Treść opublikowana przez Zaleczeq
-
Spoty Olsztyńskie
cupeta juz ogarnieta ????
-
Spoty Olsztyńskie
niedziela na 16 bo Kormoran tez wrocił do neidzieli i chyba do godz 16 akurat po obiadku bedzie
-
Spoty Olsztyńskie
po 1sze nikt się nie wzburzał po 2 powiem po raz kolejny ze zawse mozesz sie wykazac inicjatywa i ogaranc spotkanie czyt. SPOT po 3 arko Ci napisał jak syt w lecie wyglada masz tu galerie i oblukaj czy tak naprawde sie nic nie dzieje a ze sezon letni to martwy sezon to wiemy nie od dzis ;] https://picasaweb.google.com/Marianb30
-
Spoty Olsztyńskie
elo elo 320 karaluchy pod poduchy
-
Spoty Olsztyńskie
no zaleje fure i jazda na Witosa teraz jest za***ista pogoda :evil: coolery tak nie puchną :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
a ja wy***ałem 4ke i 3ke a obstawiłem 10 zakładów :> :> ciekawe ile bedzie za 4ke pewnie ze 100 pare zł : :gwizdanie:
-
Spoty Olsztyńskie
ta i w furze bede mieszkał tak ??? :polew: :polew: Zapamiętaj Karolu !!! 1. Gimnazjalistki lecą na kasę 2. Licealistki na furę 3. Studentki na mieszkania :> :> :> :> :> :> :>
-
Spoty Olsztyńskie
ja akurat mówiłem o mieszkanku a co do emki Bi Em Dabjlu to ostatnio gadałem z kolesiem po 40 stce pod realem stał przy RS6 blachy WI i sie zapytałem czy jego okazało sie ze tak :gwizdanie: w środku to ja nie mam pytań kokpit wygląda jak centrum dowodzenia światem i mówił ze wcześniej miał M5 ale jak to powiedział to jest fura na 1/4 roku w Polsce bo 3/4 nie używasz tej mocy i nawej walce 295 na tył nic nie pomagaja :gwizdanie: opowiadał jak lekko spadł deszcz i kumpel go łoił a4 2.0TQ i go to wkurwiało ze zanim złapał trakcje już po wyścigu a teraz mówi jest 5.0V10TT +Q i jest zajebiecie
-
Spoty Olsztyńskie
s3 jebie haldexem s4 zalezy jaka 2.7bit ciężko ogarnąć dobry egzemplarz to po 1sze jeżdżąc teraz B6 przejście do B5 to jak dla mnie downgrade 4.2V8 oprócz dźwięku szału nie robi a na B8 3.0 na kompresorku mnie nie stać :naughty: teraz to ja mam ważniejszy priorytet niż fura dociułanie jak najwięcej do wkładu własnego jakieś kredo i własna EMKA :decayed:
-
Spoty Olsztyńskie
ale jakie ja mam teraz Pawełku heble w astrze to szok prawie jak w ałdi :naughty:
-
Spoty Olsztyńskie
jedz moze arko bedzie
-
Spoty Olsztyńskie
a ja zakupiłem juz żarówki tylko cos zenon zaczął działać :polew: ale tak mryga juz tzn ze na wykończeniu to zalece na cicha bo dawno mnie tam nie było
-
Spoty Olsztyńskie
u Pawła wymieniałes ??
-
Spoty Olsztyńskie
siema z rana
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
siema z rana Kujawiaczki
-
Spoty Olsztyńskie
a felunek jaki miał ??[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2011, 05:36_________________________________________________i czy blachy olsztynskie ??
-
Spoty Olsztyńskie
Z tego co wiem to fioletowy PIMU$ mowił cos o powrocie do terminu niedzielnego i Rus :gwizdanie:[br]Dopisany: 21 Wrzesień 2011, 19:36_________________________________________________Kwiatko widziany koło biedronki
-
Spoty Olsztyńskie
dzien dobry MISTRZU
-
Spoty Olsztyńskie
Najpierw to wpadłbys chociaz na 1 spota i poznał pare os z ekipy a pozniej mozesz pomóc w rozwoju :gwizdanie: bo takie gadanie ze sie nie rozwija to jak " gadanie ze nie ma pracy, nie szukajac jej i nei wysyłajac zadnego cv " :guma: :guma: :nose:
-
Spoty Olsztyńskie
mam d1s [br]Dopisany: 20 Wrzesień 2011, 11:25_________________________________________________w ASO 470 za 1szt :polew: :polew: chyba ich poje...
-
Meetingi Kujawsko-Pomorskie
GRATULUJE :drunk: :drunk:
-
Spoty Olsztyńskie
kup klocki lego :polew: a moze zadzown do Taktusia albo do Pawła to ci powiedza
-
Spoty Olsztyńskie
pany skad mam wiedziec czy mam żarówke d1s czy d2s ??
-
Spoty Olsztyńskie
no taka bo masz 19 wp***dol w subare 19 to wyrwie wszytskie plomby
-
Spoty Olsztyńskie
60 tysi za ten plastix w srodku ??? :gwizdanie: :gwizdanie: ja tam nie przepadam za takimi furami komfortu zero praktycznie