Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
była jeszcze siostra ono i pies Kunia
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
takna mikołajki kukiełkę oniaka coś jak KEN i BARBIE taką co moze sikać i jest z ubrankiem :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Murzynku mam nadzieję, że to są koszulki polo :razz: a jutro jest jakiś spot..bo już spię :smile:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bączka oczywiscie pozdrawiam serdecznie acha teraz jadę z obstawą żeńską na zlocik :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Norbi jak kupisz kolejne TDI i w automacie to ja się osobiści załamię taki zestaw to dobry na moja relaksacyjną jazdę po wawie polecam S, RS, EVO, STI i GT inne auta dobre tylko do pracy i z powrotem acha żonę wymienić, szmal odkopać
-
Które felgi do A4 b6 byście wybrali ?
stecik które wybrałeś :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a niby gdzie tam mają używać :?: :roll: jak tam się jeżdzi tylko prosto
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na pewno to Kopernik nie żyje :razz: na tomboya Springera trzeba uważać..lubi biegi bez sprzęgła zmieniać i nie uznaje włączania kierunkowskazów :twisted: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:shock: chłopie mam nadzieję, że wiesz co napisałeś :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
jakiego wyposażenia brakuje nam w naszych A4???
napisze to co mało osób napisało..nie wiedzieć dlaczego :roll: i mało osób to w klubie ma...quattro a potem xenon więcej KM bose pdłokietnik i moze być dalej B5 ale np 2000/2001 lepsze dobrze wyposażone B5 niż bida B6 :razz:
-
jaki grill w b5
dobrze widac nie marudź :razz: wybrał bym pierwszy
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tam to można jechać ale w ...3 karty zagrać :mrgreen: albo na rallycross widzę, że po nowym roku masowa zmiana fur sie szykuje :razz: dla mnie Springer jest OK może podjeżdzać na spota
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
o co biega :?: ...bo niedospany jestem :razz:
-
Polecane opony zimowe
he he to po rozmowie z Tobą brachu go namówiłem no i czytając nasze forum
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
już nie :razz: niedawno z pracy i zakupów sie przyturlałem od domku :roll: spotkaliśmy KICHOLA z rodzinką w Reducie nie ma jak Southern Comfort lub Teachers z lodem i colą na wieczór...tak od dwóch tygodni popijam...juz puste butle są
-
[B7 3.0 TDI]Moje pierwsze Audi...
no co ty :?: :razz: a to nie Rysiu z tonu spuscił troszkę :?: :roll:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
do studia Relax pędziłeś :?: he he dokładnie jak ciepło to tylko RÓŻ :mrgreen: to jest podstawowy element na spocie :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he eh całkiem możliwe :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
chętnych to ja nie chcę :twisted: ja chciałbym chętne....
-
[A4 B5 2,5 TDI q] Avant 1999r
fajny i ciekawy bo biały avant bez relingów z quattro i xenon :roll: acha i dajzel
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dziex za reklamę Łukaszku jak ktoś ma jeszcze siostrę lubiącą"lody" to zapraszam :razz: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
plati dziex jeszcze raz za pomoc fura chodzi jak przeciąg :razz: po drodze objechałem 330d, 2.7T i AMG 3.6 :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: wszystkie ze świateł i z rolowanego
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
widziałem :razz: chyba dwie podwójnie wkleiłeś :roll: tommboy, prośba o zgranie na CD-R dzisiejszych fotek i tych z ostatniego spota - dzieki
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
WAWA RULEZ dzisiaj mistrzostwo :!: a nie było 16 A4 na fotkach :roll: no 17 był Janek ale wcześniej pojechał więc na fotki sie nie załapał :roll: na fotkach policzymy klimaty za***iste..trzeba było na żywo zobaczyć
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszku leć juz pod kołderkę bo będzesz miał mokre sny