Treść opublikowana przez T-żółw
-
[B7 2.0 TDI] Nareszcie-mam,odebrałem...moja Niunia ;-) mniam
Gratuluje wyboru :!: Patrząc na przebieg to w fotele nikt jeszcze dobrze nie napierdział :mrgreen: ..jak sie nie mylę to dopiero drugie B7 w klubie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a zostawiłeś napis quattro :?:
-
Czy będzie ładnie ?? :)
poziek brachu lubię Cie bardzo ale chromik na klameczki to odpuścik...i daszek tez :!: chromik na lusterka jest OK i mini spojlerek, klasyczny dla B6 jest za***isty :!: tak tak Panowie, mały bojlerek S-line z B6 podoba mi się :razz:
-
Witam wszystkich.
ciekawy i ładny kolor a fele i opony to duuuże :razz:
-
[B6 AWX] Moj A4 AVANT TDI SPORT - kilka modyfikacji wartych wzmianki i odswieżen
fajna fura, fele, chromy , avant skóra widzę, zę w sdobrym stanie..angole dbają o fotele :smile: mały OT hhacek ma tez w b. dobrym stanie skórę, wczoraj juz widziałem bo jest już w PL :!: spota możecie w Lądku robić Panowie :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no cyce pisać co i jak , kiedy wrócicie ze spota :!: :smile: ja sie niestety faszeruje lekami robić fotki tylko takie...żeby coś było widać :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chłopki jak napisał kunio... :mrgreen: mnie może jutro nie być...połamalo mnie pieprzone choróbsko :twisted: na jutro mogę legitymować sie L4...szkoda bo pożka nie zobaczę Lukas z kasą kicha, jak mnie nie bedzie to nie dam
-
[B5 1.8T Q] Mój kot :)
fiu fiu, bardzo ładny egzemplarz, silnik bardzo OK ...napęd też :!: fele lux malina
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tombój a może klub A6 założysz :?: jeszcze takiego chyba nie ma w PL :razz:
-
Fotki mojej B6
fiu, fiu, bardzo ładna :!: a środeczek będzie na fotkach :?: wrażenia z jazdy?
-
Moje Audi A4
eeee tam auto jest w Irlandi, kolega tam chyba pomieszkuje, wiec wszystko na swoim miejscu :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a moze z chemikiem na pigalak :?:
-
Moje Audi A4
fajny kolorek a co jest nie tak z kierownicą :?: :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jutro mogę mieć ważne spotkanie międzynarodowe....wiec lody u mnie nie są pewne :roll: KICHOL i reszta elitarnej ekipy fajne byłoby ten paintball zrobić w czasie tych Wykopków 2006
-
Alufelgi zimą
fele jak szytę na miarę na polską zimę :smile: profilek akuratni i połysk malinka :razz:
-
A4 1,9 TDI AVANT 97/98 rok
nie ma jak avant felgi dobrze, że zostały :razz:
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
:roll: użytkuje prawie 2lata i nic nie skrzypi, nic nie piszczy, roletę użytkuję bardzo cześto..odpukać ..na razie nic się nie połamało :!:
-
Strefa Śmiechu
chciałem dać do tjuning, ogłoszenia allegor itp ale myślę, ze tutaj jest dobre miejsce :razz: prawdę mówiąc nie wiem co to jest :?: :shock: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=124059859'
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
zdjałes mi to z klawaiatury Łukaszku
-
To jest tuning
fajny kolor :razz: patrząc na fele to raczej handlarz drugs-ów albo murzyn, co na jedno wychodzi :razz: :mrgreen: ewentualnie miłośnik tjuningu :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
trzeba było koc dla ono zabrać...albo kożuch :mrgreen: :razz: dzisiaj pojawił sie nowy kolega...jeszcze niezarejstrowany ale juz na spocie :!: poza tym stała ekipa - prawie komplet :razz: ...jeszcze bez poźka było platinium lukas23 tomboy ono kichol T-żółw tematem przewodnim była przyczepa Niewiadów i lukas23a plany z nią zwiazane
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
konkrety to ..na spocie będą :mrgreen: tombój to co mi podesłałeś :?: jak tak to jest psze :razz:
-
Wymiary oslony pod silnik. PILNE!!!!
Pikuś jak będziepasowała to poproszę o namiary i cenę
-
[ALL] Jakie felgi
MACHINE bardzo fajne felgi, ja bym łykną szczególnie, że z oponami, co prawda róźnymi :razz: ale cena jest OK :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to truskawkowe w miękkim waflu [ Dodano: 2006-08-28, 00:20 ] dzisiaj były grane lody i pizza na spociku z adamooo ono T-żółw i......żadnego audi nie było :shock: