Treść opublikowana przez T-żółw
-
Strefa Śmiechu
10 najpiekniejszych niemek w poscieli:smile: to chyba ze względu na inwazję Polaków na UK :mrgreen: ostatnia pielgrzymka B16 :smile:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
2.4 tyż :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek polecam lekturę :arrow: http://www.a4-klub.fg.pl/forum/viewtopic.php?t=903 :mrgreen: ono mam nadzieję, że sie wyrobisz :razz:
-
ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL
oj chłopaki trzeba wywalić te Wasze posty o światłach itp :twisted: przecież napisałem, że są tam samochody z PL rejestrowane i z kierownicą po "innej" stronie. poza tym potrzebuje konkretnych info a nie dywagacji pt .."a może to, a moze tamto" :twisted: mam napisać drukowanymi :?: pytam w imieniu mojego brata, On tam mieszka i kupuje A4 2.8 Q tip, ubezpieczenie jest drogie i szuka opcji, zeby coś zaoszczędzić bo nie ma zadnych zniżek jak nic się nie da zrobic to normalnie zarejestruje i opłaci ubezpieczenie :razz:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
jak pisałem, do znaczków nic nie mam jak widać są wyjątki
-
Zmiana kierownicy
fajnie by było ale od 13 funciaków to aukcja się dopiero zaczyna :razz:
-
ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL
żadne przeróbki nie wchodzą w grę :!: jako ciekawostka: jezdżą auta na polskich blachach w UK i z kierowcnicą RHD
-
ubezpieczenie i rejestracja auta w UK/PL
Dokładnie chodzi o takie możliwości ( dot to osoby z PL mieszkajacej w UK): - kupno auta w UK - RHD i rejestracja w PL, czy można :?: jeśli tak co trzeba zrobić i gdzie sie udać :?: Moze ktoś z Waszej rodziny, znajomych przerabiał taki temat :?: -kupno i rejestracja w UK ale ubezpieczenie w PL :?: tutaj liczę na kolegę bratpit'a Czy jest to możliwe, opłacalne :?: Bardzo proszę tylko o konkretne info :!: Chyba są koledzy mieszkajacy w UK zarejstrowani na forum :?: odpowiedzi NIE na temat, proszę moderatora o kasowanie :twisted: :mrgreen: z góry dzięki za wszelkie konkretne info, linki, namiary itp :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
na pewno nas znajdziesz, będziemy na parkingu tam gdzie MZK ma pętle wtorek ok godz 19 :smile:
-
A4 B5 - instalacja CA
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: a tak powaźnie to, IMO, również tematy nt jakichkolwiek zabezpieczeń nie powinny być poruszane na forum, co jak sie otwiera, co zrobic żeby nie otworzyć itp....niektórzy sami instrukcje podają jak łatwo i szybko ukraść ich furę takie info to na PW wymieniać albo na spotach, zlotach
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
takie życie :neutral: he he to widzę, ze masz silną motywację :mrgreen: Uwaga wszyscy czekamy na kolegę RYSIEK z nowym RS4 :mrgreen: :razz:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to fajnie, ja też będę ono znajać życie rónwież :mrgreen: Bartek jak nie wpadniesz to jedziemy do tego Auto GT :twisted: Kolego Kamill jaby co, to zapraszamy we wtorek na 19 :smile: Kolegę Kunio również :twisted: :mrgreen:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek, fotki wrzucę jak Hugo , zrobi w albumie miejsce :smile: he he to był spot spontan dla mnie i był jak zwykle za***isty :mrgreen: tomboy się odezwal do mnie, w SMS napisał, że jest zimno i będzie niedługo i wtedy krowy pęknął :mrgreen: :mrgreen: [ Dodano: 2006-06-02, 22:48 ] no faktycznie bo na torwarze była impereza pt wybieramy piosenkę na MŚ 2006 :smile: były sztuki niezłe, np dwie laleczki 307 CC kręciły się po parkingu adamooo chciał sie w poprzek alejki kłaść, żeby sie zatrzymały :mrgreen: i fajny towarek uczyć sie parkować "L" :mrgreen: :razz: [ Dodano: 2006-06-02, 22:49 ] tam gdzie Ciebie nie było :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
-
Skóra na Maske Do A4
cuś takiego to kojarzy mi sie z samochodami z USA, przeważnie na Camaro, TransAm'ach takie cuda widziałem :roll:
-
[ALL] Bez znaczków czy ze znaczkami
dla mnie moze być opcja taka jaką mam: OOOO i mam jeszcze A4 :razz:
-
Zlot Mazury Lipiec
mojej dziewczyny siostra jedzie tam w ten piątek to podpyta albo da mi namiary i sam zadzwonię, zapytam o ceny i dostępnosć domków w lipcu
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
reszta jest :!: dzięki stary jeszcze raz :!: nie odpalałem jeszcze bo już późnawo :smile: email na PW wysyłam
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
to jest wersja łagodna i przyjacielska :mrgreen: :twisted: :mrgreen: ono kurde nie ma fotek na płytce :!: :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
he he i ja dzisiaj niespodziwanie wpadłem na zupełnie niezplanowany spot :twisted: klimaty fajne jak zwykle...do pełni szczęścia brakowało reszty stałej ekipy spot u adammooo w knajpie na bank robimy, ono tylko niezadowolony bo kotletów nie ma w menu :mrgreen: kolega Kunio podpadł na dzień dobry okrutnie
-
Zlot Mazury Lipiec
miejscowość Pasym - Mazury w tym tygodniu będzie sprawdzona dostępnosć domków i cena za domek na ten rok :neutral:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dokładnie nie musimy sie na Torwar tłuc :razz: ono propunuje mini spota na lodach w Józefowie...są za***iste :mrgreen: pamietam jak miałem tak 5-8 lat to z rodzicami tu na wieś na lody przyjeżdzaliśmy :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
pogoda dobra, nie gadaj onoj ostatnio gorsza była :smile: a dopiero do domu dotarłem wczoraj zapomniałem, że mecz jest :neutral: Polska - Kolumbia 1:2 :twisted:- SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
poziek zawsze miał taki sprzęt przy sobie...obawiam sie, ze do wrzesnia trzeba poczekać hmmm...widzę, że spoty na czas wyjazdów częsci ekipy warszawskiej oraz nadchodzących MŚ 2006 zostaja zawieszone :razz: ono jak we dwóch to chyba nie robimy spota :?: :mrgreen: chyba kolega kamill sie jeeszcze zgłasza :?: jakby co to dzwoń na komórę do mnie tak do 16:30, potem spadam do domu- ZIELONA A4...
fajne A4 :!: ...grill - nie mój styl :neutral: he he he jak nie było fotek A4 to myslałem, że masz 115 KM ale w passacie :mrgreen: - SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.