Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zaleczeq

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Zaleczeq

  1. co tam Elblążaczki słychać :decayed:
  2. Karol nic nie zdradzi to top secret projekt
  3. NOS => nitrous oxide systems :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 11 Październik 2011, 22:19_________________________________________________btw jak wam się podoba moja nowa odsłona profilu ??
  4. siemanko dawno Cie nie było :gwizdanie:
  5. siema Skrzypowit myslałem ze zaginełes gdzies w akcji :gwizdanie:
  6. Co tam paziu opaliłes jajka :decayed:[br]Dopisany: 10 Październik 2011, 22:30_________________________________________________Jedziemy za rok na Ibize ??
  7. Nie tylko ja stad mam tam konto to po 1 sze , po 2 nic mi nie odpisali czy maj czy nie nic konkretnego
  8. ja odpadam
  9. na kloszu powinieneś mieć taka wlepke z rodzajami żarówek ale zapewne jest to D1S :gwizdanie:
  10. Ja na bank odpadam bo wyjezdzam
  11. Napisałem im na forum ale ejszcze nie odpisał nikt
  12. no chyba trzeba bedzie powrocic na RUS zobacze jutrokiedy oni te spoty maja
  13. nie !!! trzeba pracowac
  14. co sie dzieje mientkie pytongi :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  15. Jakbyśmy wszyscy słuchali tego samego to świat byłby nudny
  16. Dobra trzeba zluzowac posladki i pomyslec co dalej ja mysle nad tym zeby było jak dawniej niedziela 16 parking na Rusi kto bedzie to ebdzie ludzie z Kormorana pewnie tez
  17. :polew: :polew: :polew: ja to mysle tak ze trzeba sie z Kormoranem dogadać bo oni teraz tez mieli wrocic do cyklicznych spotów
  18. to nie panstwóweczka ze 7-15 i do domku :tongue4: :tongue4:
  19. OPGK => Okręgowe Przedsiębiorstwo Geodezyjno Kartograficzne a godziny pracy normalnie od 7-15 ale ze termin wyk roboty za***iście krotki to szefostwo powiedziało ze trzeba za***rdalać i tyle :decayed:
  20. ja to juz od 6 na nogach 8-15 szkoła a teraz w pracy siedze i przerwa na kawusie
  21. a bedzie rynna zamiast wydechu ?? tak z 3 cale od kolektora na całej długosci zeby był taki dzwiek
  22. a mi sie wydaje ze projekt cupety dobiegł konca i czas na przejazdzawki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.