Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
no 16 to juz ciemno ciekawe czy nie lepiej by było np 16 ale na Urani
-
Spoty Olsztyńskie
heloł
-
Spoty Olsztyńskie
trzeba było sobie ori zakupic i tyle one sa pancerne [br]Dopisany: 10 Listopad 2011, 09:00_________________________________________________http://allegro.pl/oryginalne-sruby-zabezpieczajace-audi-vw-skoda-i1902339099.html
-
[B6 BFB] Nierówna praca silnika
no to fajnie ze usterka usunieta taki jak napisał Rafał ten zaworek to zmora BFB
-
Spoty Olsztyńskie
no niestety mam ta sama opcje :> Mka ważniejsza a co do kumpla setupu to wleci wydech cały pewnie 3 cale , FIMC i korekta softu juz nawet na tym setupie co teraz jest czyli 250 kuca i 380 Nm to już ładnie jedzie :naughty: ostatnio jak sie złapalismy z a6 3.0TDI to koles sie zdziwił
-
Spoty Olsztyńskie
caly problem w R36 to perdolone FSI :gwizdanie: ale chłopaki juz to obchodza wywalajac FSI i zakładaja stara listwe i jest git btw Adrianus kumpel sobie robi przez zime w Cuprze stage II i powinno byc 300 +
-
Spoty Olsztyńskie
2.7 to już niestety stara konstrukcja teraz w modzie VR6 z r32 albo R36
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
bo widzę ze nawet VIN podany w aukcji to zawsze coś niecoś można sprawdzić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
znalazłem gdzies chyba w watku 'kupujemy auto sie przewineła " tak mi sie zdaje juz nie pamietam :polew: ale z wygladu ładnie sie prezentuje
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
kurcze a mi sie normalnie odpalaja :mysli:
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ta tez jest wypas tylko silnik 2.5 http://otomoto.pl/audi-a4-C21542850.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=77402.0 ten ostatnio był na sprzedaż
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
prosze http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=224239.0 rocznik starszy :gwizdanie: ale jechac bedzie
-
Spoty Olsztyńskie
Moj TY Paziu czy ty widziałes kiedy kolwiek A4b8 z V8 po maska ?? bo ja wiem jedynie o V6T ( na kompresorze ) :> oooo taki
-
[B6 BFB] Nierówna praca silnika
Rafał dobrze mówisz ten zaworek sieje błędami na prawo i lewo jak jest rozwalony i objawem sa skaczace obroty i trzesacy sie silnik Tu masz Paweł link do tego topicu z tym zaworkiem o ktorym wpsomina Rafał http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=191411.0
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
co tam miętkie pyty :>
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siemka Elblążaczki :>
-
Spoty Olsztyńskie
z forum http://audizine.com/
-
Spoty Olsztyńskie
:polew: :polew: :polew: ale wam łatwo wkrecic łykacie jak młode pelikany :kox: :kox: ale ją bym pokochał :naughty: :naughty: Załeczeq pitoli system i nie ma zamiaru byc pucybutem :cool1: Trzeba robic melanz i sie nie przyzwyczajać :dance: :sarcastic: :dance2: :krol: :krol:
-
Spoty Olsztyńskie
jaki spot chyba cos Ci sie daty pojebały różowy malinowy nosku :polew: najblizszy spot to 13.11 btw nie byłomnie bo w ch uj roboty aa no i niestety wiecie jak to jest no zakochałem sie
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
siema elblążaczki :decayed: to chyba ta stronka co sie wpisuje nr rejestracyjny ze szwecji https://www21.vv.se/fordonsfraga/FragaPaAnnatFordon.aspx
-
Spoty Olsztyńskie
Espe nasz Pawełek napewnio ogarnie furaka na 100 % i nie zgoli duzo $$$ tu masz kontakt http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=68006.0
-
Spoty Olsztyńskie
ja tez juz w pracy od 7
-
Spoty Olsztyńskie
no widzisz jak super ja bym był zeby nie wyjazd
-
Spoty Olsztyńskie
16 na Rusi tylko pewnie mało os bedzie bo to długi weekend jest ja tak samo zaraz wyjezdzam