Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. koncert Coma wymiataja chłopaki na maxa :twisted:
  2. Chłopaki czy ktoś pracuje - mieszka - przejeżdża jutro koło Stodoły, Remontu, Traffic Clubu :?: potrzebuje bilety na koncert zanabyć :roll:
  3. Do lekarza przychodzi kobieta. W poczekalni zastaje mężczyznę. - Czy pan jest ostatni? - Zagaduje. - Nie proszę pani, taki ostatni to ja nie jestem! Widziałem gorszych! - Ale czeka pan w kolejce? - Nie, proszę pani, w poczekalni.... - Pytam, czy stoi pan na końcu. - Skąd pani to przyszło do głowy? Stoję na nogach! - Cham! - Woła zdenerwowana kobieta. - Niech mnie pan w d... pocałuje! - Proszę pani... - Wzdycha mężczyzna. Ja tu przyszedłem po receptę dla żony, a nie żeby się z panią pieścić...
  4. znowu w sandałach bez skarpetek przyjdziesz :roll: :?: :mrgreen: bardzo mocno popieram :!: parkingów mam dosyć jak idę na zakupy :razz:
  5. oooo faktycznie zapomniałem, jutro monster garaż jest grany :mrgreen: Łukaszku nie zapomnij zabrac notatnika :!:
  6. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    ciekawy kolor i fele brwi bym zgolił :razz: jakby to było moje A4
  7. chłopaki kto jutro jest :?: bo wiecie...juz ciemnoi, zimno i deszczow sie robi...generalnie chce mi się już spać :mrgreen: :razz:
  8. musiałbyś troszkę schuść brachu...tak jak i ja inaczej te nasze szkieletory nas objeżdżają
  9. nie :neutral: a o co biega :?:
  10. witamy w gronie "zielonych" reakwona :razz:
  11. po takiej reklamie to ja na spota bym w życiu nie wpadł :mrgreen: :mrgreen: acha powoli kończy się sezon na lody chłopki...ja dzisiaj podjeżdżampo 16 z karolajną bajkiem
  12. ale too jest cena za nowe fele + nowe opny,,,więc chyba, patrzać na normalen ceny sklepowe, nie jest dużo :roll:
  13. z jakiej okazji :?: dzień chłopaka czy cos takiego :?:
  14. Łukas23 a co to za edycja postu Adasia :shock: PiS jakiś czy co zamiast oglądac laseckzi w TV to my na necie Panowie :mrgreen: [ Dodano: 2006-09-30, 20:35 ] przecoeż jest Niewiadów jeszcze :razz: ok edycję już załapałem Łukaszku
  15. dopiero na samochodzie jak będą to się oceni
  16. fiu, fiu robi sie coraz ciekawiej :!: ma ktoś skan tego artykułu :?:
  17. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    wchodzimy w to co nie bro :razz: z resztą ekipy z Wawy myślę, że nie powinno być problemu
  18. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    robi oko, nie powiem..na fotkach przynajmniej mam nadzieję, ze na żywo również
  19. fajne fele :!: faktycznie jak tak wysoko stoi to nie widać, ze to "17 :neutral: jak obniżysz troszkę, bedzie zupełnie inna fura
  20. fajnie mi się bujało tylko w twoim cycu i nie dlatego, że to twoje :razz: jeszcze naszego murzynka pojazd ciekawie chodził [ Dodano: 2006-09-27, 23:16 ] tylko jeden dzik miało BMW w łepetynce..nasz Adaś :mrgreen: o przepraszam jeszcze Norbi vel Bączek ma jakieś zapędy na to ale ...to już inny rozdział
  21. ja tankuje od 1999 na Neste już trzeci samochód i zero problemów dzisiaj w Wawie Pb 95 tylko 3,96 zł :!: tankuje też na Orlen i Shell dzisiaj tylko 4,08 za Pb95 + promocja -20 gr na litrze jak masz punkty lojalnościowe wtedy za litr wychodzi tylko 3,88 zł :!:
  22. to stresy i dylematy życiowe doprowadzają go do tego..Springer robi swoje :roll: :mrgreen: :mrgreen: ja robię zapisy na jakąś konkretną beznynkę...maszyna rolnicza nie dla mnie :razz: :mrgreen:
  23. :smile: przerabiałem temat kilka dni temu, wyczytałem też na www.elektroda .pl, że trzeba godzikę pojeżdzić lub mieć włączony zapłon po godzinie pojawiło się znowu OOOO i wklepałem kod :smile:
  24. T-żółw odpowiedział(a) na sline temat w Audi A4/S4 B6
    he he he chętnie sie dowiem :mrgreen: :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.