Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
1. wpisowe czyt.flaszka 2. piszesz test z wiedzy o Audi 3. mowisz wszystkim wokół ze w Twoim zyciu liczy sie tylko Audi cdn.
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8Turbo Quattro ;) Felga 18'', foto str 1
no tak mi sie tez zdawało bo kiedys widziałem na mobile.de bfb z 2004 roku i własnie miała skrzynie 6ke
-
Spoty Olsztyńskie
Zapraszamy ale sie znowu napiłem kurcze a miałem nie pic na urlopie
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8Turbo Quattro ;) Felga 18'', foto str 1
ooo jeb... :polew: Nie sciemniaj ze interesuja Cie spodnie back to topic To chyba jednak były i bfb ze skrzyniami 6
-
[B6 BFB] Audi A4 B6 1.8Turbo Quattro ;) Felga 18'', foto str 1
w BEX ach sa 6 tki [br]Dopisany: 04 Sierpień 2010, 19:10_________________________________________________ i to nie wsteczny tylko R jak ROCKET ale tu pisza ze i bfb miały 6 tki http://www.a4-freunde.com/archive/index.php/t-42332.html
-
Spoty Olsztyńskie
ja jade ale nie wiem na ktora jeszcze
-
Spoty Olsztyńskie
tez tak myslałem ze juz ban poleciał ale widze Karol zyje Najwazniejsze ze zona powiedziała ze bedzie Karola puszczac z nami na piwo :dance:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja to widze ze czym cieplej tym mniej ludzi hmmm zmodzone 2.8 a co mozna zmodzic w 2,8 NA :gwizdanie: :gwizdanie: chyba tylko dolot, i wydech nie mowie juz o kuciznie, kompresorze badz turbo albo bi turbo Marian gdzie swetaśne focie ?? :polew: sorki ze mnie dzis nie było ale dałem sie zatrzymac płci przeciwnej :wallbash: Przepraszam to juz ostatni raz zachowałem sie jak gowniarz to juz sie wiecej nie powtorzy obiecuje solidna poprawe :tongue4:
-
Spoty Olsztyńskie
Kto był dzis na spocie ??
-
Spoty Olsztyńskie
Ale brame z Adrianen to zrobilismy kunsztowną i zacną zatydzien chyba trzeba te flaszki rozpracować
-
Spoty Olsztyńskie
Wiara, nadzieja, miłość: trzy cnoty niech towarzyszą w nowej podróży, niech szczęśliwości promyczek złoty przyświeca Młodej Parze najdłużej! :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: Wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia Karol :a4fan: :a4fan:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Rodzinka sie powiększyła czy co?? :gwizdanie:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
i co teraz Przemek w planach ?? jakis rs ??
-
[B6 BFB] Wada cewek zapłonowych
Tak bierz ori ja u siebie od razu 4 wymieniłem + 4 świece i spokój mam
-
Spoty Olsztyńskie
Ja juz nie raz widziałem b5 avant granatowa z naklejka klubowa a na spocie ani razu :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Spamer zawsze znajdzie temat żeby nabić posta Dzieki na mnie zawsze można liczyć :gwizdanie: Jak by liczniki wiadomosci działał w tym dziale to juz bym był Władca postów :polew: :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
oddaj to dobremu mechanikowi
-
[ALL B6] Haynes Audi A4 2001 to 2004 w pdfie?
No to sie przekładke zrobi :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zawsze to miło mieć kolege
-
Spoty Olsztyńskie
mam rower już i proszę mnie tu nie cwaniakować :polew:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
rak fajny kolega nie opuści Cie aż do śmierci :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
Dobrze ze benzynka a nie gnojowóz :gwizdanie: Dawaj foty albo opisz troche ktory rok i wyposażenie
-
Spoty Olsztyńskie
wpadaj na spota obczaimy furaka :gwizdanie: 400 strona :a4fan:
-
Moja limuzynka a4 b7 3.0TDI
thx
-
Moja limuzynka a4 b7 3.0TDI
Furka fajna Ale naklejki out To jest a4-klub.pl a nie a4,club,eu tzw. kupa