Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jak nie śpisz to zlikwiduj brachu ten napis o polarku....już wystarczy :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
daj spokój Chemikowi na B5 malinowego zarabia
-
nasze hobby / co lubimy
coż za odważne wyznanie :mrgreen: brawo kolego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak wracałem o 18 to już nic nie było a szkoda..taka ładna była :smile: ...może dresik za bardzo cisnął :roll: ...zaliczyć te pszewysokie krawęzniki ..podziwiam..trzeba magikiem być :razz:
-
[B7 2.0 TDI] juz jest w domku:)
fajny...jak na sedana :razz: fajna moc..tzn niezła zazdroszczę niewypierdzianych siedzeń :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
myślałem, ze cyc malinowy wpadnie polansować się troszkę :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he widzę, ze każdy spędza Halloween w kapciach i z piwkiem albo z ptysiem w przypadku Łukaszka :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to tak dla odmiany rozumiem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
ja sie nastawiłęm, ze jutro nic nie ma...robię 5 minutówkę w domu zresztą zimo jest jak cholera...nasza miejscówka dobra na cieplejsze dni...jak na razie cieplejsza miejscóka się nie pojawiła na horyzoncie
-
I urodziny Klubu Audi A4 - 2-3-4 marca 2007r
ze zdjeć fajnie wyglada, może i są fajniejsze lokalizacje al emi ta pasuje...z terminem postaram się dopasować do większości teraz mozna na listę wpisać :smile: a co z kobietkami :?: bierzemy czy nie :?: nie bedę przecież nastawiał swojej a potem powien, że sorry kochanie ale na miejscu będą zdrowe i jędrne młódki :mrgreen:
-
Siedzimy na nowym serwerze :)
Could not connect to smtp host : 111 : Połączenie odrzucone". mi coś takiego pojawiło się po napisaniu posta w temacie o polarkach..ale post jest :neutral:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he przerwę spotową sobie zrobiłem :mrgreen: a do trzeciej linijku Łukaszku nie odniosłeś się ...nieładnie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tomboy po kiego ch...a taki motór Silnik: 2.0 TFSI 200 KM masz wpisany :roll: pierwszy słyszę :shock: nie w temacie jestem :neutral: jak ktoś może to poprosze o fona do platiniumm na PW lub SMSem dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
.....reszta jest milczeniem.... ono jaki różowiutki teraz jesteś :razz: jak malinowy cyc :mrgreen:
-
[B7 3.0 TDI BKN]Rozrząd
zapytaj ono wszytko ci powie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to ja dla odmiany powiem, że mi sie podoba czarny chyba łyknę...wyszczuplający :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Łukaszku co te twoje avatary takie zniekształcone :?: :roll:
-
[B6 1.9 TDI AWX] Moja B6 ka
ładne :!: środek tez bedzie :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
hamować bajerę cyce i nie świnuszyc na forum publicznym :razz: he he 5 minutówkę łapałem...chłopaki jeszcze napowietrzne spot są :?: nie ma wybranego lokalu :?: do cyca malinowego na kartofle mozna sie zwalić...rabat klubowy przecież 90% obowiązuję + zniżka za udział w spotach poziek te ciemniejsze fele ładniejsze..jak ono pisłał
-
Forum już działa ... co sie stało ?
he he nie będę gorszy ... w końcu!!!! codzienne sprawdzanie było grane i czekanie na odpalenia naszego forum też :razz: fakt wieczorami nie bylo co przeglądać
-
nasze hobby / co lubimy
bardzo lubię muzykę wszędzie i zawsze musi coś grać :!: koncerty - ostatnio byliśmy na COMA - za***isty koncert - czad :!: kino - lubię atmosferę - duży ekran, dzwięk - i jak jest klika osób na sali :smile: w domowym zaciszu DVD, dzwięk 5.1 i taki tam pierdoły uwielbiam czytać książki - niestety nie tak duzo jak kiedyś internet zrobił swoje poza tym uwielbiam leniuchować, spać :mrgreen: gry na PS2 i PC :razz: podróżować, zwiedzac zamki, opowieści o duchach, ufo itp, itd na wszystko niestety mało czasu
-
Strefa Śmiechu
... najnowsze badania mówią, że 3 na 10 Polaków żyje w stresie... ... pozostalych 7.......w Londynie :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: :razz: to masz rację brachu...tylko czasami po jeżdzie czuć sprzęgiełko :roll: ....nawet w grach PC i PS2 :mrgreen: :razz:
-
Paliwo (jakie i gdzie)
:shock: rozumiem, że wacha posiada "uszlachetniacze" z Czernobyla :?: :roll: Panowie dajcie spokój z tymi vmax z promów kosmicznych :mrgreen: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: myślę, że dorwał sie też do lokalnego McDonalda na mini zestawik :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widzę, ze róże królują :!: polóweczki w sam raz dla ono :razz: :mrgreen: jego ulubione :razz: wpadaj z chemikiem swoja padaczką, póki nie sprzedałeś :smile: