Treść opublikowana przez T-żółw
-
Strefa Śmiechu
Trzech facetów cale zycie zbieralo na wyjazd do Kenii, ale zbierali az tak, ze jedli suchy chleb popijajac woda. No i w koncu uzbierali i wyjechali. Pewnego wieczoru jeden z nich mowi: - Ej chlopaki, moze napijemy sie wodki drugi mowi: - Ok, super a trzeci: - k**wa ja cale zycie prawie nic nie jem, nie pije po to, zebysmy wyjechali! zbieram na to, zebym mogl sobie pozwolic na zwiedzanie, na wycieczki!!! a wy wydajecie na wodke??? ja sie na to nie pisze! i obrazony poszedł spać. No wiec tych dwoch poszlo, kupilo 2 flaszki, nachlali sie i wrocili do domu. Rano wstaja, patrza, a nie ma trzeciego! Wychodza przed kwaterke... patrzą... a tam lezy krokodyl - gruby, ogromny, piekny krokodyl z otwarta paszcza! Patrza - a z tej paszczy wystaje glowa tego trzeciego. Stoja tacy najebani, patrzą i jeden mowią: - Patttssssszzzzz starrrryyyyyy, na wooooodke sęęępiłłłłłł, a śpiwooorek toooo Lacosty
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Łukasz nie ma za co przepraszac, każdy z nas mógł sprawdzić czy nie ma żadnej imprezy w tym czasie...tylko nikt tego nie zrobił na pierwszy raz dobrze było :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
tak jest, dzięki Panowie za przybycie :!: upału nie było , miejsca też jakoś mało na na parkingu :shock: dzięki Bartte za przejażdzkę 300 KM A4 :twisted:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
dzisiaj byłem na podziemny w Reducie i zimno jak cholera było, dobrze, że duzo zakupów mieliśmy to sie rozgrzlem zobczymy jak będzie, jakby co to sie coś wykombinuje,
-
[ALL] Jakie felgi
ja mam stalowe "15 na zime i Competition "16 na lato + czerwone eibach'y :twisted: na żadne nie narzekam 8) lepsze do szczęscia mi nie potrzebne
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
bardzo dobrze, przynajmniej termin i miejscówkę mamy pewne jutro też tak zimno będzie jak dzisiaj :?:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
nic nie zmieniać i nie kombinować Panowie...bo nie przyjadę ja zabiorę aparat, niestety moja cyfrówka po ciemaku nie popisuje się póki co, nie ma co panikować
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
mam nadzieję, ze tak zostanie tzm pierwotne ustalenia Lukas23 dzięki za namiary tzn nr tel, bo w pracy nie mam dostpu do netu i jakby coś się zmienio np we wtorek rano to nie wiedziałbym o tym :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
robi sie coraz ciekawie..liczbą chętnych zwiększa sie :!: tak trzymac Panowie moje A4 nie powiem od ilu było niemyte ....ale na spota, za całym szacunkiem dla Was Panowie, niestety nie bedę go picował
-
[B5 ADR] problem z 1.8 (???)
jak na mój gust, bo też taki silnik mam , to wszystko OK,. Nie mam LPG wiec nie wiem jak w tej kwestii to wygląda, natomiast z Pb taka jest charakterystyka tego silnika, mój pwyżej 3.0 - 3,5 tys RPM budzi się do życia, natomiast powyzej 4 - 5 tys RPM to już małe katowanko, to nie Honda, za głośny się robi...ale w fotel nie wciska - jeśli takich wrazeń szukasz :?: jako dupowóz do pracy jest OK, mój poprzedni samochód miał 90 KM i jak sie przesiadłem do A4 czyli 125 KM, nie odczułem zbytniej różnicy w przyśpieszeniach, za to w komforcie jazdy TAK, żeby nie powiedzieć żadnej, teraz mam avanta poprzednie auto było to coupe - mniejszy i lżejszy, pewnie dlatego. a teraz OT: kolega ma RS2 jak jezdziliśmy trochę, teraz już nie, bo ma tylko fotel kierowcy to potem w swoim też nie czułem przyśpieszenia i prędkości, niby 100km/h na szafie a auto stoi w miejscu, nic nie sapie, nie robi psss, nie wgniata w fotel...tak dziwnie :mrgreen:
-
Strefa Śmiechu
Lotnisko w Nowym Jorku. Facet wchodzi do windy a za nim kobieta w mundurku, mini sodnica, zakiet stewardeska jakas. Facet zaintrygowany ta sytuacja mowi: - Hello, you fly USA airways? Kobieta nie odzywa sie, tylko patrzy na niego zdziwiona. Facet pomyslal no to co, sprobuje jeszcze raz: - Flugen sie Lufthansa ja..? Kobieta bardziej zdziwona patrzy na niego i nic nie mowi. No trudno - pomyslal facet....ale probuje jeszcze raz: - Volare sinora Alitalia? Wtedy kobieta mowi: - A w morde chcesz? Palancie! - Aha, LOT! - Co ja mam robic z ta sterta dokumentow, ktora lezy u mnie na biurku? - pyta podwladny przelozonego. - Wyrzucac! Wszystko wyrzucac! Robic kopie i wyrzucac! - odpowiada przelozony. - Ladne buty prosze ksiedza, zamszowe? - Nie... za swoje.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Tak jest pierwszy spot - obecność obowiązkowa :!: na kolejne można używać wymówek typu: nie mogę, nie chce mi sie, mam randkę itp, itd a tak powaznie, to Panowie warszawiacy i nie tylko...ZAPRASZAMY na pierwszego spota :!:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
będa 3 jak sie nic nie wydarzy w między czasie pokibluje trochę w pracy.... ta 19 :roll:
-
Strefa Śmiechu
permanentna mocherowa inwigilacja do piekła z nimi :!:
-
Strefa Śmiechu
miejcie sie na baczności koledzy http://img134.imageshack.us/my.php?image=cctv1rn.gif
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
fajnie, ze zaproponowałes miejscówkę ale... ...dojazd dla mnie fatalny tzn po pracy mega korki o wieczorem to...ja po drogiej stronie Wawy mieszkam, więc odpada proponuje bardziej centralne miejsce..ale nie wiem gdzie komu pasuje :?: ja za ścigania, bączki itp dziękuje...wyrosłem, poza tym nigdy nie lubiłem
-
Rozpórka do A4
ja w Megane Coupe, ani to sportowe ani tym bardziej wyczynowe auto miałem rozpórkę fabryczną przy silniku 1.6 90 KM chyba nie wsadzili jej tam dla zwiększenie masy pojazdu i bajeru schowanego pod maską :roll: :?:
-
Strefa Śmiechu
nowy zestaw http://img99.imageshack.us/img99/5323/mcvodka2zg.jpg
-
[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?
Mobil 1 w poprzednim aucie maiałem przez 5 lat Castrol Magnatec, nic sie nie działo :roll:
-
Podgrzewane lusterka
ja w swoim ADR mam 4 X zwierciadła w prądzie + podrzewane lustereczka, w naszym klimacie opcja jak najbardziej pożyteczna z minusów, niestety siedzenia nie są podgrzewane
-
Strefa Śmiechu
jak kończe sesję z klubem to nie robie log off tylko zamykam stronę z krzyżyka, może dlatego tak jest :?: dzisiaj o dziwo jestem na razie cały czas zalogowany bo rózne ziwadło sie dzieją poza tym Quattro..... walczę o "złotą patelnię" najdłuzej zalogowany na forum
-
Niezly monster ! A4 3.0 BITURBO
pewnie teraz to wydmuszka kolega RS2 tak niedawno wybebeszył...ze wszystkiego, no prawie bo silnik, buda i koła są oj aż mi serce ścisnęło jak to robił
-
Strefa Śmiechu
Aleksander Fredro "Prawda życiowa" d*pa - ludzkość szczęścia pozbawiła, d*pa - na jabłko Adama skusiła. d*pa - nieraz królów dawnych mianowała, d*pa - też ich detronizowała. d*pa - bogaci, d*pa - rujnuje. d*pa - losami świata kieruje. d*pa - pomaga, d*pa - przeszkadza, d*pa - miłuje i... d*pa - zdradza. d*pa - żebraków i królów raduje, d*pa - w pałacu i w chacie króluje. d*pa - smakuje młodym i starym. d*pa - tchnie żądzą, upaja czarem. d*pa - pachnie, d*pa - śmierdzi, d*pa - też wspaniale pierdzi. d*pa - wielkie kupy sra. d*pa - na klarnecie gra. d*pa - dziewczęta wyciąga z nędzy, d*pa - najlepszą kopalnią pieniędzy. d*pa - chłopaków jak w banku gromadzi, d*pa - frajerów do ołtarza prowadzi. d*pa - motorem zawsze i wszędzie. d*pa - jest hasłem i zawsze będzie... d*pa - krzepi, d*pa - dzieci sieje, d*pa - płodzi, d*pa - rodzi, d*pa - nigdy nie zawodzi. Stąd wynika jasny morał Grzmiący jak potężny chorał: Człowiek się rodzi - z d*py wychodzi. Człowiek się żeni - na d*pę wchodzi. Człowiek umiera - na d*pie leży. Wszystko na świecie od d*py zależy. d*pa zrodziła Zygmunta i Piasta. CZEŚć d*pie, I BASTA!!!
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
generalnie też wolę dni robocze, czekam na jakieś konkretne ustalenia Panowie...bo Pań jeszcze chyba u nas nie ma :?:
-
Niezly monster ! A4 3.0 BITURBO
dopuszczony to pewnie jest, tylko czy jest sens tym jeżdzić po ulicach, szczególnie krajowych :?: chętnie bym to pogonił wałem miedzeszyńskim do pracy...albo tak w nocy jak jest pusto :twisted: