Treść opublikowana przez chris.lkr
-
[B5 AFN] Czy warto kupić takie zawieszenie ? POMOCY !!
bierz, jak Ci nie podpasuje to wyciągniesz i sprzedaż.
-
Jak tak można było zepsuc B6.. ?
nawiązując do tych B6 od razu nasuwa mi się powiedzenie, że wyobraźnia ludzka nie zna granic
-
Szukam użytkowników leonów
z Audi B7 na sałatę :mysli:
-
[ALL] Naprawa po stłuczce
jeśli chodzi o lampki to minimum zespolone (najlepiej Valeo), a zderzaczek, to jak będziesz miał cierpliwość+kasa to tylko S4. Ja szukałem z S4, ale ceny takie wysokie, że musiałem odpuścić, więc decyzja padła no poliftowy z halogenami. Co do błotników to nie ma sensu wymieniać na polifty, wystarczy tylko usunąć znaczek Audi i już będzie jak trzeba.
-
[B5 ADP] Wibracje po wymianie poduszki silnika.
to by było troczę dziwne gdyby wibrował Ci lewarek przy wyłączonym motorze :polew: ale tak na poważnie i wracając do tematu... w dieselku na zimnym silniku zawsze będą minimalne drgania, tak już ma ten typ. W momencie gdy wszystko elegancko się rozgrzeje to nie powinno nic wchodzić w jakieś nadmierne wibracje.
-
Osama Bin Laden nie zyje
ameryka, ameryka... do tej śmierci Bin Ladena to jednak podchodzę bardzo sceptycznie, nie zwaliło by mnie z nóg gdyby okazało się, że to kolejna prowokacja ze strony USA. Miałem się nie wypowiadać w tym temacie ale jakoś nie do końca wierzę w to, że koleś, który na dzień dobry ro...bał dwa kolosy (WTC) za jednym zamachem (+ inne mniej czy więcej znaczące grzeszki), dał się tak łatwo podejść i dać się zestrzelić. ameryka, ameryka...
-
[ALL] Naprawa po stłuczce
jestem akurat w podobnej sytuacji co Ty, ale mam mniej zniszczeń. Zdecydowałem się na wymianę całych elementów (oryginalnych), najbardziej chciałem uniknąć szpachlowania. Radzę Ci abyś poszedł tą samą drogą (w Twojej sytuacji nie widzę innej opcji). Dodam, że większość elementów zakupiłem od kolegów z forum (Pozdrawiam ) ale zacząłem szukać prawie od razu po stłuczce. Pozdrawiam.
-
[ALL B6] Zaniżony kosztorys naprawy. Pomocy
skontaktuj się z koleżanką o nicku "arielka" z tego forum. Ona doradzi Ci co i jak. Ja skorzystałem z jej usług (i jeszcze skorzystam, bo moja sprawa się jeszcze nie zakończyła) i jestem mega zadowolony z Jej profesjonalnego podejścia do sprawy.
-
[B5 AEB] Jaki olej
możesz zalać olejem Mobil Mobilube 1 SHC 75W-90 albo coś z palety Motul'a. Wchodzi go niecałe 2 litry (chyba nawet 1,9 ale nie jestem pewien). Pozdrawiam.
-
[B5 ADR] Poduszka powietrzna, w kierownicy trojramiennej
tę wtyczkę od poduszki po prostu się wyciąga, przeważnie trzeba dość mocno pociągnąć aby się wypięła z gniazda.
-
[B5 ADP] CO TO JEST...?
na 100% to jakiś "pipczek". Może skontaktuj się z poprzednim właścicielem i zapytaj czy on montował coś takiego w tym aucie.
-
[B5 ARG] Jakie końcówki drążków polecacie
zakładaj Lemforder'a, będziesz miał spokój na długi czas
-
[ALL B5] Wymiana anteny fm
popytaj kolegów w dziale "Sprzedam",
-
Zastrzeżony numer - głuche telefony , problem
do mnie też ktoś tak wydzwaniał po parenaście razy na dzień ale na szczęście tylko przez dwa dni
-
[ALL B5] Radio za około 300zł
nie wiem czy już kupiłeś to radio czy nie, ale dobrą opcją jest Pioneer DEH - 2200UB. Charakteryzuje się dobrym stosunkiem jakość/cena no i podświetlenie na czerwono prawie idealnie komponuje się z ori podświetleniem konsoli.
-
Informacje i Identyfikowanie Turbosprężarek
może się kiedyś przydać
-
[ALL B5] Jaka to wersja Tdi?
chyba się robi mały burdel w tym temacie. może go przenieść do "Zakup kontrolowany - Kupujemy auto"?
-
[B5 ADP] Wibracje po wymianie poduszki silnika.
na poduszkach to najlepiej nie oszczędzać. Z tego co słyszałem to na ori poduchy jeszcze nikt nie narzekał.
-
[A4 B5] Wymiana osłony przegubu a zbieżność
można spróbować wyjąć przegub, dokładnie go umyć (wyczyścić), przesmarować nowym smarem, założyć nową osłonę i może będzie wszystko w porządku.
-
[ALL B5] Coś tłucze na kostce brukowej itp
może spróbuj podjechać na inną stację diagnostyczną, no chyba że ufasz temu kolesiowi co to sprawdzał. u mnie jak zaczęło się coś tłuc w zawieszeniu to za pierwszym razem okazało się, że jeden z górnych wahaczy (przedni) ma luz, ale coś mnie tknęło aby zajrzeć do drugiej stacji (bo koszt nie wielki ok 20zł) i diagnosta potwierdził to co mówił ten pierwszy, ale okazało się również, że był bardzo minimalny luz na drugim górnym wahaczu (tylnym). wymieniłem oba i cisza jak makiem zasiał. Pozdrawiam.
-
[ALL B5] Moja nowa stara b5
autko ładne ale i tak gwiazdą programu jest ten gościu, który oddaje mocz :polew: :polew:
-
[B5 AJL] A4 1.8T Quattro by świrek
fajny furacz fotki też niczego sobie
-
[ALL B5] Czym wkręcić tłoczek z tyłu przy zmianie np. klocków
ja wkręcałem za pomocą ściska stolarskiego i klucza do szlifierki kątowej. idzie jak po maśle
-
[ALL B5] Pytanko o zderzak z przodu
jak ty masz zamiar zakładać to do swojego auta to raczej odradzam, trochę kiczowaty
-
[B5 AFN] Jaki płyn dolać ??
Kolego gratuluje wiedzy na ten temat :wallbash: do naszych aut leje sie tylko zielony mineralny olej każdy inny dobije pompe i maglownice http://allegro.pl/oryginalny-plyn-do-wspomagania-audi-vw-skoda-seat-i1588671087.html potwierdzam to co napisał kolega devastation