Treść opublikowana przez T-żółw
-
Zdjęcia mojego Avanta:-)
fiu fiu fajny bryka, xenon, avant, fajna kiera :!: świetny wybór felg , jeżeli chodzi o "16 :!:
-
Zlot Mazury Lipiec
zakazana o w mordę kobieto, mało z fotela nie wypadłem jak to przeczytałem :mrgreen: :mrgreen: dałaś po zawaroach na maxa :!: wpadaj na lody..truskawkowe też dobre :mrgreen: ps pszefota
-
Zdejmował ktoś podsufitkę w B5 sedan ?
tematu z podsufitką nie przerabiałem sorry za OT - ale...przywież ją na spota to zobaczymy czy d*pa taka skoczna będzie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
brawo Jasiu
-
moja a4
teraz widzę fotki :smile: ciekawa ramka na rejestracje :razz:
-
Tuning Optyczny
ja jestem antytjuningowy :mrgreen: ale te karbonowe lusterka mi sie podobają i tylko te :razz:
-
moja a4
nie widzę żadnego :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak Murzynku dziki w rozjazdach, rozdają liście po Polsce i zaprzyjażniają się z krówkami :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bartte mnie na lodach i spocie nie będzie :!: jakby co to na lody zgadaj sie z KICHOLEM bo reszty chłopaków po prostu nie ma :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
KICHOL, większość ekipy wyjechałą, norbi, ono, lukas23 adamooo pewnie pracuje, tomboy bez fury, kunio bartte nie wiem :?: poziek jeszcze nie wrócił :razz: wiec raczej lodów i chyba nawet wtorkowego spota nie ma :!:
-
Moje A4 1,8T
ojejku kolejny bojler w klubie :?: :razz: :mrgreen: na pewno Murzynkowi się podoba :razz:
-
[B6 1.9 TDI] Teraz moja kolej
fajny avant, chromy, relingi, kolorek fele na zime jak znalazł
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek od zlotu mazurskiego chłopaki robią przeróbki w notatniku :mrgreen: jak dasz adamooo i on je wsadzi do swojego bagażnika to bedziesz miał to zrobione na nastęne wakacje :mrgreen: :mrgreen: peace adamooo
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie wylosowałem wolnego to nas dwóch nie ma
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
eee tam, Norbi i tak sie nie przejmuje, widziales jak z piskiem na spota podjechał..fiu, fiu :mrgreen: a tak mi sie skojarzyło bo kolega ma teraz faze na Subaru, ma nadzieję, że kupi jak ze spotem wtorkowym :?: mnie ne bedzie, chetnie w poniedziałek wpadne..wracajac z pracy :mrgreen: :!:
-
[ALL] Jakie felgi
poziek jak na mój nie tjuningowy :razz: gust wybrałbym nr 1 :!: coś w stylu ono felg widziałem dzisiaj na mieście takie niebieskie B6 s-line z takimi kólkami, fajnie wyglądała...sedan :!: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cały adamooo :mrgreen: chłopaki, jest długi weekend i we wtorek moze być krucho z frekwencją-na spocie, może np w poniedziałek zrobimy :?: [ Dodano: 2006-08-09, 22:05 ] dziwne, że jeszcze WRX-em nie jeżdzisz tylko jakkimś klekoczącym traktorem :razz: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myśłę, że każdy z nas będzie miał swój własny rozdział w tym filmie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas23 są a raczej będą jakieś fotki z wczoraj w albumie:?:
-
Moje AUDI
fiu fiu teraz znacznie lepiej :!: i nie to że wcześniej było nieładne to są zmiany, które ja lubię :razz: nie jakieś tam plastiki, bojlery, chromowane 19", lexusy i inne paździochy :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dobrze, że nic się Wam nie stało :!: oglądaliście jakąś furę :?: :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
popieram :!: a matrix19, przydał by się jako przebłysk na filmie na jakieś fotce jako - "goście z kosmosu" :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas 23 płytkę jak juz film będzie poprosze też dla hhacek :!: pamiętasz jak jest dokładna nazwa knajpy adamooo :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to chyba dopiero jak "siostra" wróci z nad morza :razz: :mrgreen: kąbi jest fajne :mrgreen: poziek, kiedy sie widzimy na spocie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
załuj bracie, załuj...działo sie wtedy, działo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kto pamieta gości koncertujacego na Torwarze :?: