Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. znowu F1 jest w porze lodzików
  2. masz nie z USA :razz: http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=120602856
  3. już jest ...na tym z ringami :mrgreen: sesja zółwiowa widzę :razz: acha mnie nic nie boli dzisiaj :shock: wczoraj prawa noga :roll: na 1000% biorę mój aparat nastęnym razem...takie ładne fotki
  4. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    he he he niezłe czekam na komentarz właściciela :mrgreen: :mrgreen: X-Files jak rany :razz:
  5. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie to żebym Tobie żle życzył ale całe szczęście że prawdopodobieństwo wygranej to 1:13 983 816 :mrgreen: :mrgreen:
  6. :?: :?: koncepacja fotki jest super ale musimy sprawić Ci nowy aparat
  7. nie będę podawał swojego czasu bo ...Lukaszkowi tochę masa poszła i nie będę go drażnił :mrgreen: no kolego platinuium, efekty dzwiękowe, fiu fiu zawiecha też git wyglada
  8. no i byliśmy na kartach :!: objechałm wszystkich na maxa :mrgreen: na piagio te ż na jednym kole dawałem :razz: kilku członków elity niestety brakowało dzisiaj ale był nowy kolega, któremu mamy nadzieję, podobało się
  9. :mrgreen: pixel wrzuć do wątku na luzie tych kolesi z bmw :mrgreen: sorry za OT
  10. fiu fiu to "17 czy "18 :?: po fotkach nie potrafię stwierdzić [ Dodano: 2006-08-21, 20:16 ] jak dobrze widziałem na poprzednich fotkach to kolega w UK siedzi wie c na jutro może sie nie wyrobić :mrgreen: :razz:
  11. najbardziej zarobiony to jest malinowy cyc :mrgreen: ten to ma tabakę non stop ono w końcu moc masz konkretną :razz: Łukaszek, poćiwiczył na bank bo...ostatni na mecie stawia krówkę i to nie byle jaką :mrgreen:
  12. fiu,fiu jak widać można sobie ze smakiem, delikatnie ztjuningować furkę brawo
  13. fiu fiu :razz: :roll: to lepiej jak na spty będzesz "springerem" przyjeżdzał :mrgreen: chopaki opoiero wróciłem z lansu rowerowego...w mordę dawno tak nie zmokłem :!: :!: ale świnek było na lodach , co nie ono :razz:
  14. jak widzę to nikt nie ma na forum ani 1.6 ani 18 N/A po takim tjuningu więc nie wiadomo czy coś mozna odczuć czy nie :razz: w 1.8 N/A 125KM podają zmianę na :arrow: 144 KM i ponad 20Nm wiecej...może jednak cos czuć :?:
  15. ja bardzo chętnie czekam na jakieś info :!:
  16. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    DSG :arrow: http://www.audi.pl/modele/technologia/78
  17. mały OT: :shock: to po co klima jak nie uzywać jej w upały i letnie deszczowe dni kiedy szyby paruja na potęgę :?: :?: do lansu :?: ja mam furę z klima po to żeby tej klimy uzywać a nie mieć wzrost spalania wliczyłem sobie w eksploatację wybierajac auto z klimą....wiec gadanie mam i nie używam bo wiecej pali to dla mnie jest !#%#% :twisted:
  18. znakiem rozpoznawczym jest jeden z kolegów ubrany w.....różowe polo
  19. B8

    T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Lifestyle i Hydepark
    fajnE ale jakbyście przeczytali ten artykuł po naszemu to było powiedziene, że to jest A4 B8 sportback, avant inaczej wyglada :razz: acha jeszcze tłumaczyli dlaczego jest i avant i sportback.....ale nie chce mi sie pisać :razz: fajne silnik: 3.0Tdi 238 KM :!: 3.2 265 KM :!: 2.0T 211 KM
  20. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Silnik i Układ Napędowy
    wez mnie na forum publicznym nie wk... :mrgreen: wstydź sie Norbi :twisted: byłem tylko przez telefon gadałem :mrgreen: Norbi jakby to nie pisał mój rodzony brat to....może bym nie uwierzył ale Rob też potwierdził takie spalanie :smile: [ Dodano: 2006-08-16, 21:37 ] 1.8T jest OK nie cfaniakuj bo liścia :twisted: po przyjeżdzie zaliczysz :mrgreen:
  21. już ktoś to powiedział ale pierwsze nie są takie złe, jak bym na zimę zostawił :!: drugie nie podobaja mi się :neutral: dopóki nie otworzyłem fotek to chciałem sugerować sprzedaż 1 i 2 a tak tylko 2 :smile:
  22. skąd opcja gokartowa :?: pierwszy słyszę :razz: jak będzie kart cięższy to bedzie sie lepiej nawierzchni trzymał :mrgreen:
  23. masz na myśłi rozpórkę :?: czerwone na fotce
  24. na razie nic nie wskazuje na to, zeby nie było - obserwuj wątek
  25. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    nie mam zamiaru pisać epistoły, jak co poniektórzy koledzy by sobie życzyli :mrgreen: ale dla mnie to auto to żenada :!:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.