Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. ładnie wyglądają...no i "allroad look" górą :razz: jak wrazenia z jazdy :?:
  2. :mrgreen: kiedyś trzeba będzie taką krowe zrobić razem :razz: prawda tomboy :?: :mrgreen:
  3. szkoda, że reszta chłopaków:sad: ale i tak było sympatycznie... ono Ty hazardzisto :mrgreen: następny spot dopiero albo już 25.04.2006
  4. tez zauważyłęm u siebie, że awaryjne po jakimś czasie stoją w miejscu :roll: ile ten przerywacz kosztuje i czy łatwo go wymienić :?: acha i gdzie on sie znajduje :?: dzięki za informacje :!: pzdr
  5. Lukas23 jest naszym przedstawicielem :mrgreen: ja w środy się nie spotuje :razz: ale dzięki za zaproszenie
  6. Witam :!: Panowie jak z tym spotem jutro :?: tomboy wyjeżdża to wypadałoby sie pożegnać, nawet przy oranżadzie :mrgreen: poziek tez chyba niedługo odlatuje więc tym bardziej :!: ok nie mam dostpeu do netu w pracy więc jakby co: PROSZE O INFO CZY JEST SPOT NA TELEFON DO 16 :!: dzięki :!: po 16 zawijam sie do domu :razz: acha adamooo jest bez fury, oze jkaby spot był jakoś go zabrać?
  7. tak myśłałem, że gdzieś już u Ciebie widziałem 16"....to te zimowe były :smile: ja na 16" 205 z moim obniżonym zawieszeniem odczuwam całe badziewie naszych dróg ale nie jest jeszcze tak tragicznie w Wawie...tam gdzie ja jeżdzę przynajmniej
  8. ło matko faktycznie..teraz się dopiero dopatrzyłem na fotce :smile: [ Dodano: 2006-04-09, 21:53 ] to we wtorek spot czy warsztat :?:
  9. mały OT a ja również do sekcji "spoty warszawskie" i na samego spota...wiele się można dowiedzieć....prawda chłopaki
  10. następnym razem - sugeruje wrzucić kierunek i ognia za taką panną :mrgreen: :razz: to 16? ładnie by 17 lezały u Ciebie adamooo to chyba ten wulkanizator jet u nas na czarnej liście...fajnie, że załatwiełeś sprawę 550 za xenon :roll: chętnie bym zobaczył jak wygladaja już zamontowane :!: ja chętnie wpadnę na stał miejsce i o stałej porze :!: kto jeszcze będzie Panowie :?:
  11. Koleżanka blondynki dostała od niej fax. Za chwilę otrzymuje go po raz drugi, potem trzeci,.... Po 20 kopii zdenerwowana dzwoni do blondynki na komórkę. Czemu wysyłasz wciaż te sama kartkę? Bo mi, k**wa, ciagle dołem wraca... Pociąg. Przedział sypialny. Na górze koleś, na dole koleś. Nagle z góry - prosto na twarz tego na dole - zaczyna lecieć gówno. - Proszę pana, proszę się obudzić! Zesrał się pan! - Nie śpię... :mrgreen: :razz:
  12. mam wersję przed liftem i u mnie schowek jest, tak jak jest u Lukas23, który też ma wersje przed liftem i ma tam zamontowane radyjko
  13. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja też niestety połamałem osłone w ta zime i zakup nowej się kroi mam zwykłe 1.8 tylko niżej zawieszone, jeden z wjazdów na osiedle usłany był koleinami śniegowo-lodowymi :twisted: poprzedniej zimy nic sie nie stało a teraz połamana. acha osłony pod maska też nie mam
  14. to sie nazywa motywacja :mrgreen: fajnie jakby adamooo wyrobił sie z jedna płytką na następnego spota pewnie chłopak ma głowę tym cholernym wulkanizatorem zajętą adamooo walcz dalej i nie popuszczaj
  15. tomboy jakbyś wrzucił kierunek to bym chyba w kominie to zapisał :mrgreen:
  16. :mrgreen: Do szkoły podstawowej przychodzi prezydent Kaczyński. Pozwala dzieciom na > zadawanie pytań. > Zgłasza się mały Mariuszek. > - Ja mam trzy pytania: > Po pierwsze: > - Jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfingował? > Po drugie: > - Czy nie uważa pan, że zakazanie Parady Równości było zamachem na > polską demokrację? > Po trzecie: > - Czy to prawda, że chce pan przejąć całą władzę w Polsce? > Pan prezydent zaczął się namyślać, gdy wtem zadzwonił dzwonek. > Po przerwie dzieci wróciły do klasy, usiadły, Ania podniósła rękę. > - Ja mam pięć pytań do pana prezydenta. > Po pierwsze: > - Jak się pan czuje po wygraniu wyborów, które pan sfingował? > Po drugie: > - Czy nie uważa pan, że zakazanie Parady Równości było zamachem na > polską demokrację? > Po trzecie: > - Czy to prawda, że chce pan przejąć całą władzę w Polsce? > Po czwarte: > - Dlaczego dzwonek na przerwę zadzwonił dwadzieścia minut wcześniej? > I po piąte: > - Co się stało z małym Mariuszkiem? > Podczas wizyty w szpitalu psychiatrycznym gośc pyta ordynatora, jakie > kryteria stosują, aby zdecydować, czy ktoś powinien zostać zamknięty w > zakładzie, czy nie. > Ordynator odpowiedział: > - Napełniamy wannę, a potem dajemy tej osobie łyżeczkę do herbaty, > kubek i wiadro i prosimy, aby opróżnił wannę. > - Acha, rozumiem - powiedział gość - normalna osoba użyje wiadra, bo > jest większe niż łyżeczka czy kubek. > - Nie, normalna osoboa pociągnęłaby za korek. Chce pan pokój z > widokiem czy bez? :mrgreen:
  17. lepsze 1.6 z tyłu niż "Pionieer The Art of..." na pół szyby :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  18. Lukas23 też o tym pomyslałem :razz: nie wiesz moze czy będą jakies linki do filmów z ostatniego spota czy bedzie materiał na płycie?
  19. adamooo ja na Twoim miejscu bym nie zapłacił i na pewno żądał rekompensaty :!: moze napisz jeszcze gdzie taki "zdolny" wulkanizator", no wiesz w ramach ostrzeżenia fakt...też nie zostawiam fury pierwszemu lepszemu "fachowcow" :twisted:
  20. poziek zdecydowanie cegły przynajmniej będziesz spał spokojnie :razz:
  21. tomboy Ty lepiej zacznij operawać kierunkami :razz: Ty masz też niekiepską furę - 150 KM nie w kij dmuchał :!:
  22. łańcuch nie łańcuch czasami można nocnego spota zorganizować...TYLKO JAK BęDZIE CIEPŁO...na spoty mam po drodze z pracy ale i tak kończę o 16 wiec do 19 musze się lansować w blue city albo w reducie ...czesto tez w pracy zostaje dłuzej
  23. Lukas23 myśłałem, ze wiecej tych zdjeć pstrykałeś? Bartte mysle, że jak sie weźmiesz za furę, to dopiero będzie ciekawie :!: poza tym Ono też sie coś odgrazał o programiku :smile: no adamooo jak mu przestanie śmierdzieć sprzęgło to pokażę pazurki
  24. fajnie było dzisiaj :mrgreen: dobra, dobra nastęnym razem sie ścignę z ...kimkolwiek :razz: pogadam z kolega ma RS2 moze wpadnie na następnego spota...chociaż on taki chętny do scigania się jak ja :mrgreen: :razz: adamoo, pomachałem Ci i oczmi zaświeciłem przeciez Poziek zostałeś gwiazdą wieczoru :razz: dzięki Panowie :!:
  25. rozumiem, ze jutro o 19 tam gdzie ostatnio? cholera nie udało mi sie samochodu ani umyć ani wyczyścić w środku

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.