Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. avant rulezzz wysłałem PW
  2. to ulubienic niektórych klubowiczów....przywież go na spota jazda bez pasów hmmm :twisted: .... twoja brocha brachu :biggrin: co do wycieraczek to kupiłem niedawno zwykłe chamiopny bez bojlera za ok 60 zł w sklepie moto obok naszgo MM :smile: działają OK
  3. ja dzisiaj zakupiłem w kerfurze "jabłuszka" :biggrin:
  4. B6 sedan daję radę i nie ma tragedii :smile: przebojem jest jednak nazwa tematu :biggrin:
  5. rulezzz dzięki wszystkim za wkład włożony w istnienie naszego klubu
  6. może na sanki dali ognia chłopaki :biggrin: he he he dzisiaj się polansowałem w Złotych tarasach wszystko fajnie ale parking 5 zł/godz
  7. nie ma jak avant w czerwonym fajnie wygląda, troszkę obniżyć i jest malinka
  8. Panowie dajcie spokój to przecież był rasowy szetland :redface: Łukaszku masz tu fajne B6 http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C2220926
  9. he he dzisiaj gruubo było brakowało chyba tylko Łukaszka, Platiego i Sebmisia...ale był nowy kolega oczywiscie nasz nadworny oblatywacz norbi zrobił test furki..2.5 TDI z c*pą :biggrin:
  10. Łukaszku chyba mnie pomyliłeś :twisted: z naszym różowiutkim Adasiem..to jego specjalność norbi hamuje bajerę i zabieraj koleżankę na spota...może na wielkonoc się skusi
  11. i turbo robia wrażenie śnieg to juz raczej archiwalny element krajobrazu tej zimy
  12. fajne no jak to jest i avant to nawet przyżyję, ze to jest 1.9 tdi :biggrin: :smile:
  13. fajny avancik i słuszny motorek miłej jazdy :exclaim: hmm...takiego pojazdu avant z 1.8T szukałem 3 lata temu
  14. he he bardzo miło Łukaszku gdyż ja mam obecnie takie same wymagania i ich nie zmieniam :exclaim: 1. 2.V6 lub 1.8T acha i w moim przypadku 3.avant 4.5.6 xenon, skóra, navi będą miłym dodatkiem
  15. na fotkach wyglada fajnie fele ładne juz są, avant jest, klima jest..nawet ciemne "drzewo" daje radę :smile: nic bym nie zmieniał..nawet hak bym zostawił masz chromy tylko na dolnej części szyb
  16. unitronic teraz to będziesz dzikował dopiero
  17. chyba szybko Łukaszku sprzedałeś swojego traktora :smile: fajnie :exclaim: teraz uważaj bo jeden już przyjeżdżał na spoty "springerem" i zobacz jak marnie skończył :biggrin: acha kup porządne beznynowe V6...lub 1.8T, co najmniej 150 KM i oczywiście na pierwszym miejscu [ Dodano: 03-02-2007, 00:50 ] chyba matchbox'a i w to raczej wątpię :biggrin:
  18. T-żółw - T=turbo - takie miało być A4 i ...prawie się udało:) a żółw bo jestem mega dynamiczną osobą i raczej nigdy, nigdzie się nie śpieszę taktuś - bardzo fajny nick - od razu mi się spodobał!
  19. no Mistrzu za***iście w imieniu wszytkich wcześniej jadących serdecznie dziękujemy :exclaim: rozumiem, że z Krokusa do Limby na jabłuszku można śmignąć [ Dodano: 01-02-2007, 20:18 ] myśłę, że oniak swoja maszyną rolniczą da radę albo Łukaszek wniese mnie na barana
  20. też sie chętnie dowiem :roll:
  21. :-!!! raczej oznacza osoby, które jadą wczesniej niż większość klubowiczów chyba, że sie mylę :-||
  22. :689: tak tak poptwierdzam S4 B6 istnieje jak będą foty to sie odblokuje temat a teraz :697: ale to V8 piękne buczy :693:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.