Treść opublikowana przez T-żółw
-
Wymiana praw jazdy
ja mam nowe od....dawna 3 lata :mrgreen: ...prawie od razu wymieniłem prawko i dowód na nowe...juz zzpomniałęm o tym i teraz dziwię się po co robią tyle hałasu jak widać nie każdy miał okazje to zrobić :roll: nie zyczę nikomu dzwona z nie wymienionym dokumentem, rzekomo nie bedzie ubezpieczenie wypłacane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na letnim moze :?: ale widzę, że organizacja kuleje jakby co to mnie nie ma w nastęny wtorek jeszcze MŚ 2006 :mrgreen: a może... w ten weekend ....spocik lodowy można zrobić :?: :!: :mrgreen: z rodzinami, zwierzakami jak ostatnio
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dołączam się do GRATULACJI :!: :!: :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na takie upałuy to niezły przeweew w tym cacku
-
Spotkania na drodze
w Wawie musiłąby jeżdzić z ręka podniesioną jak...hitlerowiec...albo czesto machajaca...wyglądał bym jak....wariat :mrgreen: :mrgreen: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no co Ty :?: :?: u nas :mrgreen: :razz: [ Dodano: 2006-06-28, 00:39 ] a ja już chciał napisać, że chyba spota nie było bo nikt sie nic nie pucuje
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzyn, będziesz na letnim zlociku to sie dowiesz o RS4 :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie, chłopaki gdzie relacja, fotki, wywiady :?: :mrgreen: a może jeszcze Evo ujeżdżają albo Rysiek swoim czerwonym RS4 przyjechał :mrgreen: :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
Wchodzi facet do knajpy i zamawia 100g czystej wódki plus coś na zagryzkę. Podaje kelnerowi banknot o dużym nominale, mówiąc: - Reszta dla pana! Kelner uśmiechając się schował banknot do kieszeni. Na to facet marszcząc brwi: - Widzę, ku**sie, że zapomniałeś, który z nas jest panem! :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek, chyba nie miałeś żadnych wątpliwości piszac te słowa :?: :mrgreen: :twisted: :mrgreen:
-
[ALL] Klima latem
ja kupiłem w ziemie i z klimą :mrgreen: :mrgreen: ale bez quattro :mrgreen: no i nie nie doczekałem się na 1.8T klima był priorytet :!: :!: bez klimy w warszawskich korkach :?: :?: :?: , nie było takiej opcji :twisted: u mnie dobrze chodzi, nastawiam na 23/22C i jest OK, dzisiaj w Wawie było jeżdźąc po mieście cąły czas + 35C, wiec zmniejszyłem do 22C
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bartte miał wpaść Evo IX :twisted: ej chłopki jak macie czas to róbice spota, nie wygłupiajcie się
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Jak wcześniej wspominałem, mnie wyjątkowo jutro nie ma Panowie football się jeszcze nie skończył :razz: widzę, że i tak reszta zajęta i w rozjazdach więc oficjalnie spota jutro nie ma :mrgreen: to powiedziałem ja T-żółw :!: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
wiem jaki to ośrodek bo z na firmowym wyjeżdzie byłem 2,3 lata temu :razz: prywatnie też tam byłem..jak na Grunwald jechaliśmy :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a pytałeś o ceny :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie no Murzyn, to jakaś wkręta :?: kill = chodzi o ściganko na trasie/mieście itp. itd :razz:
-
Strefa Śmiechu
trzymać sie ramy Panowie :twisted: http://www.smog.pl/wideo/1526/niesamowita_sztuczka/ Vivaldi inaczej :twisted: http://www.maxior.pl/?p=index&id=21444&0
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fiu, fiu, niezłe monster :!: :twisted: Łukasz...jakoś na fotkach nie widać, żebyś przytył po tych hamburgerach :?: :razz: :mrgreen:
-
Moje A4
http://upload4.postimage.org/442631/photo_hosting.html komputer pomiędzy dużymi zegarami
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
z tiptronic nie ma problemu ze zmianą :mrgreen: brajdol zawsze przyjeżdżał automatem :razz: manual to inna piłka
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
szczególnie :twisted: brajdol był już kilka razy i nie miał żadnych problemów, nawet lepiej mu się jeżdziło z kierą nie po "naszej stronie" kwestia przyzwyczajenia fakt, do wyprzedzania troszkę gorzej ale nie narzekał :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
kotlet był zjadliwy...długo go nie żułem :mrgreen: :mrgreen: jasne, że chcemy :!: :!: Bartte jak zapodasz Evo IX to myślę, że może być duuuuża frekwencja na spocie :razz:
-
moje a4 2.8 quattro tiptronic + nowe fele 17' Avus
fiu, fiu...fotki już widziałem :mrgreen: :twisted: wrażenia też znam, czekam na wyjazd do Lądka i jazdy próbne brum, brum :mrgreen: :!: he he obawiam się, że nie ma takiej opcji :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no wiadro konkretne Bartte wypożycz może od firmy na spota takiego "maluszka", polansujemy się troszkę z zimnym łokciem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Bartek, chyba chodzi o b.szbko a nie żle :twisted: z wiekiem człowiek ma większe schizy na punkcie adrenalinki :razz: fotel pasażera robi swoje :mrgreen: