Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. fiu fiu fajny bryka, xenon, avant, fajna kiera :!: świetny wybór felg , jeżeli chodzi o "16 :!:
  2. zakazana o w mordę kobieto, mało z fotela nie wypadłem jak to przeczytałem :mrgreen: :mrgreen: dałaś po zawaroach na maxa :!: wpadaj na lody..truskawkowe też dobre :mrgreen: ps pszefota
  3. tematu z podsufitką nie przerabiałem sorry za OT - ale...przywież ją na spota to zobaczymy czy d*pa taka skoczna będzie :mrgreen:
  4. brawo Jasiu
  5. teraz widzę fotki :smile: ciekawa ramka na rejestracje :razz:
  6. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    ja jestem antytjuningowy :mrgreen: ale te karbonowe lusterka mi sie podobają i tylko te :razz:
  7. nie widzę żadnego :roll:
  8. tak Murzynku dziki w rozjazdach, rozdają liście po Polsce i zaprzyjażniają się z krówkami :razz:
  9. bartte mnie na lodach i spocie nie będzie :!: jakby co to na lody zgadaj sie z KICHOLEM bo reszty chłopaków po prostu nie ma :!:
  10. KICHOL, większość ekipy wyjechałą, norbi, ono, lukas23 adamooo pewnie pracuje, tomboy bez fury, kunio bartte nie wiem :?: poziek jeszcze nie wrócił :razz: wiec raczej lodów i chyba nawet wtorkowego spota nie ma :!:
  11. ojejku kolejny bojler w klubie :?: :razz: :mrgreen: na pewno Murzynkowi się podoba :razz:
  12. fajny avant, chromy, relingi, kolorek fele na zime jak znalazł
  13. poziek od zlotu mazurskiego chłopaki robią przeróbki w notatniku :mrgreen: jak dasz adamooo i on je wsadzi do swojego bagażnika to bedziesz miał to zrobione na nastęne wakacje :mrgreen: :mrgreen: peace adamooo
  14. nie wylosowałem wolnego to nas dwóch nie ma
  15. eee tam, Norbi i tak sie nie przejmuje, widziales jak z piskiem na spota podjechał..fiu, fiu :mrgreen: a tak mi sie skojarzyło bo kolega ma teraz faze na Subaru, ma nadzieję, że kupi jak ze spotem wtorkowym :?: mnie ne bedzie, chetnie w poniedziałek wpadne..wracajac z pracy :mrgreen: :!:
  16. poziek jak na mój nie tjuningowy :razz: gust wybrałbym nr 1 :!: coś w stylu ono felg widziałem dzisiaj na mieście takie niebieskie B6 s-line z takimi kólkami, fajnie wyglądała...sedan :!: :razz:
  17. cały adamooo :mrgreen: chłopaki, jest długi weekend i we wtorek moze być krucho z frekwencją-na spocie, może np w poniedziałek zrobimy :?: [ Dodano: 2006-08-09, 22:05 ] dziwne, że jeszcze WRX-em nie jeżdzisz tylko jakkimś klekoczącym traktorem :razz: :mrgreen:
  18. myśłę, że każdy z nas będzie miał swój własny rozdział w tym filmie :mrgreen:
  19. Lukas23 są a raczej będą jakieś fotki z wczoraj w albumie:?:
  20. fiu fiu teraz znacznie lepiej :!: i nie to że wcześniej było nieładne to są zmiany, które ja lubię :razz: nie jakieś tam plastiki, bojlery, chromowane 19", lexusy i inne paździochy :twisted: :mrgreen: :mrgreen:
  21. dobrze, że nic się Wam nie stało :!: oglądaliście jakąś furę :?: :smile:
  22. popieram :!: a matrix19, przydał by się jako przebłysk na filmie na jakieś fotce jako - "goście z kosmosu" :mrgreen: :mrgreen:
  23. Lukas 23 płytkę jak juz film będzie poprosze też dla hhacek :!: pamiętasz jak jest dokładna nazwa knajpy adamooo :?:
  24. to chyba dopiero jak "siostra" wróci z nad morza :razz: :mrgreen: kąbi jest fajne :mrgreen: poziek, kiedy sie widzimy na spocie :?:
  25. załuj bracie, załuj...działo sie wtedy, działo :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: kto pamieta gości koncertujacego na Torwarze :?:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.