Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Siłownia
Pany powiedzcie dla kogoś to nigdy nie miał styczności z siłka:decayed: na początek to trening jakiś obwodowy chyba co ?? czy co byście polecili :whistling:
-
WOT - World of Tanks
no trzeba edytowac to jakos bo stron coraz wiecej ja wczoraj maiłem niemiłe spotkanie z ob704 :kox: jadę sobie IS i nagle jeeeeebbb i nie ma mnie :polew: fakt ze nie miałem 100% zycia a jakies 70 ale jedna pestka mnie zmasakrował
-
Spoty Olsztyńskie
Adek ja juz chodze teraz nie dam Markowi fory
-
WOT - World of Tanks
Pablo chce z międzyczasie iść tez w niszczycieli isc w usa czy rosja ???
-
WOT - World of Tanks
no 6 zmysł jest spoko juz IS mam :banan: tylko golas taki bida edyshon :grin: chyab trzeba uwolnic wolne doswiadczenie i migusiem wymaksowac
-
WOT - World of Tanks
KOZAK w c**j towarzyszy masz na 2 perku a nie na 1szym ??
-
WOT - World of Tanks
c**j wie od czego to zalezy prcka mam i3 , 8gb ramu a grafa 520mx chyba jakos tak takze nie wiem dlaczego to taka lipa Jak bym grał jakimis lajtami to bym chyba nie pogral to bym nic nie widział
-
Strefa biegaczy, triathlon
ale jak pamietam w liceum on chodził do klasy sportowej i cały czas biegał swiatek piatek i niedziela ,niewazne deszcz czy śnieg ciagle widziałem go to w biegu :decayed: no i teraz sa wyniki . Takie tempo jak on miał to musiałbym być na rowerze :grin::polew:
-
WOT - World of Tanks
hehehe to widze nie jestem sam :decayed: laptopy to lipa do gier grzeją się jak koty podczas marcowania :grin:
-
Strefa biegaczy, triathlon
:thumbup1::thumbup1::thumbup1: jest git u nas tez był maraton kumpel z liceum wygrał czas 1godz 8 min Kopeć z Olsztynka wygrywa Półmaraton Jakubowy [RELACJA] dla mnie taki czas to jakaś masakra jak to trzeba zapierdzielać :decayed:
-
WOT - World of Tanks
są już jakieś tekstury do tej nowej aktualizacji ? bo po niej mam 15-20 fps :kwasny: i niezbyt sie fajnie gra
-
jakie to spinki jak sie nazywają??
nr 30 trzpień to chyba to
-
WOT - World of Tanks
chyba tak jak napisałes bo ja wczoraj grałem od 18 skonczyłem o 23 miałem 21k doświadczenia a dzis juz mam 0 i od nowa zaraz bede wybierał 1 perka na kv 1s i co mam wybrac dla wszystkich towarzysza broni a później na 2 perku naprawę ?? bo na tigerze p miałem 1 perk dowodca 6 zmysł, reszta naprawa, 2perk dowodca naprawa a reszcie cos tam podobieralem
-
WOT - World of Tanks
czemu ? z przodu ma chyba dobry pancerz pany macie jakies tekstury skompresowane zeby bylo wiecej fpsow ??
-
Siłownia
Dzieki chłopaki
-
WOT - World of Tanks
aa bede miał weekend wolny :banan: ale bede łupał kv-1s:decayed::decayed: ogien w szopie bedzie
-
Siłownia
Pany jakieś rękawiczki na siłkę możecie polecić ??
-
Spoty Olsztyńskie
dawno i nie prawda
-
WOT - World of Tanks
ja mam tigera P i przeskoczyłem na tego VK ale Tigerem P wyśmienicie mi sie grało
-
Spoty Olsztyńskie
Przerobisz sobie Mareczku widziałem Cie dzis kiedy zdejmuja Ci te rusztowanie ??
-
WOT - World of Tanks
kuzwa jakie wy hardcory jestescie teraz juz wiem to ja z Moskalem jesteśmy normalni gracze
-
WOT - World of Tanks
np Moskal :kox: cały weekend sie nie udzielał bo upalał kv-1s ze 122 :decayed::kox:
-
WOT - World of Tanks
jutro wyplata to akurat trzeba będzie zakupić :kox: i sobie zakupie w końcu działko 122 w kv1-s :decayed: i bede tak
-
WOT - World of Tanks
is-7 chyba dlatego ze to jest tak twarde ze masakra hehehe Zaleczeq jak chcesz tyle wymienic to musisz miec 5200 zlota 5500 JEST ZA 89 ZŁ
-
WOT - World of Tanks
no ja sobie chyba kupie jakiegos golda bo mam ze 130k do wymiany