Treść opublikowana przez artur28
-
[ALL] Warto iść so sądu
No troche to trwało rok czasu ale warto .Ubezpieczalnia może sie odwołac ale raczej tego nie zrobią
-
[ALL] Warto iść so sądu
No to Panowie dzisiaj nadszedł dzień sądu ostatecznego. Mianowicie zapadł wyrok w mojej sprawie. Ubezpieczalnia ma zapłacić odszkodowanie według ipini biegłego sądowego 12.500 a nie 5000 jak chcieli plus koszty sądowe o odsetki ustawowe od niezapłaconej kwoty. Troche to trwało rok czasu ale było warto czekać. Oczywiście przedstawiciela ubezpieczalni nie było na sali rozpraw. Pozdro i zachęcam do walczenia z ubezpieczlnią. Mnie reprezentowała kancelaria która oczywiście koszt adwokata zwrócony.
-
ODWOŁANIE może się komuś przydać
No to Panowie dzisiaj nadszedł dzień sądu ostatecznego. Mianowicie zapadł wyrok w mojej sprawie. Ubezpieczalnia ma zapłacić odszkodowanie według ipini biegłego sądowego 12.500 a nie 5000 jak chcieli plus koszty sądowe o odsetki ustawowe od niezapłaconej kwoty. Troche to trwało rok czasu ale było warto czekać. Oczywiście przedstawiciela ubezpieczalni nie było na sali rozpraw. Pozdro i zachęcam do walczenia z ubezpieczlnią
-
[B6 AKE] Dziwna kontrolka
Tylko dlaczego teraz dopiero jeżdźę nim od roku i się nie wyświetlało[br]Dopisany: 08 Grudzień 2008, 13:12_________________________________________________idzie to cholerstwo jakoś wyłączyć bo mnie wnerwia
-
[B5 AKN] Wtryskiwacz sterujący
Wtyczke masz na ścianie grodziowej od tej wtyczki idzie kabel i wchodzi po prawej stronie z boku jak patrzysz na lewą głowice
-
[B6 AKE] Dziwna kontrolka
Wczoraj pojawiła mi się na fisie kontrolka żołte kółko w środku napisane km/h a na zewnątrz kółka po lewej stonie do góry 1. Co to jest bo pierwszy raz widze.
-
[C5 AKE] Odpowietrzanie układu chłodzenia
A możesz powiedzieć co podejrzewałeś?? Tak z ciekawości
-
[C5 AKE] Odpowietrzanie układu chłodzenia
Piotru[br]Dopisany: 06 Grudzień 2008, 10:02_________________________________________________Piotruś dziękuje za pomoc w rozwiązaniu problemu. Teraz w końcu mam ciepło w środku
-
[C5 AKE] Odpowietrzanie układu chłodzenia
Piotruś chyba wkleiłeś nie ten topic
-
[C5 AKE] Odpowietrzanie układu chłodzenia
Wczoraj wlałem środek do czyszczenia układu chłodniczego. Później jak wlałem płyn chłodniczy przy otwartym zbiorniczku wyrównawczym jak trzymałem go na 2tys/obr to zaczeło leciec ciepłe powietrze ale jak już był na wolnych obrotach to znowu leciało już chłodne powietrze.
-
[C5 AKE] Odpowietrzanie układu chłodzenia
Witam. Jak się odpowietrza układ chłodzenia w 2.5 tdi 180 2001 bo mam kłopoty z ogrzewaniem i chciałem najpierw to zrobić .Dzięki
-
[B6 AKE] Słabe ogrzewanie
Witam. Zrobiły już się chłodne poranki i zacząłem używać ogrzewania i to zonk. gdy włączam ogrzewanie na full leci mi lekko ciepłe powietrze. Silnik rozgrzewa się normalnie do 90 stopni i trzyma tą temperature. Poziom płynu chłodzenia dobry węże od chłodnicy gorące natomist te co wchodzą do kabiny już nie? W czym może być problem?? Popsuł mi się komp i nie moge podłączyć vaga.
-
[B6 AKE] warsztat do automatu
A jakieś inny nie serwis?
-
[B6 AKE] warsztat do automatu
Panowie czy możecie polecić dobry warsztat w Poznaniu lub okolicach gdzie można pojechać z automatyczną skrzynią biegów. z góry dziękuje
-
[B5 AKN] Naprawa elektroniki pompy wtryskowej VP 44
Ja robiłem pod wrześnią sam sterownik pompy
-
[B6 AKE] Kiedy wymieniać wałki rozrządu
czy to o mnie mowa :> dokładnie 588 ale wszystko na serwisie(służbowe ) ale już go nie ma 01.09.2008 odbiót z salonu A6 3.0 tdi quattro zobaczymy jak to ile polata
-
[ALL] Odsetki za opóźnienie w wypłaceniu
Ubiezpieczalnia ma na wypłate 30 dni od daty zgłoszenia szkody.Chyba że cie poinformują pisemnie że czegoś im brakuje
-
ODWOŁANIE może się komuś przydać
Nie dostałem odpowiedzi zlali to sobie bo myślą że in odpuszcze ale się grubo mylą .Pozew już gotowy. pozdro
-
[B6 AKE] Kierownice w turbosprężarce
Które kanały zrobić??
-
[B6 AKE] Kierownice w turbosprężarce
Witam. Wydaje mi sie że auto osłabło. Podpiołem vaga brak błędów. W vagu zaobserwowałem prace prace kierownic i ruszają sie w zakresie 1000-1040 nie miałem czasy zobaczyc jak pracuje sztanga co wychodzi z turbo jak pracuje. Ale wydaje mi sie że kierownice pracują w zbyt malym zakresie. Może ktoś może pomóc jaki powinien być ten zakres. Silnik 2.5 tdi AKE 180 Q. Dzięki
-
[B5 AFN] co to jest n95
Mi też się wydaje że chodzi o N75 czyjnki ciśnienia turbiny[br]Dopisany: 03 Maj 2008, 09:40 _________________________________________________A N95 to jest czujnik airbagu kierowcy.
-
[2.5 V6 TDI] Gdzie tankujecie?
Ja na orlenie a brat w garażu czerwoną
-
[C5 AKE] Numer wtryskiwacza
Dzięki :th:
-
[ALL B5] Szarpanie Tiptronica
Samochód był podłączany w serwisie pod komp i nie było żadnych błędów. Jak się sprawdza stan oleju w skrzyni bo nie miałem jeszcze przyjemności tego robić?
-
[ALL B5] Szarpanie Tiptronica
Panowie. Miesiąc temu kupiłem A6 2.5 tdi 180 quattro 2001 r. Od paru dni pojawiło się szarpanie przy zmianie biegów ale tylko podczas jazdu na tiptronicu gdy jade na D lub na S wszystko jest dobrze nic nie szarpie. Ma ktoś pomysł o co może być przyczyną?