskromnie przypomnieć, że dzisiaj jest KRZYSZTOFA :!: :mrgreen: Kichol, Murzynek wszystkiego dobrego a w zasadzie najlepszego Panowie, zdrówka, samych wyjazdów jak nasz ostatni i co najmniej 3.0TDi q pod maską
-
Zlot Mazury Lipiec
he he bo T-żółw czuwa non stop, widzi wszystko dookołą i generalnie jest jak The Godfather :razz: :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
Szufla foty niezłe, siedze czytam i leje ze śmiechu :!: ha ha przy tyskim oczywiscie :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
ja nie mogę ale foty, adamooo nie pamietam tej fazy, z moim polo podniesionym do góry :razz: inaczej "liść" by poszedł na maxa :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
o w mordę Lukas , dzięki o tą pierwszą mi chodziło :razz: ale te kolejne też miło wspominam :mrgreen: Norbi, nie masz fona do mnie :?: w Assistance jest, poza tym na PW odpisuje ale nie mam zadnego teraz, gg fakt b.żadko ale skype cały czas mam aktywny:!: nie znam ale mogę popatrzeć...ja tu tylko mieszkam i nie znam niestety gdzie co dokładnie jest :roll: lody wiem gdzie są :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
oj dziki, dziki...sajgon z Wami na maxa :razz: ono, nie żartuj jak już od wczoraj jestem sprawny do "wypasania krówek" chłopaki, kto robił fotkę krówek nad ranem :?: ja nie mam, u Lukasa tez nie widziałem, Kichol to Ty :?: wrzućcie tutaj fotkę :razz:
-
Moje A4
fiu fiu, konkretny zestaw :!: tylko quattro brakuje myśłę, że kolega Norbi z przyjemnością by Cię zobaczył na spociku...ma taki sam zestaw w swoim avancie i lubi porównywać 2.5 TDi :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
5 minutówko to podstawa...zapytaj nawet hhacka :razz: Lukas23, moze wypal na jedną płytkę i ja na jedną i to wszystko zrzucimy do ono laptoka i i dopiero nagramyna płytki :?: po co tyle płytek, wole jedna a konkretną :!:
-
B6 avant ladniejsze od B7 avant ??
he he głos na B7 :razz: ALE bardzo podoba mi sie B6 i B5 avant :!: :!: nie było w ankiedcie wszystkie 3 modele :mrgreen: sedany mniej, zależy jaki model, zawieszenie, felgi, stan auta widziałem B6 avant, bordowy nie metalik, bez relingów, bez chromów...PAŻDZIOCH na maxa, w źyciu bym takiego nie kupił bylo na allegro ładne B6 sedan, 1.8Tq i białe z pakietem S-line i wygladało za***iście :!: wojna avant, sedan nie ma sensu...zależy od egzemplarza...a młodsi koledzy z czasem mogą zmienić zdanie nt avantów tak samo jak sie mogą przekonać do automatów :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
będzie imprezka zimowa :razz: acha i będzie wiecej płci pięknej :mrgreen: koledzy z żonami i dziećmi też daja radę dojechać i bawić sie rewelacyjnie :!: niektórzy nawet tańczą :mrgreen: :mrgreen: duzy szacunek dla nich i rodzin :!: część"elity" z Wawy :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he szufla chłopaki...zaraz wrzucę jakąś fotkę ze zlociku mazurskiego.... lukas23 nie marudź, że mało, bo sami konkretni ludzie są :!: :razz: :mrgreen: ale każdy nowy wariat MILE widziany :!:
-
Zlot Mazury Lipiec
wy tu gada gadu a ja jeszcze nie spakowany
-
To moje ścierwo panowie!!
brachu szkoda to ....czeski samochód :mrgreen: Audi nie robi innych bryk jak avant, no hhacek ma sedana ale to na specjalne zamówienie no i Rysiek ma RS4 sedan :mrgreen: :razz: Norbi, niezla bryka..jakbym na żywo nie widział :razz: jest niezła bo na Navi nawet Kobylocha sie znalazła :razz:
-
Strefa Śmiechu
> Przychodzi Rusek do dentysty : Dentysta ogląda i widzi same złote zęby, > diamentowe koronki, w końcu nie wytrzymał. > - Właściwie nie wiem co mam panu tu zrobić. > - Chciałbym alarm założyć :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
adamoooo kołuj koleżanki siostry i ognia :twisted: :mrgreen: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mini melanżyk u adamooo w knajpie :mrgreen:
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
S4 jak to S4........za***isty sprzet światełka...kwestia gustu właściciela :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
PANOWIE: JUTRO http://www.um.warszawa.pl/v_syrenka/miasto/zgromadzenia_masowe.php pzycja nr 8 2006-07-18 Fundacja Jazzarium Hala Widowiskowo Sportowa TORWAR 18.00 - 23.00 3 200 koncert Paco de Lucia nie bądźcie zdziwieni jak parking będzie full :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:razz: blisko z lodów i dominium mam do domu więc nie było problemu