Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. acha to zmienia postać rzeczy :053: w takim razie ja te zpoproszę bo mam zamrożone na zimę ok 50 KM
  2. przecież jego do naszych B5 nie pasuje :/
  3. pozazdrośćić brachu :one: :564:
  4. ciekawa furka, w czerwonym nieżle wygląda, fajnie lampki wygladają
  5. gotowanie to przy sprzątaniu po Adasiu mały pikuś :one: ruch w temacie jak na giełdzie w NY acha my jedzie my juz w środę w nocy coby od czwartu rozpocząć :564:
  6. fajny wozik - kolorek, fele, zderzak, lampy tylko brewki zgolić i jest super :one:
  7. rozumiem, że jeżdzisz fajniejszym....bo do tego tak ciebie nie ciągnie :027: :one:
  8. zgadzam się z kolegą :one: ładny i zadbany egzemplarz na mój osobisty gust auto przechromowane :diabelek:
  9. nasze dziewczynki już wróciły od Smoka Wawelskiego :?: wujku poziek ile kuniów teraz masz :?:
  10. seksafera
  11. ale Zółw my tu nie rozmawiamy o zderzaku tylko o bojlerze na gorze :one: taaa :mikolaj: [ Dodano: 04-01-2007, 22:55 ] o całym plastiku gadacie :mikolaj:
  12. dla mnie :587: to na dole po środku to co to jest :?: stery jak w motorówce
  13. ikonka za***ista "...cudeńko... " zacytuję kolegę, który tak nazywa swoje SI GT :diabel2:
  14. ze mną 18,19 ale z Łukaszkiem lub ono za kierownicą niebieskiego tylko 17,99
  15. fura za***ista :!: ..tylko fele jakies takie niewyrażnie...chyba, ze to zimówki to szacunek :one:
  16. nie ma co panikować od dawna tak jest tylko czasami, bileciki są aktywne i trzeba wziąśc a czasami szparka :diabel2: jest zaklejona i parking jest za free od czego to zależy...nie pytajcie...nie wiem
  17. wcale sie nie dziwię..ja bym emigrował i to daleko :diabelek: :diabel2:
  18. :galy: a ja wyglądają dla nadjezdżajacych z przeciwka :?: miałem takie żarówki - bardzo ładnie świeciły- tzn na biało i jasno - niestety nie doczekały pierwszej rocznicy montażu i teraz mam zwykłe świeczki
  19. GWA jest trendy a nawet jazzy w 2007 :564: :diabel: :diabel: :diabel2:
  20. na tych felach wyglada za***iście :diabel2: ja bym hak zostawił...na wszelki wypadek ...i tak go kierowca nie widzi
  21. oooo to jakaś nowość :diabel: mi nie bardzo pasuje 06.01.07
  22. właśnie przelatywał nad moim niebiem na wsi :diabel2: chyba już pikował do domu
  23. fajna fura, silnik i typ nadwozia mój też ze Szwajcarii - tam chyba masowo obniżaja zawiechę rzęsy niefajne ale ujdą w tłoku :diabel2:
  24. podpisuje sie pod słowmi kolegi :564: mam nadzieję, że na żywo kiedyś uda się obejrzeć furkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.