Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. to może Panowie napiszmy jakie terminy nam NIE odpowiadają i wtedy wybierzemy sobie coś z tych wolnych dat :smile: muszę w pracy sprawdzić na kiedy mam urlop zabukowany drugi mam wrzesień/pażdziernik ale mam jeszcze pierwszy na lipiec /sierpień. Sprawdze jutro i napiszę Panowie a kiedy będzie info o "I nieoficjalnym letnim zlociku" dla całego A4 klubu :?: Poziek jesteś jeszcze? Tomboy odezwij się jak masz dostęp do netu, krówki będą grane :twisted: :mrgreen: :razz:
  2. rzekomo felieton Tyma prosto z Rzeczpospolitej... Z szacunku dla samego siebie wybrałem się do pobliskiego straganu po czereśnie. A tu słyszę, za moimi plecami rozmowa. Dwóch młodych opowiada sobie zdarzenie, jak to jeden z nich chciał jakiegoś przechodnia zabić (pobić?) ławką, bo ten przechodzień mu się nie podobał. I czekał,żeby tylko ten przechodzień spojrzał na niego, to już będzie pretekst, żeby go tą ławką... Słów używali wulgarnych i obscenicznych, a przy tym słownik mieli ograniczony do 40, no może 50 wyrazów. Nie cytuję, choć może pod koniec opowieści się odważę. Ogólnie byłem zdenerwowany i bałem się odwrócić. Spojrzę na niego, to uzna za pretekst i mi ławką na przykład dopier...i. A stała ławka obok akurat. Bardzo nie na rękę mi było tego dnia umrzeć zabity ławką, bo jeszcze chciałem pieski nakarmić. Ale ci z tyłu czuli się coraz lepiej i wiedziałem, że wyjścia nie mam. Odwróciłem się. Obaj o pół głowy wyżsi ode mnie, łapska grube jak końskie nogi. - Panowie, zlitujcie się! - zacząłem - przecież tu ludzie młodzi dokoła, dzieci, kobiety. Jakich wy słów używacie? Jak wam nie wstyd? Opanujcie się trochę... Przerwałem. Patrzyli na mnie zdumieni i nagle jeden ryknął: - Miś, k**wa twoja mać w d*pę j**any, to ty? Ale farta mamy! Mietek! Dawaj, foto rób mnie z nim! Miś, k**wa! Ja pier**lę! Wziął mnie w swoje ręce, jakby brał gazetę albo puszkę piwa, trzymał mnie jak w dybach, kazał się uśmiechnąć, zrobił sobie ze mną kilka zdjęć, potem się zamienili i cały czas radośnie bili mnie po karku, mówiąc, że w dupe j**any w porzo jesteś! Potem poszli. :mrgreen:
  3. jako nowego użytkownika forum, zapraszam Ciebie do działu Newbie. Tam możesz się przywitać z innymi użytkownikami i opisać swoje A4 :smile: niestety nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie
  4. no ale 60 pln mozesz kopsnąć :mrgreen: na dicho mamy iść :?: dla mnie to bardziej ekstremalnie niż LPG w RS4 :mrgreen: :mrgreen: kiedyś w blue catus był za 100 pln open bar, firmowe wyjście, uchlaliśmy sie na maxa, dansowanie było no i jakieś cielencinki też sie pląsały :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  5. T-żółw odpowiedział(a) na Lukas temat w Audi A4/S4/RS4 B5
    na żywo te obwódki wygladają bardzo fajnie no i gałka robi oko :mrgreen: Czy już to mówiełm Łukasz :?: :razz: to mówię ja - człowiek kompletnie antytjuningowy :twisted:
  6. widziałem w telewizorze, że jak jeden gość poszeł do teatru to wyrwał sobie wszystkie włosy....uważaj adamooo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: he he poziek, dobre pytanie Łukasz zapodał :mrgreen:
  7. Przychodzi Turek do niemieckiego lekarza i mowi ze ma depresje. Lekarz mowi mu prosze nasrac do worka wkroic jeszcze do tego jedna cebule drobno posiekana i 5 zabkow czosnku. Worek zamknac na 3 dni bardzo szczelnie, potem otworzyc i wdychac to co sie tam znajduje przez nastepny tydzien. Po 10 dniach przychodzi turek i mowi ze jest juz zdrowy ale chcialby wiedziec co mu dolegalo. Lekarz odpowiada ze to byla tesknota za ojczyzna :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  8. czekam do 1 w nocy na info od kolegi o bilecie na koncert...jak sie nie odezwie to będę , bo koncert też o 19 szkoda, że koncert we wtorek a nie w środę
  9. tak ekipa warszawska nam się udała, nie powiem szkoda tylko, że chłopkom z Polski tak te spoty "ciężko " idą mnie wtorki wybitnie pasują :mrgreen: nic nie zmieniam, bo nie mam czasu na inne dni adamooo a ta krowa to u Ciebie w knajpie na Kępie :?: acha chłopaki czy już Wam mówiłem, że może mnie jutro nie być :?: :twisted:
  10. ja bym klamki zostawił czarne....ja mam nawet kierunki pomarańczowe i takie zostaną :twisted: :mrgreen: widzę, że kolega Zdeniu ma klamki srebrne ale i lusterka są srebrne wiec wygląda to inaczej niz srebrne klamki i czarne lusterka...proste prawda :mrgreen: :razz:
  11. dzisiaj widziałem inną prognozę na wtorek +20C i slońce :mrgreen: ciekawe czy pojawi sie ktoś nowy :?: ...jak poziek i lukas wyjadą to nam się skład uszczupli ..trzeba poczekać aż tomboy wróći
  12. ładna seria :!: w czerwonym jej ładnie
  13. jak nikt nie ma grilla to virtualnego sobie zrobimy z zimną kiełbą w reku :mrgreen: widziałem jakieś prognozy pogodowe na wtorek - 15C i deszczowo :???: mało grilowe klimaty
  14. ja niestety grilla nie posiadm więc w tej kwestii pomogę ciekawe kto by tą krowę obalił jak wszyscy bez kierowców, co :?: :mrgreen: a oto nasz gwaizdor ze święta pracy :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: http://www.carster.pl/phots.php?which=sss20060501_&page=3&line=1&photo=0
  15. posiadacz z jasnego RS4 zajmuje sie sss i 1/4 mili a poprzedni właścicel zielonego S4 - ksr motosport..to i może czasu chłopaki nie mają :mrgreen:
  16. coż mogę wiecej dodać :mrgreen: byłeś chyba na Bemowie....niedaleko kolega ono ze swoim B7 stał i widziałem kątem oka niebieskiego RS4 :razz: muszę sie przyznać, że niestety nie oglądałem dokładnie Twojego samochodu z bliska next time :!:
  17. :shock: Panowie widzę, ze jakieś romanse i namiętności ujawniły się :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: to po krówce czy przed takie wyznania :?: :razz: w temacie spociki chyba nie mozna zrobić OT...bo niby jak :?: a tak poważnie to ognisty spocik nam sie szykuje we wtorek czyżby bartte górą :?: ...zapraszamy wszystkich, którzy jeszcze nie byli a bardzo by chcieli...
  18. gril fajny, swiatełka też, zawias też :!: nie wygląda przynajmniej na allroad'a :razz: delikatnie i fajnie nie wiem tylko jak te czarne elementy pod zderzakimi, które teraz są czerwone na żywo sie prezentują :?:
  19. ja będę na 99% :twisted: fajnie Poziek, tylko niech adamooo się pojawi z filmikiem :mrgreen:
  20. - Kiedy kobieta jest podobna do elektrowni? - Kiedy ma kilo-waty miedzy nogami. Poklocily sie okrutnie czlonki ciala. No Bo kto niby ma byc szefem? - Toz jasnym jest, ze ja - burknal mozg - to ja TU mysle I wszystko kontroluje. - Bzdura! - zaprotestowaly rece - my TU robimy najwiecej - zarabiamy na wasze utrzymanie. - Ech - westchnely nogi - to nasza rola rzadzic, to my decydujemy jaki kierunek obrac I dazyc w slusznym kierunku. - My - odparly oczy - mysmy szefami - my wszystko widzimy I naprawde nic nam nie umyka. - Bzdura - odparl zoladek - to ja TU rzadze, wytwarzam wam wszystkim energie, ciezko pracuje I trawie. Beze mnie zginiecie... - JA BEDE SZEFEM - nagle odezwal sie milczacy dotad tylek - I JUZ. Smiech ogolny, no cale cialo sie nie moze pozbierac. - DOBRA - odpowiedzial tylek - jak tak, to STRAJK. I przestal robiccokolwiek. Minelo kilka godzin. Mozg dostal goraczki. Rece sie powykrzywialy. Nogi zgiely sie w kolanach. Oczy wyszly na wierzch. Zoladek wzdelo I spuchl z wysilku. Szybko zawarto porozumienie. Szefem zostal tylek. I tak to juz jest drodzy moi - szefem moze zostac tylko ten, co gowno robi! :mrgreen: :mrgreen:
  21. Szkoda bartte, że nie mogłeś wpaść było nieżle ale bez rewelacji, szybko nie jeżdzili :mrgreen: był moj kolega z RS2, startował jego samochód + kierowaca ale w pojedynku z GMC z vtg, nie miał szans kurczę dzisiejsze spotkanie to jak jutrzejszy spot było, mnie jutro nie będzie ono wymaiatał nieżle :mrgreen: poziek tym razem tylko kibicował
  22. T-żółw odpowiedział(a) na boom_mike temat w Audi A4/S4 B6
    super auto :!: dla mnie jeszcze tylko xenon, nie widzę czy Twój ma? no i ewentualnie 1.8 T pod machą :razz: 1.9 tdi też bym na pewno nie pogardził
  23. adamooo dla mnie moze być, pod warunkiem, że nie będzie lało :twisted: daj znać do niedzieli wieczora czy spotkamy sie na torwarzez i stamtąd rura na bemowo czy widzimy się na lotnisku :?: jakby co to mamy do siebie telefony, nie ma problemu zdzwonić sie na miejscu trzeba dopingować naszych ścigantów :razz:
  24. tak jeszcze się nie zdażyło, nie zawiesił się jakby mi tyle pali na 40 l tylko 280 km to bym szybko go sprzedał
  25. jasne, ze nie :razz: miałem na myślo "mój" osobisty kompter ten w głowie na 40 l przejeżdzam 400 km przy 38 l przejeżdzam 380 km itd, itd, itd

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.