Treść opublikowana przez T-żółw
-
[B5 S4 2.7 BT] Moja S4
he he he, w tej kwestii to sie zawsze zgadzamy, festynowi mówmy NIE :mrgreen: :twisted: bryka cool :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobra chłopaki, lody w Józefowie na 14:00 :!: :!: :!: :razz: Przybywajcie, adamooo przywieź pierogi :mrgreen: z dętką większa schiza niż myślałem no z kompem też mam problemy poza tym OK :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spokojnie Łukasz, krówki są dalej :mrgreen: pojawia się nowa świecka tradycja...lody na wsi :razz: ma być lekko rodzinnie chłopaki co nie mają czasu we wtorki na 19 na spoty, moze na piatek południe, wczesne popołudnie sie skuszą :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
srebrna KICHOLA adamooo z niemca w krzaczory poleciał :mrgreen: tak jest Panowie, w piatek spot w Józefowie na lodach :mrgreen: godzina do ustalenia....będziemy sie zdzwaniać :!: KICHOL I KUNIO wysyłam wam nr tel na PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajny mecz włochy - ghana, lutują chłopkai na maxa :!: paproch, acha i jeszcze motorynka jest :mrgreen: Łukasz przyjedziesz to szybko nadrobisz...spadam na 2 połowę no i po meczu 20:0 dla Włochów, fajny meczyk jak kadżdy w MŚ2006...oprócze tego z naszymi orłami :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: PAPROCH :mrgreen: KICHOL PRZYJEŻDZAJ :!: :!: tak jak ostatnio ono moge podesłać Tobie fotki do wrzucenia do albumu :?: trzewba pomniejszyć :razz: U mnie coś ni bangla i.... zaraz idę mecz oglądać :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz nie ma Ciebie :?: ono ja będę adamooo masz wolne, czy wpadamy na zestaw klubowy (95% zniżki :!: :twisted: do knajpy :?: :mrgreen: bartte juz zdrowy :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopaki, nie wrzuciłem jeszcze fotek do albumu nie mam czasu i miałem problemy z kompem, dopiero teraz udało mi sie zlagować do systemu :!: ono filmiki postarm się wysłać jutro Łukasz ten R32 nie taki słaby przecież, KM ma więcej niż większość normalnych Audi :razz: to jest Mk IV czy V :?: wrzuć jakąś fotkę :smile:
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
fiu, fiu, fiu ale fura :mrgreen: oczywiscie widziałem fotki wcześniej..teraz tylko czekam na jazdę braciszku :twisted: chłopaki ze spotów warszawskich, zobaczycie furę na żywo :!:
-
perełka z Konina
bardzo ładny i zadbany model, te felgi na zimę bym zostawił a na lato zakupił jakieś seryjne Audi na Twoim miejscu, zafundował bym sobie skarbonkę świnkę z napisem "na nowy samochód" :razz: i wrzucał tam wszystko to co chciłabyś na tjuning przeznaczyć :smile:
-
chrom na klapie bagaznika...
przeież kolega posiada TDI a nie 4.2 :mrgreen: zapraszamy :!: :shock: kolega nie błysnął
-
[A4 B5 2.8 Q] mój maluch:) nowe fele...
he he niekiepski maluszek fajne felgi :!:
-
odslona 1
:smile: super wygląd :!: i na pewno super jazda 2.8qT he he przetestuje taką konfigurację u brajdola - hhacek - w sedanie :razz: .....i się taki zestawem zarażę :twisted:
-
Pakiet na 25 lecie napędu Quattro ?? Co to jest ??
krówkę chciałeś poziek powiedzieć :mrgreen: też jestem ciekaw, upatrzone B7 też jest 25q edition :twisted:
-
Zlot Mazury Lipiec
jak dla mnie to co piurko2 zapodał jest OK :!: moze być za 40 zł ono, nazwy nie do przebicia ok trzeba zapodać jakąś ankietę z wyborem miejsca i ceną i zbieramy kaskę...wtedy okaże się kto jedzie :twisted: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Panowie, krucho z czasem stoje i fotek jeszcze nie wrzuciłem , postaram sie na jutro :razz: ono filmiki podeśle niedługo
-
ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL
:mrgreen: :twisted: :mrgreen: :twisted: ja z używaniem słów typu "zawsze", "nigdy" itp.....uważam :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak jest uśmiałem sie zdrowo, to lubie na spotach najbardziej :mrgreen: acha i nauczyłem sie czegoś nowego o mojej cyfrówce :twisted: dzięki chłopaki :!: fotki będą ładne, wyrażne..i piękne jak nigdy :mrgreen: ..tak szybko jak Hugo zrobi miejscówkę w albumie :smile: Bartek zdrowiej szybko, bo kolega Kunio chciał sie pościgać troszkę :razz: Rysiu nadal czekamy...
-
Zlot Mazury Lipiec
http://www.kalwa.pl/index.php?po=noclegi popatrzcie na stronę i oceńcie, niestety nie wiem jak z dostępnością miejsc :?: osoba, która tam była w weekend nie zastała nikogo kompetentnego na miejscu - trzeba zadzwonić samodzielnie jak będę miał czas to z pracy dryndnę :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zrób rundkę jak ostatnio i zobaczysz :mrgreen: :razz: ekipa, która ne wyjechała za granicę ma być i Bartte również bedzie ...prawda Bartek :?:
-
ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL
chyba zadowolowny bo od 1992 tam siedzi :mrgreen: :mrgreen: OK koniec OT :!:
-
ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL
he he ja to raczej na Torwarze w wtorki przesiaduję :mrgreen: swoje w UK już kilkukrotnie odbyłem :smile: mój brat od zeszłego wieku tam siedzi
-
ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL
ok czekam na info
-
Podgrzewane lusterka
a moim B5 tez tak jest :razz: chyba, że Szwajcar coś sobie przerabiał :?:
-
AUDI A4 1,9 TDi '96 spaliłem podświetlanie :o( gdzie szukać
napisz co było przyczyną...innym sie przyda w przyszłosci :!: