Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. naprawdę fajne A4 :!: o lampach nie bedę pisał :mrgreen: jak widzisz, z ich sprzedażą nie będzie problemu....mam na myśłi te stare :razz:
  2. - Zenek! Ale ty to jesteś d*pa wołowa, przygłup i lebiega! - Czemu? - Czemu, czemu! Co ja, genetyk jestem? Rodziców się zapytaj! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  3. a możesz zamieścić fotkę jak to u Ciebie wygląda :?: chetnie obejrzę, bo na zdjeciu z allegro to spoko ale w aucie nie wiem jak się prezentuje :???:
  4. Łukasz jeszcze jesteś czy już z walizkami na Okęciu siedzisz :?: bo nie wiem kiedy machać jak nad moim niebiem bedzie coś leciało :mrgreen:
  5. łądny avant, fele też masz przyciemniane delikatnie szybki :?: jak nówki fele i opony i "taniej" to obstawiam 1000 zł :razz:
  6. T-żółw odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    :shock: szkoda, ze nie zapytałem jak tam byłem, nie fatygował byś się.. he he 490 zł cena adekwatna do modelu :mrgreen: trzeba na wyprzedaż w cyklu -70% poczekać :razz:
  7. ono ma rację, nie wypada narobnić komuś znajomemu bardachy...nawet nieświadomie...lepiej niewielkie becelen monetą i po problemie :smile: a kulturka i tak będzie :!:
  8. ono w końcu ten avatarek ma ręcę i nogi znaczy sie łądny jest...poprzednie jkaies niefortunne miałeś...bo fura lux malinka poziek fajnie, że na forum wpadasz brachu :smile: a ja Panowie przed soba mam bronxa 5.4% Frater - piwo klasztorne...wiec tematyczne :mrgreen:
  9. Panowie krówki, krówkami ale miejscówka jeszcze potrzebna :razz: wrzucajcie propozycje fajnych niedrogich miejscówek...z możliwością bezproblemowego"wypasu krówek" :mrgreen: adamooo nie wygłupiaj sie chłopie z tymi mazurami, ba ja miałem juz łóżko tam zarezerwowane pod oknem :mrgreen: :mrgreen: he he kolega szpak ja k czytam to może jakies domowe "krasule " zapodać
  10. T-żółw odpowiedział(a) na Kunio temat w Audi A4 B5
    he he zagadzam się..jest i go nie ma :mrgreen: jest nowy grill od RS4 leży w Blue City, na dole jest takie stoisko tjuningowe...o cene nie pytałem :neutral: jak ktoś zaintersowany mogę zapytać bo koło firmy mam Blue City
  11. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    dokładnie
  12. rzekomo autentyk :neutral: Miejsce akcji - mały sklepik, gdzieś w małej miejscowości. Wczesne rano, ludzie przychodzą po bułki na śniadanie, inni ludzie przychodzą po flaszkę, co by nie marnować tak pięknego dnia o suchym pysku. Na półce, pośród wieeeeelu win z przedziału cenowego 1 - 3 PLN, stoi wino o dźwięcznej nazwie - POKUSA, przy czym karteczka z cena stoi tak, że zasłania pierwsza literkę nazwy. Przede mną w kolejce stoi taki właśnie pijaczyna i gdy przychodzi jego kolej, bez chwili zawahania rzecze: - Jedno wino [okej ju es ej] poproszę... :mrgreen: Facet domyślił się, że żona go zdradza. Pewnego wieczoru zaczekał,aż wyjdzie z domu, po czym wskoczył do taksówki nakazał kierowcy ją śledzić. Chwilę później wszystko było jasne - żona pracowała w agencji towarzyskiej! Zszokowany facet mówi do taksówkarza: - Chcesz pan zarobić stówę? - Jasne! Co mam robić? - Wejść do agencji, zabrać moją żonę, wsadzić ją do taksówki i zawieść nas oboje do domu. Taksówkarz zabrał się do pracy. Kilka minut później drzwi agencji otworzyły się z hukiem i pojawił się taksówkarz trzymający za włosy wijącą się kobietę. Otworzył drzwi samochodu, wrzucił ją do środkai powiedział: - Trzymaj pan ją! A facet krzyknął do taksówkarza: - To nie jest moja żona! - Wiem, k**wa, to moja! Teraz idę po pańską! :mrgreen:
  13. T-żółw odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    T-żółw audi-kh uwaga nie mam podłaczonego mic'a :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: JUŻ MAM :razz:
  14. zawór do sterowania ciśnieniem turbo
  15. Łukasz dobrze to wycyrklowałeś, teraz gra i buczy :mrgreen: ono nie zabierasz "starej" na wyjazd :?: :mrgreen: :mrgreen:
  16. lepiej ono szykuj jakieś losy bo jak każdy z Tobą chce jechać to zabraknie Ci miejsca :twisted: musi być co najmniej jeszcze jedna fura z WAWY bo się nie zabierzemy :!: a do wyjazdu moze się jeszcze jakies warszawiaki ujawnią i trzeba będzie 3 furę kołować
  17. dzisiaj też był pierwszy raz nie na spocie ale z tego co czytam to chyba nie było spota :?: ono byłeś :?: Poziek chyba nie pooglądasz fotek ...a taka za***ista pogoda dzisiaj była... :shock: kolega chyba na gorszy termin nie mógł się wstrzelić
  18. he he he ekipa z Wawy będzie bez względu na to ile pozostałych forumowicz będzie mogło pojawić się :razz: generalnie wszyscy A4 klubowicze z każdego zakątka PL i nie tylko mile widziani :!: dobra okazja do poznania sie na żywo przy "krówkach".... :mrgreen: szkoda, ze poziek daleko i nie wiadom czy tomboy wróci na czas :?: :neutral: deklarować się forumowicze
  19. czekamy poziek na jakieś fotki :!: fajnie, że się tak szybko odezwałeś :smile: a która tam godzina u Ciebie teraz :?:
  20. kiepsko by wyszło, Bartek fure odszykował a tu nie ma zawodników he he ono jedziesz na 1/4 w nastęny weekend :?: cz y czekasz na ostatnie bemowo :?:
  21. a mnie dla odmiany nie będzie mnie w wtorek może jakies nowe twarze w zastępstwie sie pojawią :?: wskazane byłyby ze 4 osoby coby braki "stałych bywalców"uzupełnić cholera 50 % elitarnego grona wyjechało.... sezon ogórkowy sie zaczyna :mrgreen:
  22. Bartek jak sie udało furkę podszykowac to gratuluję :!: szkoda, że nie mogłeś wpaść wczoraj
  23. dodałem troszkę CIEMNYCH :twisted: fotek do albumu...niech tomboy też sobie poogląda i szybko wraca do nas :smile:
  24. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4 B6
    he he he chyba tylko albo i na pewno tylko ono posiada takowe :razz: jak to co, ogromne murzynki z wielkimi bimbałami :mrgreen: :mrgreen: sorry za OT
  25. cholera wczoraj nie miałem wieczorem u siebie na wsi internetu ja sobie pierdzielnę T-żółw :twisted: to już chyba buchaj :mrgreen: zostałeś jako jedyny reprezentan duzej ilości KM sorry jeszcze adamooo jest :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.