Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. jak to nie :?: :?: na lodach ..przelotem :mrgreen: :mrgreen:
  2. fiu fiu niezły a nawet pikny :!: poprzednik fury ono tylko bez q REAKWON ŻYJE :!: :mrgreen: :mrgreen: ono jak sie ten gosciu nazywa co na torwarze koncertował :?: wiedziałem, ze w domu zapomnę
  3. he he jutro będzie liściopad :twisted: :twisted: współczuje chłopie :razz: :mrgreen: Lukas23 z koszulkami może być jedna paczka ale, w mordę, kiedy one będą :?: :?: ja juz kilka postów sobie nabiłem w temacie koszulek:lol: adamooo do Ciebie wpadniemy po spocie na colkę z lodem i cytrynką i kotleta
  4. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    u mnie banglają może masz coś nie tak z przeglądarką :?:
  5. OT tamtem to było Turbo S, ten to "zwykłe" Turbo ale chyba "troszkę" podkręcony 540 KM
  6. no ja też ze swoją rodziną + rodzinką klubową + znajomi, wszystkich zadowoliłem :mrgreen:
  7. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    takiego "mutanta" to jeszcze nie wiedziałem :shock: dla mnie za duzo towaru na raz; chromy, ciemne szyby, naklejki, duze felgi, progi, dziwna rura.... :roll: sama zmiana grilla i tylnych świteł by IMO wystarczyła...reszta zbędna :mrgreen:
  8. jakby co to włąśnei wychodzę na lody ono też będzie - łakomczuchów zapraszam :!: dopiero wróciłem z lansu rowerkowego 20:50 :mrgreen: a na lodach byli: Moja Karolinka adamoo ono T-żółw :razz:
  9. http://www.allegro.pl/item118249623_dam_ci_zarobic_1000zl_w_tydzien_sprawdz_dowod.html :mrgreen: lekki obciach :mrgreen: http://www.metacafe.com/watch/128275/tom_crusie_vs_bugatti_veyron/
  10. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    odczynnik to chyba nie ma nic z tym wspólnego, a teraz uwaga...podepnij Vag'a :mrgreen:
  11. moze wrzuć jakiegoś konkretnego linka, gdzie można o tym SJS poczytać
  12. bardzo ładne auto :!: IMO B6 avant lepiej sie prezentuje niz B6 sedan Szkoda, że nie ma fotek środka :neutral: Napisz wrazenia z jazdy, skoro to Twoje pierwsze TDi. Jak sie taki motor sprawuje w tej budzie, daje radę :?:
  13. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Elektryka i Oświetlenie
    :mrgreen: ja w wieku 14 lat byłem bardziej rozgarnięty :mrgreen: jest na forum kniga w pdf :razz: ..szukajcie a znajdziecie...
  14. jakie koszta tego SJS :?: daleko nie ma ale inne rzeczy i wydatki na głowie
  15. jakby co dzwońcie...będę lansował się na rowerku po okolicznych wsiach :mrgreen:
  16. ja myśłę :razz: , ze temat zamkniemy dopiero jak sie pojawi info o zlociku: "quattro w A4 czyli Zima z Dzikami" nazwa zastrzezona :!: proszę jej nie naduzywa...przyjdzie na to czas :twisted: :razz:
  17. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    też sie zastanawiałem ale jedyne co mi przychodziło do głowy to wersja US i oto mamy: 2.3l Duratec (USA, od 2004)
  18. Murzynku z tego co słyszałem i czytałem to byłą obława na rabusi bankowych uciekajacych na motorze + koleś podobno chciał rozjechać policjanta a jak był niewinny to powinieni sie zatrzymać i już, jaki problem :?: ludzie sami sobie komplikują życie, na własne życzenie :mad:
  19. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4/S4/RS4 B5
    he he dziwne ale sie zgadzam :razz: mnie interesuje tylko, czy te lampy, abstrahujac od wygladu, naprawdę dobrze świeca :?: :?: dla mnie to jest najważniejsze :!:
  20. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Nadwozie i Wnętrze
    dla mnie grill OK, felgi OK :!: zderzaki i progi...PAŻDZIOCH :twisted: :mrgreen:
  21. fiu, fiu dla mnie to jest wejście roku :mrgreen: Cześć Dziku :razz: o bojlerach chcesz pogadać :?: wpadaj na lody do T-żółwia CMOK :razz: he he kolega wojtas-audi pretenduje do "LIŚCIA" od ekipy z WAWY :twisted:
  22. Lukas23 zuch chłop jesteś :!: Na pewno do wtorku dasz radę
  23. nie na starcie Murzynku :razz: trzeba wyprostować sprawę bo zaraz jakieś legendy powstaną...na łuku chłopaki zapiszaczało, na łuku :razz:
  24. a ja myśłałem, że quattro nie piszczy :mrgreen:
  25. cytuje....z lenistwa, bo zmęczony jestem :mrgreen: , ono pieknie podsumował dzisiejszego spota :razz:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.