Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

chris.lkr

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez chris.lkr

  1. przy okazji czyszczenia kolektora dolotowego to w sumie mogłeś założyć nową uszczelkę, a co do śrub to nie koniecznie trzeba zmieniać na nowe.
  2. to jest dokładnie ten uszczelniacz który napisałeś Co do wymiarów to czy przypadkiem nie są one podane w ETKA?
  3. nie możesz założyć opon o identycznej wysokości bieżnika? z tego co wiem to producent przy napędzie quattro zaleca aby wszystkie opony były tej samej marki i modelu :gwizdanie:
  4. stuki, buczenie, zgrzytanie to trochę tego słychać najlepiej będzie jak podjedziesz do jakiejś dobrej stacji diagnostycznej i opiszesz mniej więcej co się dzieje.
  5. a może ktoś wie ile kosztują takie listwy w ASO? Dokładnie chodzi mi o te do przed lifta. gdzieś, kiedyś słyszałem, że podobno są jakieś zamienniki co nie mają w środku tej metalowej listwy. Orientuje się ktoś? [mod]jakiego modelu dotyczy temat ? !!!!!! [/mod]
  6. może i prościej ale jeśli chodzi np o kierownice S4 to nie każdemu się podoba ta na mały wieloklin i na odwrót.
  7. daj więcej fotek i jakiś opis
  8. znajomy handlarz kiedyś mi opowiadał, że zna takich typów (handlarzy) co dla samej satysfakcji cofają liczniki, nie ważne czy auto ma mało czy dużo nalatane, ważne aby cofnąć bo bez tego to ch... nie robota.
  9. bardzo pomogłeś kolego bo ja natomiast nie mogłem znaleźć w jakiej pozycji ma być ten dynks jeśli chcemy ustawić przesłonę na Europe.
  10. podejdzie, ale trzeba ją trochę skrócić
  11. ja latam na oponkach 205/60/15 i ciśnienie w oponkach wynosi 2.0 Ba.
  12. maska poliftowa powinna raczej pasować do przedlifta. pisząc "nowa maska", to masz na myśli nówkę sztukę, czy używkę?
  13. u mnie podnosi się tylko fotel kierowcy, również europa. fotele standardowe (nie jakieś tam kubły, czy pół kubełki).
  14. chris.lkr odpowiedział(a) na Szymon51 temat w Audi A4 B5
    gdy będziesz wlewał olej do skrzyni to jednocześnie będzie zalewał się torsen, dlatego do skrzyni biegów w Quattro wchodzi więcej oleju niż w ośce.
  15. widziałem kiedyś w warsztacie jak jeden z młodych (mniej doświadczonych) pracowników dorwał się do odkręcania śrub w kole, efekt był taki, że w dwóch ukręcił łby, gdy stwierdził, że zadanie go przerosło to zawołał "wyższego rangą" mechanika i ten długo się nie zastanawiając przyspawał 1,5 metrowy pręt do tego co zostało z tych śrub i heja... poszło jak po maśle.
  16. ale czasami bywa tak, że z małej chmury duży deszcz. nie zaszkodzi podjechać do mechanika i sprawdzić czy faktycznie geometria przodu jest tip top.
  17. również polecam Spidan , tylko że ja w momencie jak poleciały mi przeguby to wymieniałem całe półosie i nie w audi a w peugeot 206. osobiście nalatałem na nich ok 30tyś. i nic złego się z nimi nie działo. przypuszczam, że następny właściciel też jeszcze na nich sporo pośmigał (a może jeszcze śmiga ).
  18. kurcze, z tymi dystansami to wiem, że jest lipa ale zapytałem tylko dlatego, że może w końcu ktoś się zdecydował na " rzemieślniczą produkcję", bo chętnych na pewno by nie brakowało. Jeszcze tylko jedno pytanko: jakiej grubości jest ta płyta, z której wykonane są te dystanse? Pozdrawiam.
  19. Kowi87, te dystanse to sam wykonałeś, czy może gdzieś dorwałeś już takie gotowce? Ten zestawik PowerBass będziesz podłączał bezpośrednio do radyjka, czy do jakiegoś wzmaka? Jak tak, to do jakiego? Pozdrawiam.
  20. Mrogal upchał u siebie 65mm jak dobrze pamietam, ja będe wkałdał 58mm a można wiedzieć jakiej firmy będziesz wkładał głośniczki bo ja zastanawiam się nad PowerBass S-6C albo Hertz DSK 165.
  21. pomysł o utworzeniu czarnej listy sprzedawców z Allegro lub eBay to byłby, moim zdaniem bardzo dobry pomysł
  22. chris.lkr odpowiedział(a) na Szymon51 temat w Audi A4 B5
    z reguły skrzynia biegów powinna być zalana tym samym olejem co dyfer, jeśli chodzi o Quattro to ilość oleju w skrzyni biegów wynosi ok 2,75 litra. Pozdrawiam.
  23. kolego, przede wszystkim to nie ten dział :gwizdanie: Twój problem kwalifikuje się do: "Układ napędowy"
  24. strona główna Standox: http://www.standox.pl/portal/ może wyszukiwarka kolorów się komuś przyda

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.