Treść opublikowana przez T-żółw
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jak to nie :?: :?: na lodach ..przelotem :mrgreen: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fiu fiu niezły a nawet pikny :!: poprzednik fury ono tylko bez q REAKWON ŻYJE :!: :mrgreen: :mrgreen: ono jak sie ten gosciu nazywa co na torwarze koncertował :?: wiedziałem, ze w domu zapomnę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he jutro będzie liściopad :twisted: :twisted: współczuje chłopie :razz: :mrgreen: Lukas23 z koszulkami może być jedna paczka ale, w mordę, kiedy one będą :?: :?: ja juz kilka postów sobie nabiłem w temacie koszulek:lol: adamooo do Ciebie wpadniemy po spocie na colkę z lodem i cytrynką i kotleta
-
Tuning Optyczny
u mnie banglają może masz coś nie tak z przeglądarką :?:
-
Zlot Mazury Lipiec
OT tamtem to było Turbo S, ten to "zwykłe" Turbo ale chyba "troszkę" podkręcony 540 KM
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
no ja też ze swoją rodziną + rodzinką klubową + znajomi, wszystkich zadowoliłem :mrgreen:
-
Tuning Optyczny
takiego "mutanta" to jeszcze nie wiedziałem :shock: dla mnie za duzo towaru na raz; chromy, ciemne szyby, naklejki, duze felgi, progi, dziwna rura.... :roll: sama zmiana grilla i tylnych świteł by IMO wystarczyła...reszta zbędna :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby co to włąśnei wychodzę na lody ono też będzie - łakomczuchów zapraszam :!: dopiero wróciłem z lansu rowerkowego 20:50 :mrgreen: a na lodach byli: Moja Karolinka adamoo ono T-żółw :razz:
-
Strefa Śmiechu
http://www.allegro.pl/item118249623_dam_ci_zarobic_1000zl_w_tydzien_sprawdz_dowod.html :mrgreen: lekki obciach :mrgreen: http://www.metacafe.com/watch/128275/tom_crusie_vs_bugatti_veyron/
-
klima - nie świeci
odczynnik to chyba nie ma nic z tym wspólnego, a teraz uwaga...podepnij Vag'a :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
moze wrzuć jakiegoś konkretnego linka, gdzie można o tym SJS poczytać
-
Moja Audi A4 (w plenerze...)
bardzo ładne auto :!: IMO B6 avant lepiej sie prezentuje niz B6 sedan Szkoda, że nie ma fotek środka :neutral: Napisz wrazenia z jazdy, skoro to Twoje pierwsze TDi. Jak sie taki motor sprawuje w tej budzie, daje radę :?:
-
Ebook
:mrgreen: ja w wieku 14 lat byłem bardziej rozgarnięty :mrgreen: jest na forum kniga w pdf :razz: ..szukajcie a znajdziecie...
-
Zlot Mazury Lipiec
jakie koszta tego SJS :?: daleko nie ma ale inne rzeczy i wydatki na głowie
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
jakby co dzwońcie...będę lansował się na rowerku po okolicznych wsiach :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
ja myśłę :razz: , ze temat zamkniemy dopiero jak sie pojawi info o zlociku: "quattro w A4 czyli Zima z Dzikami" nazwa zastrzezona :!: proszę jej nie naduzywa...przyjdzie na to czas :twisted: :razz:
-
A4 1.6 - wtrysk LPG
też sie zastanawiałem ale jedyne co mi przychodziło do głowy to wersja US i oto mamy: 2.3l Duratec (USA, od 2004)
-
Wieści motoryzacyjne z kraju i ze świata
Murzynku z tego co słyszałem i czytałem to byłą obława na rabusi bankowych uciekajacych na motorze + koleś podobno chciał rozjechać policjanta a jak był niewinny to powinieni sie zatrzymać i już, jaki problem :?: ludzie sami sobie komplikują życie, na własne życzenie :mad:
-
Kolejny Opolanin......
he he dziwne ale sie zgadzam :razz: mnie interesuje tylko, czy te lampy, abstrahujac od wygladu, naprawdę dobrze świeca :?: :?: dla mnie to jest najważniejsze :!:
-
Tuning Optyczny
dla mnie grill OK, felgi OK :!: zderzaki i progi...PAŻDZIOCH :twisted: :mrgreen:
-
Zlot Mazury Lipiec
fiu, fiu dla mnie to jest wejście roku :mrgreen: Cześć Dziku :razz: o bojlerach chcesz pogadać :?: wpadaj na lody do T-żółwia CMOK :razz: he he kolega wojtas-audi pretenduje do "LIŚCIA" od ekipy z WAWY :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Lukas23 zuch chłop jesteś :!: Na pewno do wtorku dasz radę
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nie na starcie Murzynku :razz: trzeba wyprostować sprawę bo zaraz jakieś legendy powstaną...na łuku chłopaki zapiszaczało, na łuku :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
a ja myśłałem, że quattro nie piszczy :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
cytuje....z lenistwa, bo zmęczony jestem :mrgreen: , ono pieknie podsumował dzisiejszego spota :razz: