Treść opublikowana przez T-żółw
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
moneta poszła :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he już dotarłem do domku S4 B6 malinka...zmaterializowało się razem z kolegą ono fotkę jak zwykle masz wyjeb...ną w kosmos :564:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
he he a niektórzy użytkownicy forum płaczą, że daleko na zlot mają.....400-500 km....... i jeszcze tdi posiadają :diabel: ok jutro dzień wpłaty pieniążków
-
[B6 AVB] Nowe felgi
niebieski avant jest bardzo OK listewki z drzwi bym usunął
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
ooo faktycznie murzynka nie ma na liscie :galy: hhacek wpłacił 150 zł lae nie zaliczki tylko już za całosć czyli 100 zł + 50 zł za nocleg w związku z przyjazdem wcześniej i tu się rodzi pytanie czy jadący wcześniej mają już kwaterki zabukowane czy załatwiamy na własna rękę po przyjeżdzie :?: jakby co to wcześniej jedzie: hhacek, T-żółw + Karolina
-
[B5 2.5TDI] Moje QUATTRO - AVANT
fajny avancik i nieżle wypakowany
-
Strefa Śmiechu
Flota IV RP nowe logo Firefox'a
-
Zdjęcia mojego Avanta:-)
Avant w A4 to kwintesencja zajebistego wyglądu czarny sedan też wygląda bardzo ładnie i solidnie :!: równie dobrze jak srebrny avant :564: Panowie zaawiecha troszkę w doł i bedzie malinka
-
[RS4] Moja Czworka...
poczciwe B5 nadal wygląda za***iście kolor :?: nawet białego bym RS4 przytulił faktycznie niebieski bardziej wyrażniejszy kolega z Wawy czy fura zWawy :?:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
mam nadzieję, że nie bo....ja też 30 -ego będe wpłacał
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
spanky i norbi sorry chłopaki ale wyedytowałem wam pościki i zrobiłem mini korektę oooo dzięki, że ktoś po mnie wpadł :564: :564: ono niezły sąsiad z ciebie :diabelek:
-
Oferta xenonów
a od czego jest net :?: dla leniwych High-Intensity Discharge http://pl.wikipedia.org/wiki/HID_(lampa)
-
konwersja B6 -> B7
nie jestem zwolennikiem odświeżania "starych" modeli i takich konwersji ale to wygląda hmm...intrygująco
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
hmmm....kiedyś był Rysio z B7 RS4 :diabel:
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
he he he odważne wyznanie publiczne :galy: :one: braWo dla NIUNIAA4 :one:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukaszku hamuj bajerę...napisałem felgi spotu a nie ogólnie stary może i tak ale kawaler :galy: chyba liściopad w styczniu zrobię :diabelek: :diabel2:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja się powtórzę po raz setny dzisiaj, najładniejsze felgi spotu miał Lookier "18 BBS
-
[S4 4.2 V8] Wilk w oczej skórze
S4 avant to malinka :!: ... chociaz dla S4 to robię wyjątek i sedan może być...pozdro dla wujka norbiego B6 S4 avant z tip to nie ta z ostrobramskiej :?: szkoda, że na spota nie podjechałeś :
-
I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007
tak jest -świat przez różowe okulary jest fajniejszy i.....różowiejszy :053: ktoś ma fotki tego śniegu w Wiśle...niedawno do domu wpadłem i żadnych njusów nie widziałem jeszcze :/
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
:diabel2: to byłby już sajgon :diabel2:
-
Strefa Śmiechu
W GÓRACH JEST JUŻ 40 CM ŚNIEGU :!: :fuckyou2:
-
czy to jest tiptronic czy zwykły automat?
mulit to nie jest bo fura '98 2.8 quattro - multi w takich nie było - chyba a jak jest z kierownicą :?: u hhacka w 2.8 q + tip jest zmiana biegów a tutaj nie ma :?: a co ciekawego powiedział o aucie :?: jak odp odbiega od tematu to moze być na PW
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
S4 B6 jeszcze nie mamy Łukaszku hmm...pozostaje tylko RS-ik albo ..911 :diabel2:
-
czy to jest tiptronic czy zwykły automat?
:galy: dziwne u mnie wiadć wklejałem tak samo jak te fotki co są w na luzie chodź do mnie to zobaczysz
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he Łukaszku myśłę, że to raczej ja z tobą byśmy w takim stanie zostali...chłopaki nie poczuliby tej różnicy..tak bardzo jak my i reszta :one: