Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
jakies imieniny ma czy cos ale zawsze imieniny mozna wyprawic w alibi :naughty: :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
wazne ze jest okazja zeby sie napic
-
Spoty Olsztyńskie
zawsze mozesz wpasc do Alibi
-
Spoty Olsztyńskie
Adriano idzie na bank sam
-
Spoty Olsztyńskie
Wstawac spioszki
-
Spoty Olsztyńskie
to lubie swoja droga to na uj drzewo do lasu cignac skoro w lesie pełno drzewa :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ja bede Taktus , Ty, Adriano, Zbyszek, moze Grzegorz, Paweł trzeba Maxyma, Mayhema i Grubego jescze powiadomic ustalcie tylko czy idziecie ze swoimi połowkami czy meska popijawa
-
Spoty Olsztyńskie
oo k**wa to widze szykuje sie epickie melo 14 :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
moze byc ale czy ciasto tez bedzie ?? bo nie wiem czy warto głowe dlawałka nadstawiać :wink4:
-
Spoty Olsztyńskie
spoko loko wpadniemy do Ciebie i spot piwny i imieniny 2w1 :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
nie jestes juz naszym kolega
-
Spoty Olsztyńskie
Ja pierdo.... i pomyslec ze tob iiegaczka narciarska przeciwniczka Justyny Kowalczyk :decayed: ogien w szopie :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
tzn co najebka
-
Spoty Olsztyńskie
a to moze rodzice bo ja to wstałem dopiero cos ok 12 na niezłej bombie do kibelka zygzakiem :kox: [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:44_________________________________________________ale Grzegorz ale na 14 ustawiamy sie na jakies piwko
-
Spoty Olsztyńskie
w niedziele to ja umieralem jak bura suka w sobote poszedłem na 2 piwa i wrocięłm rano troche sie przeciagneło :kox: ale dobrze było :naughty: [br]Dopisany: 19 Grudzień 2011, 22:38_________________________________________________btw aa chłopy ogarnaic sie na 14 stycznia bo jest spot piwny arko jeszcze nie wie ale bedzie ogarnial miejscowki w alibi bo ma tam wtyki :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Grzesiu a ograniesz mi b6 bexa w q z s-linem wew i zew za 20
-
Spoty Olsztyńskie
a moze byc 2.5 TDI Q ===> http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=235119.0
-
Spoty Olsztyńskie
Nie dziekuje nie wybieram sie tam :decayed:[br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 17:02_________________________________________________No to weekend i 3 egzaminy :decayed: :decayed: [br]Dopisany: 16 Grudzień 2011, 17:03_________________________________________________o jjaaa ebie mam jutro wolne od szkoły czyli dzis wieczor poker face i melanzos santos starówkos :naughty: :drunk: :banan: :banan2: :lol1:[br]Dopisany: 17 Grudzień 2011, 20:31_________________________________________________Co tam mietkie pytongi ale wczoraj umierąłem jak bura suka :sick3: pojechałem na 2 piwka na starowke a wrociłem o 6 rano :polew: :polew:
-
Spoty Olsztyńskie
na włosciach nie ma to jak panstwoweczka :kox: :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
ja jak byłem w podstawowce to zawsze jakies zapałki miałem w kieszeni a czasmi to ejszcze saletra sie znalazła :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ja tak samo dlatego trzeba zaczac gadac z ruskimi czy moze by sprzedali jakas bombe atomowa to bysmy sie zrzucili i strzelili raz ale porzadnie i grzybek by był :decayed: :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
Ja juz mam jeden zestaw zakupiony a po swietach musze jeszcze z 10 achtungow zakupic zeby było pozadne jebbb w tamtym roku za mało kupiłem z kumplem i za duzo strzałow nie było . W tym roku jest wiekszy budzet :decayed: :decayed: :naughty: Kumpel załatwił od taty z wojska jakies 5 taki duzych petard wojskowych :kox: :kox: :piroman: :piroman: a na flisa tam zalece z paroma achtungami :kox:
-
Spoty Olsztyńskie
oo kurna bedziesz ujezdzął koniki
-
Spoty Olsztyńskie
chłopy jakie plany na sylwestra?? :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
jaki przedmiot ?? bo nie ma zadnego linka ni nic