Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek, szkoda, że się nie załapałeś na fotki już widzę, ze sie jednak załapałeś nie było wcześniej wszystkich fotek
-
Ile pali a4 1,8 benz?
co Wy wiecie o spalaniu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: mój komputer nie kłamie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz jak tam fotki, wywołałeś, czy jeseszcze w ciemni :?: :?: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wpadnij kiedyś do Wawy jak mamy spota a bartte na pewno z chęcią Cie przewiezie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jeszcze ono odgrażał sie, że będzie startował...z bagietkami w bagażniku i fotelikiem z tyłu :mrgreen: :razz: jak nie będzie lało, bo coś przebąkują w TV i radio to jestem 01.05.06 na 100%
-
Ile pali a4 1,8 benz?
kolegę zapraszam na początku do NEWBIE, warto zaprezentować się szerszemu gronu, jak są fotki, można wkleić, potem do poszukania w naszych odpowiedziach a na końcu do zadawania pytań :razz: było już wałkowane...spalanie w normie, chociaz jak w swoim notuje średnio 10 - 10,5 l/100 km...acha mój nie jest po żadnym tjuningu :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chyba już sie znalazł :razz: Łukasz gratuluje wizy:) Poźka porady przydały się :mrgreen:
-
chrom na klapie bagaznika...
IMO chromy na srebrnym nie wyglądają jakoś specjalnie, słabo są widoczne w przeciwieństwie do ciemnych kolorów masz ładny samochód...nie psuj go
-
moja Audiczka
powiele pytanie fele lux malina :!: :!: napisy jap, IMO nie pasują do Audi :roll:
-
Strefa Śmiechu
Kto nie wybacza pomyłek? - Kobiety i Tetris na 19 levelu Baco, a umiecie powiedzieć "chrząszcz brzmi w trzcinie" ? - A co mom nie umieć ! - No to mówcie. - Robok burcy w trowie. Dwa rekiny zauważyły łebka na desce windsurfingowej. Jeden mówi do drugiego - O. I to jest obsługa. Ładnie podane, na tacy, z serwetką... Dziadku, dziadku, a kiedy pierwszy raz się kochałeś? - Na wojnie, wnusiu... - A jak, a z kim? - Jak to z kim... Na wojnie się nie wybiera... Dwóch starszawych jegomościów gawędzi o seksie: - Nadal mogę dwukrotnie!!! - A który raz sprawia ci największą przyjemność? - Myślę, że ten zimą. :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
też dotarłem do domku...za ono jechałem do poniatoszczaka a potem ogień i na wał :twisted: teraz spoóżniona kolacja i browar :mrgreen: fajnie było i miło, że pojawił sie nowy kolega SLOVIAN :smile: Poziek a Ty jeszcze dajesz z Bartte w rurę :?: :razz:
-
Jak wyjąć głośniki z przednich drzwi???
OT=Off Topic czyli po naszemu poza tematem teraz ja zrobie OT a może Wy bliźniaki jakies :?: :mrgreen: teraz to na czasie :razz: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja będę na 100%..u dentysty dzisiaj byłem :mrgreen: Łukasz o Ty co...stanu stojącego nie lubisz :?: :shock: :razz: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jasne :!: bardziej mi chodziło o Wasze współzawodnictwo :razz: tutaj nie paplamy o takich rzeczach, jak ktoś jest zainteresowany to tylko na spocie po pozytywnej weryfikacji :razz: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
może skrobnij coś w skrócie co sie działo zanim zobaczymy sie we wtorek
-
[ALL] Jakie felgi
dokładnie, nie wyglądają na fotce na "18 te, które ma wojtas -audi bardziej mi leżą ale najbardziej te, które bratpit wkleił :razz:
-
Moje AUDI
fajna a fotki przejrzałem już na AKP, rozumiem, że tu takie same wrzuciłeś, czy dla klubu jakiś exclusive jest :?: avant-ów u nas miliony :mrgreen:
-
Mój Avant
fajny, aż mi sie w oczach przewraca bo już nie pamiętam, który srebrny avant tdi jest czyj :?: ma chromowane relingi a nie ma na około szybek :?:
-
[B5 AFN] moje audi
Hugo... tak z rana włochate myśli masz :?: :mrgreen: klarując sprawę całą... umycie :razz: [ Dodano: 2006-04-19, 21:14 ] chciałem zapytać o komfort jazdy ale...ja mam takie zimówki..i już wiem
-
[B5 AFN] moje audi
ładna fura :!: naprawdę ładna :!: opony zimowe czy taki wysoki profil letnich :?: ps szkoda, że nie przeleciałeś gumowych dywaników pod nogi, sam to ostatnio przerabiałem :mrgreen: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jak giełda na Żeraniu :mrgreen: :razz: chyba dopiero 25.04 sie pojawię
-
[ALL] Jakie felgi
faktycznie już nie allroad :shock: :razz: ładnie fele wyglądają :!: ile razy już je czysciłeś :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: co prawda Łukasz już wytłumaczył ale to ono zapodał tekst z krową
-
Strefa Śmiechu
:mrgreen: ;
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bartte widzę, ze wziałeś sie poważnie za robotę, poziek też nie zzasyppuje gruszek w popiele...no coż wyścig zbrojeń trwa :mrgreen: :razz: tomboy, obstawiam, że krowę zrobimy po Twoim powrocie, tylko szkoda, ze poziek będzie nieobecny...cieleśnie przynajmniej :neutral: