Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

T-żółw

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez T-żółw

  1. Trzech facetów cale zycie zbieralo na wyjazd do Kenii, ale zbierali az tak, ze jedli suchy chleb popijajac woda. No i w koncu uzbierali i wyjechali. Pewnego wieczoru jeden z nich mowi: - Ej chlopaki, moze napijemy sie wodki drugi mowi: - Ok, super a trzeci: - k**wa ja cale zycie prawie nic nie jem, nie pije po to, zebysmy wyjechali! zbieram na to, zebym mogl sobie pozwolic na zwiedzanie, na wycieczki!!! a wy wydajecie na wodke??? ja sie na to nie pisze! i obrazony poszedł spać. No wiec tych dwoch poszlo, kupilo 2 flaszki, nachlali sie i wrocili do domu. Rano wstaja, patrza, a nie ma trzeciego! Wychodza przed kwaterke... patrzą... a tam lezy krokodyl - gruby, ogromny, piekny krokodyl z otwarta paszcza! Patrza - a z tej paszczy wystaje glowa tego trzeciego. Stoja tacy najebani, patrzą i jeden mowią: - Patttssssszzzzz starrrryyyyyy, na wooooodke sęęępiłłłłłł, a śpiwooorek toooo Lacosty
  2. Łukasz nie ma za co przepraszac, każdy z nas mógł sprawdzić czy nie ma żadnej imprezy w tym czasie...tylko nikt tego nie zrobił na pierwszy raz dobrze było :!:
  3. tak jest, dzięki Panowie za przybycie :!: upału nie było , miejsca też jakoś mało na na parkingu :shock: dzięki Bartte za przejażdzkę 300 KM A4 :twisted:
  4. dzisiaj byłem na podziemny w Reducie i zimno jak cholera było, dobrze, że duzo zakupów mieliśmy to sie rozgrzlem zobczymy jak będzie, jakby co to sie coś wykombinuje,
  5. ja mam stalowe "15 na zime i Competition "16 na lato + czerwone eibach'y :twisted: na żadne nie narzekam 8) lepsze do szczęscia mi nie potrzebne
  6. bardzo dobrze, przynajmniej termin i miejscówkę mamy pewne jutro też tak zimno będzie jak dzisiaj :?:
  7. nic nie zmieniać i nie kombinować Panowie...bo nie przyjadę ja zabiorę aparat, niestety moja cyfrówka po ciemaku nie popisuje się póki co, nie ma co panikować
  8. mam nadzieję, ze tak zostanie tzm pierwotne ustalenia Lukas23 dzięki za namiary tzn nr tel, bo w pracy nie mam dostpu do netu i jakby coś się zmienio np we wtorek rano to nie wiedziałbym o tym :!:
  9. robi sie coraz ciekawie..liczbą chętnych zwiększa sie :!: tak trzymac Panowie moje A4 nie powiem od ilu było niemyte ....ale na spota, za całym szacunkiem dla Was Panowie, niestety nie bedę go picował
  10. T-żółw odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jak na mój gust, bo też taki silnik mam , to wszystko OK,. Nie mam LPG wiec nie wiem jak w tej kwestii to wygląda, natomiast z Pb taka jest charakterystyka tego silnika, mój pwyżej 3.0 - 3,5 tys RPM budzi się do życia, natomiast powyzej 4 - 5 tys RPM to już małe katowanko, to nie Honda, za głośny się robi...ale w fotel nie wciska - jeśli takich wrazeń szukasz :?: jako dupowóz do pracy jest OK, mój poprzedni samochód miał 90 KM i jak sie przesiadłem do A4 czyli 125 KM, nie odczułem zbytniej różnicy w przyśpieszeniach, za to w komforcie jazdy TAK, żeby nie powiedzieć żadnej, teraz mam avanta poprzednie auto było to coupe - mniejszy i lżejszy, pewnie dlatego. a teraz OT: kolega ma RS2 jak jezdziliśmy trochę, teraz już nie, bo ma tylko fotel kierowcy to potem w swoim też nie czułem przyśpieszenia i prędkości, niby 100km/h na szafie a auto stoi w miejscu, nic nie sapie, nie robi psss, nie wgniata w fotel...tak dziwnie :mrgreen:
  11. Lotnisko w Nowym Jorku. Facet wchodzi do windy a za nim kobieta w mundurku, mini sodnica, zakiet stewardeska jakas. Facet zaintrygowany ta sytuacja mowi: - Hello, you fly USA airways? Kobieta nie odzywa sie, tylko patrzy na niego zdziwiona. Facet pomyslal no to co, sprobuje jeszcze raz: - Flugen sie Lufthansa ja..? Kobieta bardziej zdziwona patrzy na niego i nic nie mowi. No trudno - pomyslal facet....ale probuje jeszcze raz: - Volare sinora Alitalia? Wtedy kobieta mowi: - A w morde chcesz? Palancie! - Aha, LOT! - Co ja mam robic z ta sterta dokumentow, ktora lezy u mnie na biurku? - pyta podwladny przelozonego. - Wyrzucac! Wszystko wyrzucac! Robic kopie i wyrzucac! - odpowiada przelozony. - Ladne buty prosze ksiedza, zamszowe? - Nie... za swoje.
  12. Tak jest pierwszy spot - obecność obowiązkowa :!: na kolejne można używać wymówek typu: nie mogę, nie chce mi sie, mam randkę itp, itd a tak powaznie, to Panowie warszawiacy i nie tylko...ZAPRASZAMY na pierwszego spota :!:
  13. będa 3 jak sie nic nie wydarzy w między czasie pokibluje trochę w pracy.... ta 19 :roll:
  14. permanentna mocherowa inwigilacja do piekła z nimi :!:
  15. miejcie sie na baczności koledzy http://img134.imageshack.us/my.php?image=cctv1rn.gif
  16. fajnie, ze zaproponowałes miejscówkę ale... ...dojazd dla mnie fatalny tzn po pracy mega korki o wieczorem to...ja po drogiej stronie Wawy mieszkam, więc odpada proponuje bardziej centralne miejsce..ale nie wiem gdzie komu pasuje :?: ja za ścigania, bączki itp dziękuje...wyrosłem, poza tym nigdy nie lubiłem
  17. T-żółw odpowiedział(a) na Pikuś temat w Układ Jezdny
    ja w Megane Coupe, ani to sportowe ani tym bardziej wyczynowe auto miałem rozpórkę fabryczną przy silniku 1.6 90 KM chyba nie wsadzili jej tam dla zwiększenie masy pojazdu i bajeru schowanego pod maską :roll: :?:
  18. nowy zestaw http://img99.imageshack.us/img99/5323/mcvodka2zg.jpg
  19. Mobil 1 w poprzednim aucie maiałem przez 5 lat Castrol Magnatec, nic sie nie działo :roll:
  20. ja w swoim ADR mam 4 X zwierciadła w prądzie + podrzewane lustereczka, w naszym klimacie opcja jak najbardziej pożyteczna z minusów, niestety siedzenia nie są podgrzewane
  21. jak kończe sesję z klubem to nie robie log off tylko zamykam stronę z krzyżyka, może dlatego tak jest :?: dzisiaj o dziwo jestem na razie cały czas zalogowany bo rózne ziwadło sie dzieją poza tym Quattro..... walczę o "złotą patelnię" najdłuzej zalogowany na forum
  22. pewnie teraz to wydmuszka kolega RS2 tak niedawno wybebeszył...ze wszystkiego, no prawie bo silnik, buda i koła są oj aż mi serce ścisnęło jak to robił
  23. Aleksander Fredro "Prawda życiowa" d*pa - ludzkość szczęścia pozbawiła, d*pa - na jabłko Adama skusiła. d*pa - nieraz królów dawnych mianowała, d*pa - też ich detronizowała. d*pa - bogaci, d*pa - rujnuje. d*pa - losami świata kieruje. d*pa - pomaga, d*pa - przeszkadza, d*pa - miłuje i... d*pa - zdradza. d*pa - żebraków i królów raduje, d*pa - w pałacu i w chacie króluje. d*pa - smakuje młodym i starym. d*pa - tchnie żądzą, upaja czarem. d*pa - pachnie, d*pa - śmierdzi, d*pa - też wspaniale pierdzi. d*pa - wielkie kupy sra. d*pa - na klarnecie gra. d*pa - dziewczęta wyciąga z nędzy, d*pa - najlepszą kopalnią pieniędzy. d*pa - chłopaków jak w banku gromadzi, d*pa - frajerów do ołtarza prowadzi. d*pa - motorem zawsze i wszędzie. d*pa - jest hasłem i zawsze będzie... d*pa - krzepi, d*pa - dzieci sieje, d*pa - płodzi, d*pa - rodzi, d*pa - nigdy nie zawodzi. Stąd wynika jasny morał Grzmiący jak potężny chorał: Człowiek się rodzi - z d*py wychodzi. Człowiek się żeni - na d*pę wchodzi. Człowiek umiera - na d*pie leży. Wszystko na świecie od d*py zależy. d*pa zrodziła Zygmunta i Piasta. CZEŚć d*pie, I BASTA!!!
  24. generalnie też wolę dni robocze, czekam na jakieś konkretne ustalenia Panowie...bo Pań jeszcze chyba u nas nie ma :?:
  25. dopuszczony to pewnie jest, tylko czy jest sens tym jeżdzić po ulicach, szczególnie krajowych :?: chętnie bym to pogonił wałem miedzeszyńskim do pracy...albo tak w nocy jak jest pusto :twisted:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.